Ubrusy(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Ubrusy(0)

Ozdobte svůj jídlení stůl ubrusy od KLiNGEL

Ubrus, zdrobněle také ubrousek, je módní a hygienický ochranný doplněk, který je používán ke zvýšení estetické hodnoty pokrývané plochy a popřípadě k ochraně před případným poškozením a ušpiněním. Nejčastěji se využívá na pokrytí stolu. Ubrus může zakrývat celou plochu nebo jen její část v závislosti na estetickém cítění a potřebách. Materiál používaný k výrobě ubrusů bývá nějčastěji textilní, jedná se obvykle o materiály jako bavlna, vlna, umělá vlákna atd. Ubrus ale může být vyroben i z plastů (obvykle se jedná o neprůhlednou potištěnou igelitovou fólii), či jiných vhodných materiálů.

Ubrusy patří k nepostradatelnému bytovému textilu. Můžete ho sladit se svým interiérem a vykouzlit tak ještě příjemnější atmosféru. Vyberte si sváteční ubrus, ubrusy pro všední den nebo praktické omyvatelné ubrusy. Hit průhledného omyvatelného ubrusu ještě nezkončil – objednejte si průhledný foliový ubrus, který Vaše sváteční ubrusy ochrání před nečistotami.

Historie ubrusů ve zkratce

V mnoha evropských kulturách byl bílý nebo převážně bílý ubrus užíván jako standardní prostírání jídelního stolu. V pozdním období středověku bylo rozprostření vysoce kvalitního bílého lněného nebo bavlněného ubrusu důležitou součástí příprav na oslavy v bohatých domácnostech. Časem se prostírání stolů ubrusem stalo běžným pro většinu sociálních tříd kromě těch nejchudších. Jak se stravovací návyky v průběhu 20. století měnily, vyvinula se velká škála stylů prostírání. Někde se při formální večeři stále používá bílé prostírání.

Z širokého sortimentu níže uvádíme výčet toho, co lze nalézt na stránkách našich produktů v kategorii ubrusy:

  • ubrusy v různých velikostech a provedeních,
  • spodní ubrus – dekorativní pro každý druh prostírání,
  • stolová série prostírání,
  • podložka protisluzová a praktická s tepelnou izolací.

Bytový textil nakupujte online u KLiNGEL

Objednejte si co nejdřív Váš vyhlédnutý ubrus nebo sérii prostírání na váš jídelní stůl z kategorie bytový textil. S online obchodem KLiNGEL je to hračka. Stačí pár kliknutí a objednávka je výřízena. A v případě, že by Vám objednané zboží nevyhovovalo, můžete jej bezplatně do 14 dnů zaslat zpět. Zůstaňte tedy v pohodlí Vašeho domova a zařiďte vše prostřednictím našeho online obchodu. K výběru máte mnoho druhů, barev, vzorů i velikostí kuchyňských ubrusů. Stačí mít přesnou představu, vyplnit své požadavky do levého sloupce a KLiNGEL už Vám ukáže jen ty ubrusy a soupravy, které přesně odpovídají.


waiting...