Zahradní dekorace(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Zahradní dekorace(0)

Záhradní dekorace

Většina zahradních dekorací obvykle velmi úzce souvisí s květinami, někdy jsou to však samostatné dekorační prvky, které dodají vašemu záhonu tu správnou náladu a jiskru. Někdy se v zahradě najdou místa, u které cítíme, že nevypadají úplně perfektně, a tak by jim neškodilo ozvláštnění v podobě pěkné záhradní dekorace.Dekorační prvky v zahradě vyniknou nejvíce, budou -li obklopeny méně nápadnými rostlinami. Pokud však naopak chceme odvézt pozornost od květin, které už odkvetly anebo nejsou zrovna v nejlepší kondici, můžeme dané místo povznést právě tak, že pro něj zvolíme velmi výrazný dekorační prvek.

Zahradní dekorace

Teploty stoupají, nebe je zářivě modré a slunečné dny vás lákají ven. Vy už plánujete barbecue s přáteli a rodinou, zábavu a lenošení ve stínu rozkvetlých stromů.

Zahrada je určitě jedním z nejužitečnějších, nejvšestrannějších a nejpříjemnějších částí vašeho domova - pokud jde o její dekoraci možnosti jsou nekonečné.

Zahradničení může pro někoho znamenat denní chleba, pro jiné je útěkem od reality a pro vás to může být vaše oblíbené hobby. A zahrada zdobená dle vašich preferencí bude působit jako zdroj inspirace, poskytne vám místo, kde můžete posbírat vaše myšlenky, načerpat energii.

Zahrada je skvělým místem na dekorace.

Mnohem více než jen nápad, zahradní dekorace může být vodítkem jak používat svůj venkovní prostor a ovlivnit vaše pocity, které v něm prožíváte. Tepaná železná brána může být vstup do světa zeleně, vojtěška zavěšená na stromě zvýší perspektivy a ohýbaná lavička zve k zdřímnutí. Pečlivě umístěné a zcela praktické nabízejí tyto prvky vaší zahradě jemné, ale efektní akcenty. Vejdi. Podívej se nahoru. Zpomal. Tyto detaily poskytují vaší zahradě propracovaný vzhled v jakémkoliv ročním období. Trik je v tom, abyste to ze zahradními dekoracemi nepřeháněli.

"Zařízená zahrada" by neměla vypadat příliš dokonale nebo nepřirozeně. Vytvořte ale "vnější pokoje" tak pohodlné jako ty uvnitř.

Se zahradním nábytkem z nabídky Klingel to bude dětská hračka.

Bez ohledu na styl vašeho domova, zahradní dekorace ho mohou přenést i do vaší zahrady a vytvořit tak jednotný styl.

Styl jakýchkoli stolů a židlí, který pro svou zahradu zvolíte, má velký vliv na vzhled vašich venkovních prostor. Zahradní nábytek by samozřejmě měl spolupracovat i se zbytkem zahradních dekorací a materiálů. Zvolte sezení se stolem podle vašich osobních preferencí a neformální salonek na konverzace při kávě nebo koktejlech máte hotový.

Lehátka mohou být umístěny tak, abyste užívali klid přírody v záplavě květů. Kromě toho houpačka a slunečník jsou nejlepší možností jak dát vaší zahradě ten pravý vzhled. Umístění krásné sochy vyčaruje antický nádech.

Žádná zahrada není kompletní bez vodních prvků. Nejjednodušším řešením jsou vodní fontány. Umožní vytvořit klidnou a trendy atmosféru v zahradě.

Zahrady jsou nejromantičtější po setmění, za svitu měsíce - a při dobře rozmístěném osvětlení, které rozsvítí chodníky i koruny stromů.

Hra se světlem patří mezi nejoblíbenější dekorační prvky v zahradě. Exteriérové světelné řetězy nemusíte používat jen na Vánoce. Kouzelnou atmosféru si můžete dopřát každý den. Lucerničky, světýlka, svíčky, solární svítidla. Světlo může mít mnoho podob.

Zahradu a terasu rozzáří magickým světlem zahradní lucerna. Nádherně vypadají zavěšené například na stromě. Můžete je však klidně postavit i na zem. Někdo dá přednost jednoduchým skleněným svícnem, jiný svícnem ze zinku, či plechu, které jsou ozdobené nápaditými výřezy, díky kterým svítilny vytvářejí na okolí kouzelné tvary. Letošním trendem pro jaro a léto jsou lampiony s orientálním dekorem.

Útulně a romanticky působí zahradní zákoutí, při dekoraci kterých použijete nepoužívanou výbavu z kuchyně. Hliníkové, měděné, kovové espressa či hrnce rozzáří každý kout. Pokud je doplníte barevnými květy, obdiv sousedů máte zaručen. Stejně dobře jako espressa vám poslouží i staré boty. Nejlepší takové, které jsou gumové a nezničitelné.

Věděli jste, že jedna beruška sní za život až 4 000 mšic? Pokud nechcete ve své zahradě používat chemii, pořiďte si pro ně domky. Vyrobeny jsou z březového špalku a díky důmyslnému designu mají dlouhou životnost. A samozřejmě nezapomeňme ani na ptáčky. Ptačí budky jsou roztomilou zahradní dekorací a když je naplníme, malí okřídlení tvorové se nám odvděčí svým zpěvem.Květiny samotné jsou jedním z nejnádhernějších přírodních výtvorů. Cokoli zkrášlíme květinami, je nádherné už samo o sobě. Proměňte svou zahradu v úžasné místo k odpočinku díky dekoračním prvkům propojeným s květinovými záhony, svěží zelení trávníků anebo ozvláštněte okolí domu.

Většina zahradních dekorací obvykle velmi úzce souvisí s květinami, někdy jsou to však samostatné dekorační prvky, které dodají vašemu záhonu tu správnou náladu a jiskru. Pokud se jedná o květinové dekorace, jsou umístěny do nejrůznějších okrasných nádob anebo věcí, které nám už doma dosloužily, vyšperkujte je, opatřete novým nátěrem a vložte do nich květiny.

Zahradní svět plný kvetoucích rostlin, dřevin a okouzlujících stromů je nádherný sám o sobě, někdy se však v zahradě najdou místa, u kterých cítíme, že nevypadají úplně perfektně, a tak by jim nezaškodilo ozvláštnění v podobě pěkného dekoračního prvku. Můžeme jím zakrýt místo holé, odkvetlé anebo příliš zastíněné, kde se nedaří růst žádné rostlině.

Dekorační prvky v zahradě vyniknou nejvíce, budou -li obklopeny méně nápadnými rostlinami. Pokud však naopak chceme odvézt pozornost od květin, které už odkvetly anebo nejsou zrovna v nejlepší kondici, můžeme dané místo povznést právě tak, že pro něj zvolíme velmi výrazný dekorační prvek.

Vaše zahradamůže vypadat jako z pohádky, doplníte-li ji figurkami do zahrady anebo některou postavíte k zahradnímu jezírku. Vtipně může působit například umělecky vyvedený vodník sedící na vrbě poblíž vodní plochy v zahradě.

Drobnosti pro zahradu, terasu nebo balkon udělají z tohoto místa útulný koutek vybízející k relaxaci. Pokud patříte k těm, co celé léto tráví venku, jistě oceníte zahradní dekorace v provence, vintage a retro stylu, které jsou navíc praktické a funkční. A když létu odzvoní, vyberte si dekorativní věnec na své vchodové dveře, který uvítá návštěvu svým půvabným designem i v zimních měsících.

Doplňte svou zahrádku o dekorativní květináče na bylinky a doplňte je praktickým popiskem na křídu. Velké oblibě se těší těžké litinové zvonky pro zavěšení na zeď. Můžete jim svolat rodinu k obědu či odpolední kávě. Na zahradu nezapomínejte ani v zimě a pořiďte si krmítko pro ptáčky nebo ptačí budku, kterou uděláte dobrý skutek a zároveň ozdobíte venkovní prostor.

Doplňky a dekorace pro stolování venku

Venku lépe chutná, to je jasná věc. Připravte pro svou rodinu zahradní posezení a pochutnejte si spolu na něčem dobrém. Hodit se Vám budou kuchyňské doplňky, textilní ubrus nebo polštářek na sezení.

Popusťte uzdu vaší fantazii a nechte se inspirovat radami a nabídkou Klingel. K největším letním potěšením patří posezení v zahradě. S přáteli a rodinou, při dobrém jídle, obklopeni zelení, se toto roční období tráví nejpříjemněji. Klingel se postará o to, aby tento relax byl dokonalý.


waiting...