Bydlení

Kategorie

Bydlení a pohodlí od KLiNGEL

Téma bydlení je tak rozmanité, že se jím zabývá hned několik pracovních odvětví: architekti, výrobci nábytku a textilií, designéři a další. Zásilkový dům KLiNGEL hraje, pokud jde o bydlení, také důležitou roli. V oblasti stylu a bydlení jsou naši nákupčí specialisté a připravují tak pro Vás výběr z nekončící nabídky. Záclony nebo protiskluzové předložky do koupelny, nábytek nebo dekorace pro domácnost. V této kategorii Vám prezentujeme celý svět bydlení. Na našich stránkách objevíte dekorace, díky kterým zútulníte Vaše bydlení, ale i kuchyňské pomocníky, které Vám usnadní práci.

Vylepšete Vaši domácnost: široká nabídka od KLiNGEL

V kategorii bydlení pro Vás máme široké spektrum nábytku a dekorací do domácnosti. Mysleli jsme i na Váš osobní styl zařízení bytu. Nabízíme Vám produkty pro celou Vaši domácnost. Podívejte se sami:

 • Ubrusy pro každou příležitost.
 • Záclony v různých délkách
 • Kvalitní ložní prádlo
 • Nábytek do interiéru i na zahradu
 • Koupelnové předložky a ručníky
 • Moderní doplňky a dekorace
 • Kuchyňští pomocníci
 • Stereotypní vzhled Vašeho bytu už Vás nudí? Máte rádi, když je doma útulno? Chtěli byste velkou změnu bez námahy? Pak si prohlédněte naší nabídku inspirací pro domácnost a bydlení. Z široké škály moderních záclon, závěsů a dalších bytových textílií si určitě vyberete. Chcete přinést do Vaší ložnice víc stylu? Jde to jednodušše a rychle, protože na našich stránkách máte velký výběr ložního povlečení, které Vaši ložnici vylepší. Máte pocit, že Váš stůl potřebuje vyměnit – zkuste ho prozatím rozzářit novým ubrusem. Z naší nabídky si určitě vyberete.

  I drobnosti dokáží výrazně vylepšit Váš interiér – postačí vybrat výrazný obraz či sošku a umístit je na viditelné místo. K tomu trošku přeorganizovat nábytek a Váš domov dostane hned svěží vítr do plachet. Stejně tak ale poslouží opravdové maličkosti z kategorie dekorace – svícny, stínidla lamp či dekorativní vázy a misky. Barvy dokáží divy. Snažte se proto, aby k sobě nábytek, textílie a doplňky ladily. Nejlepší variantou je pak volit nábytek v neutrální barvě a podle nálady, ročního období či příležitosti obměňovat závěsy, přehozy a barevné dekorace.

  Inspirace pro Vaše bydlení a domácnost

  Právě modernizujete či nově zařizujete Vaše bydlení? Prohlédněte is nábytek, dekorace a textílie od KLINGEL. Určitě si vyberete. Barva objednaného koberce či závěsů nesedí ke zbytku vašeho zařízení? Žádný problém – u KLiNGEL můžete do 14 dnů zaslat zakoupené zboží zpátky. Důvěřujte zásilkovému domu KLiNGEL a objednejte si krásné doplňky a dekorace do Vaší domácnosti.


waiting...