Dekorace(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Dekorace(0)

Bytové dekorace

Bytové dekorace jsou nedílnou součástí interiéru a každý, kdo má alespoň trochu cit pro moderno ví, že se bez nich žádný byt ani dům nemůže obejít. Sehnat dekorace rozhodně není problém, dnes dennodenně narazíte na designové obchůdky s překrásným zbožím, které již ve výkladu lákají ke koupi, ale také mají jistou cenu, která je obvykle vyšší, než si průměrně vydělávající člověk, může dovolit. Pokud si chcete místnosti vašeho příbytku vybavit moderně, stylově a příjemně, nemusíte utrácet stovky eur, stačí jen vědět, kde hledat ...

Bytové dekorace

Mnozí z vás jistě rádi a důkladně studují knihy, časopisy, weby a blogy věnované bytové dekoraci a velmi se vám líbí to, co vidíte ... ale, když přijde na dekoraci vlastního domova, nejste si jisti, kterým směrem se vydat. Ať už zdobíte jednu místnost nebo celý dům, chatu, nebo zámek, Klingel vás vybaví užitečnými radami jak určit styl vaší bytové dekorace, pomůže vám zaměřit se na prvky, které odpovídají vašemu vkusu, a svou úžasnou nabídkou bytových dekorací pro vás vytvoří domov vašich snů s pečetí vaší osobitosti. Klingel vám přináší širokou škálu produktů, povrchových úprav, barev, dekorativních prvků a v neposlední řadě dostupné ceny. Nebe je limit, a tedy opravdu není žádný důvod pro nikoho omezovat se bytovou dekorací, která nezachycuje jeho vlastní jedinečný styl a zájmy. Pokud jste dosud neidentifikovali svůj vlastní konkrétní styl, nebo pokud si nejste jisti, jak postupovat následujte rady Klingel.

Bytové dekorace pro domov ve stylu Casual

Toužíte po neformálním stylu, který je útulný, teplý, pohodlný a zvoucí? Chcete-li vytvořit ležérní styl vašeho domova, seznamte se s tipy bytových dekorací, které vytvoří skutečně neformální prostor. Pro začátek, ležérní prostory mají jednoduché detaily, texturované prvky v tkaninách a doplňcích, uklidňující vodorovné linie, měkké polstrování, povrchy s nízkým leskem a bytové dekorace, které se vyhýbají dokonalé rovnováze. Prostory zařízené v Casual stylu jsou ideálním místem pro dotek rozmarnosti. Použijte dekoraci ptačí budky nebo dřevěný svícen jako základnu lampy, nastohujte kusy vintage kufrů, které vám vytvoří odkládací stolek, použijte nízké staromódní žehlící prkno jako kávový stolek. Casual bytové dekorace se snadno začlení do rustikálního stylu, stylu francouzského venkova, Shabby Chic stylu i amerického country stylu.

Protože mnozí z nás si užívají uvolněnější životní styl, mnoho domovů je dnes doplněných Casual bytovými dekoracemi. Prvky ležérního Casual stylu jsou vhodné do většiny jakýchkoliv místností a navodí pocit pohody a pohodlí. K dosažení Casual vzhledu, použijte bytové dekorace dlouhé, velké a horizontální, nikoli vertikální, vysoké a malé. Stolky jsou robustní a v široké škále, poskytují příjemný pocit a současně prostor pro uložení a rozkládání. Vytváří to uklidňující vzhled. Místnosti zařízené v tomto stylu jsou ideální pro bytové dekorace z proutí, železa a ratanu. Bytové dekorace ve starožitném vzhledu jsou naprosto dokonalé.

Bytové dekorace pro elegantní domov

Pokud máte rádi vzhled elegantních hotelů jako Ritz-Carlton, nebo veřejných budov, jako například Bílý dům, pravděpodobně budete hledat bytové dekorace ve formálním stylu. Protože domy dnes nejsou obvykle konstruovány s hlubokými podlahovými výlisky, ani ručně položenými parketovými podlahami ve vzoru rybí kosti, ani s vyřezávanými stropy a nástěnnými malbami, existují prvky bytových dekorací ve formálním stylu, které vnesou závan elegance i do moderních domovů. Jeden z nejvíce charakteristických rysů interiérů zdobených ve formálním stylu je symetrie oken, nábytku, uměleckých děl a podlahy. . Tyto prvky jsou většinou uspořádány v přesných dvojicích na rovné ose po místnosti. V interiéru formálního stylu přitahuje pozornost centrální fokální bod.

Mohlo by to být krásné panoramatické okno s výhledem na dokonale upravený trávník. Ústředním bodem by mohl být krb uprostřed nejdelší stěny, nebo i jedinečný kus nábytku. Formální bytové dekorace jsou nejvhodnější do domů s vysokými stropy, velkými okny a takovými architektonickými prvky jako velký krb, nebo krásně obložené stěny. Vzhledem k tomu, že formální styl je tvořen tak, aby přitahoval pozornost, vysoce leštěné dřevo, lesknoucí se zrcadla, luxusní tkaniny a jiskřivé křišťálové lustry jsou normou. Stejně důležité jsou vysoce leštěné mosazné okenní a dveřní kování a výjimečně zajímavé solitéry.

Nábytek a bytové dekorace ve formálních interiérech jsou často starožitné nebo jemné reprodukce. Nábytek je většinou z tmavého dřeva, ale dekorace jsou často z přepychově vypadajících lehčích dřev. Importované orientální koberce pokrývají leštěné podlahy. Umělecká díla jsou v komplikovaných ručně vyřezávaných rámech. Křišťálové svítidla jiskří na stěnách a stropě.

Bytové dekorace v moderním stylu

Rozhodněte se pro moderní styl bytových dekorací, pokud se chcete držet proudu, a užívat si věci, které jsou moderní dnes a právě teď. Přestože moderní interiéry by mohly být považovány za chladné a minimalistické, ty dnešní jsou pohodlné a příjemné, aniž by byly přeplněné a tmavé. Je to styl, který je rovněž vhodný pro kanceláře a obchody, jako pro lofty, domy a byty. Domov v současném stylu může být klidným a pohodlným útočištěm. K dosažení vzhledu moderního domova, je důležité se držet několika základních pravidel. V podstatě, jednoduchost, subtilní sofistikovanost, textury a čisté linie pomohou definovat moderní bytové dekorace. Interiér se prezentuje spíše prostorem než věcmi. Svým zaměřením na barvu, prostor a tvar se moderní interiéry stávají elegantními a svěžími.

Neutrální, černá a bílá jsou hlavní barvy v moderním stylu interiérů. Paleta je často doplněna a akcentována jasnými a výraznými barvami. Černá se často používá jako základ a definuje moderní styl místnosti. Stěny jsou natřené v základní neutrální barvě a budou nádhernou kulisou pro odvážné barevné bytové dekorace. Pokud jsou stěny pastelové obruby např. oken by měly být neutrální. Pokud je stěna jasné, výrazné barvy, všude jinde by měla být použita neutrální barva. Nejviditelnějším a nejvýraznějším prvkem moderního interiérového designu je linie. Najdete ji v architektonických detailech, v použití odvážných barevných bloků, vysokých stropech, holých oknech a geometrických tvarech bytových dekorací. Využijte konstrukční prvky. Vzduchovody mohou viset ze stropu, rozbité cihly poskytují texturu a exponované instalatérské trubky jsou dokonale přijatelné v interiéru moderního stylu.

Bytové dekorace pro tradiční domov

Interiéry v tradičním stylu jsou uklidňující a klasické. Možná jste vyrostli v takovém domě. Co jsou tradiční bytové dekorace a co ne? Tradiční dekorace je klidná, uspořádaná a předvídatelná. V tradičním interiéru nic není divoké, nebo chaotické. Zařízení je klasické a máte pocit, že zastaralé. Nic není překvapující. Kousky se k sobě hodí a jsou konzistentní. Nábytek a dekorace jsou umístěny ve dvojicích. Nic není mimo svého místa nebo v různém stylu. Vše vypadá tak, že to patří k sobě. Tradiční interiéry nejsou ostentativní, ale spíše trochu Casual. Kusy nábytku jsou často reprodukce. Moderní, eklektické kusy nemají žádný prostor v tradičním interiéru. Domov v tradičním stylu poskytuje pocit pohodlí pro všechny věkové skupiny. Je to známý pohled, který vidíte v časopisech. Tradiční domov není místem pro bytové dekorace v moderním stylu, ani z nerezu.

Obecně platí, že tradiční místnosti používají kombinaci svislých linií s klidnějšími vodorovnými. Jemné křivky jsou vidět v nábytku i bytových dekoracích. Barva v tradičním interiéru je často v polovině rozsahu tónů. Vyhněte se neonovým jasným barvám. Celková atmosféra domova s tradičními bytovými dekoracemi je útulná, decentní a nerozčiluje.


waiting...