Dodání zboží

KLiNGEL se vždy snaží o rychlé a bezproblémové dodání objednaného zboží. Všechno zboží dodáváme prostřednictvím České pošty. Minimální hodnota objednávky při využití jakékoliv slevy, narozeninové poukázky nebo jiné akce je 1.100 Kč.

Zboží dodáváme do 14-ti pracovních dnů po přijetí Vaší objednávky. V každém případě však berte v úvahu informace o dostupnosti objednaného zboží. Případné prodloužení dodací lhůty Vám bude oznámeno.

I přes naší největší snahu může nastat to, že z důvodu neočekávaného zájmu ze strany zákazníků může být zboží vyprodáno. Proto berte prosím v úvahu, že zboží dodáváme pouze do vyprodání skladových zásob.

V případě, že Vámi vybrané a objednané zboží není možné z jakékoliv příčiny dodat, tak si společnost KLiNGEL vyhrazuje právo nahradit toto zboží zbožím ve stejné kvalitě a cenové hladině. Pokud se rozhodnete náhradní zboží z jakéhokoliv důvodu vrátit, tak Vám společnost KLiNGEL vrátí veškeré náklady spojené s jeho zpětným zasláním. V každém případě zůstává zachováno právo na vrácení zboží bez udání důvodu ve lhůtě do 14-ti pracovních dnů. Vrácené zboží nesmí být poškozené, nošené a musí mít všechny původní informační štítky.

EXTRA TIP: dokonalý servis pro každého zákazníka! Adresa objednatele a dodací adresa nemusí být shodné, to znamená, že objednané zboží doručíme na adresu dle Vašeho přání. Pokud chcete tuto službu využít, tak nám to sdělte prostřednictvím objednávkového formuláře nebo při telefonické objednávce to oznamte operátorce. V každém případě je nutné, abyste uvedli telefonický kontakt, aby Vás mohl kurýr kontaktovat a dohodnout si s Vámi převzetí objednaného zboží. Věříme, že tento způsob doručení pomůže zejména příliš pracovně zaneprázdněným zákazníkům.


waiting...