Bytové doplňky

Kategorie

Bytové doplňky

Během dlouhých zimních večerů mnoho z nás bloudí po nejrůznějších internetových stránkách a prohlíží si rozsáhlou nabídku bytových doplňků. Právě zima je totiž obdobím, kdy přemýšlíme, jak zvolit hezké doplňky do bytu tak, aby byly jednak za výhodnou cenu a zároveň dotvářely jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru našich domovů. Snad neexistuje nic, co tak zásadním způsobem ovlivní atmosféru interiéru jako právě bytové doplňky. Věnovat pozornost výběru našich bytových doplňků znamená být pozorný vůči sobě samému.

Bytové doplňky

Každý domov vypráví příběh. Některé jen šeptají přes hrst záchytných bodů: svatební fotografii na římse krbu, a možná ještě pár dalších zarámovaných fotografií roztroušených po obývacím pokoji. Jiné však vyprávějí mnohem více, tucty kousků, dostávajíc do světla životy těch, kteří tam žijí.

Klingel a jeho bytové doplňky vám pomohou vyprávět příběh vašeho domova. Klingel vás provede vaším domovem, poradí vám jak vykouzlit, pomocí bytových doplňků z jeho úžasné nabídky, z vaší ložnice nebo obývacího pokoje místo, kde se budete cítit dobře, místo, které bude mít atmosféru, místo, které bude vyprávět příběh. Váš příběh.

Bytové doplňky a obývací pokoj

Obývací pokoj, nebo původně přijímací pokoj je oblast, kde se utáhneme relaxovat, číst knihu, dívat na TV, poslouchat hudbu, zábavat nebo být zabávaný.

Častěji než ne, televize se stala ústředním bodem obývacího pokoje. To je skvělé, pokud budete trávit všechen svůj čas sledováním televize, ale ne tak dobré, pokud chcete, aby váš obývací pokoj byl multifunkční. V každém případě obývací pokoj je místnost, podle níž vaši hosté budou posuzovat váš cit pro detaily a design.

Proto by obývací pokoj měl reprodukovat vaši a osobnost vaší rodiny, vaše zájmy, vaše sbírky, kresby, vzpomínky z cest, tedy věci, díky kterým se ve vašem obývacím pokoji každý cítí komfortně jako doma. Ne věci, o kterých si myslíte, že byste je měli mít, protože jsou aktuální módní a stylové.

Vzhled vašeho obývacího pokoje v okamžiku změníte luxusními závěsy, které udělají místnost teplejším a útulnějším, přidají strukturu a barvu místnosti. Přes den, kdy nejsou zataženy přidají vašemu obývacímu pokoji měkkost a design. Jednoduchá měkce padající záclona rozptyluje světlo a poskytuje soukromí. A nádherný výběr barev bočních šál upozorní na okno a vnese nádech romantiky do vašeho obývacího pokoje. Polštáře a podlahové polštáře jsou skvělý způsob, jak přidat kouzlo a pohodu do vašeho interiéru. Polštáře jsou velmi pohodlné, jsou perfektní pro váš čtecí koutek, meditační koutek nebo jimi prostě vyšperkujte prázdný výklenek. Váš obývací pokoj se stane mnohem útulnějším a veselým, pokud do něj přidáte pár podlahových polštářů se zajímavým potiskem, v jasných barvách. A když k vám vpadne nečekaně návštěva vždy je můžete jako neformální sezení uspořádat kolem vašeho kávového stolku. Podlahové polštáře fungují extrémně dobře v eklektických obývacích pokojích.

Bytové doplňky a ložnice

Zrcadla jsou skvělý způsob, jak přidat hloubku místnosti, posílit působení ostatních bytových doplňků, přidat více přirozeného světla a obecně zlepšit vzhled. Zrcadla umí dokonale změnit prostor. Obrazy jsou snadný způsob jak zdobit. Volbou jednoho obrázku můžete vytvořit motiv nebo náladu vaší ložnice.

Samozřejmě, stejně jako obývací pokoj, ani vaše ložnice není úplná bez měkkých polštářů.

Pulsující polštář umí transformovat celou atmosféru pokoje a přidat (i) odvážné barevné akcenty.

Ozdobné polštáře přírodních barev zelené, žluté a hnědé rozzáří vaši ložnici přirozenou - ale živou - barevností. Velký zlatý ozdobný polštář přináší svou barvou nádech nečekaného. Bílá ložnice dostane barevný impuls řadou zářivých dekoračních polštářů. Zarážející tyrkysové polštáře zapůsobí zejména v světlé ložnici s pastelovým příslušenstvím.

Na stolcích vytvořte skupiny různých malých dekoračních předmětů. I v ložnici fungují opravdu dobře.

Jak kombinovat bytové doplňky

Vyberte si barevné schéma

Klíčem k tomu, aby vaše bytové doplňky dobře spolupracovaly, je barva.

Vytvořte rovnováhu bez symetrie

Kresby a malby jsou skvělým doplňkem, ale nemusí být centrem pozornosti. Pro kompenzaci kresby nebo malby, zvolte i jiné prvky, jako jsou např. vázy plné vysokých květin, pro vytvoření rovnováhy v prostoru.

Vrstvěte

Zda zdobíte květy, černo-bílými fotografiemi, nebo svícny, vrstvením prvků vytvoříte hloubku. Přidejte malé lampy, zrcadla nebo kovové předměty pro malý záblesk glamouru.

Různé výšky

Vyberte si doplňky s různými výškami, pro oči je ten pohled zajímavější. Součástí takového souboru je i obraz na stěně, mějte to na paměti při aranžování vašich doplňků.

Vytvořte seskupení

Shromážděte podobné položky pro maximální efekt. Například mísa se stříbrnými šiškami, talíře s ovocem a vázy plné květin vytvoří příjemný tok doplňků.

Mixujte

Smíchejte paletu textur a povrchových úprav když aranžujete doplňky. Hladké dřevo, cín, textilie a dokonce i větvičky vytvoří zajímavý akcent.

Osvětlete vaše doplňky

Osvětlení je klíčem v každém designu. Bodové světýlka v industriálním stylu tvoří perfektní kontrast např. k černobílé fotografii. Kompletizujte váš prostor doplňky inspirovanými přírodou, například hortenzií a miskou mechu.

Klingel nezapomíná ani na bytové doplňky, které používáme jen jednou ročně, ale nejkrásnější svátek roku, Vánoce, si to opravdu zaslouží.

Bytové doplňky a Vánoce

Vánoce jsou obdobím, kdy je čas na přestávku od nekonečné rutiny života, trochu se pobavit při zdobení našich domovů vánočními doplňky, oslavovat svátky a přemýšlet o významu Vánoc.

Od vánočních stromků, přes Mikuláše, andělíčky, Betlémy až po soby. Nové, inovativní nápady, pokud jde o Vánoce, mohou být složité, protože Vánoce jsou obvykle vnímány tradičně, s doplňky zelené a červené barvy. Ale i vy se můžete vymanit z tradičního a zkusit něco moderní, vytvořit nový vánoční trend, který snad získá i následovatele.

Použití bílé je skvělý způsob jak dosáhnout moderní vánoční vzhled. Bílý vánoční stromeček je možnost, i když zelený je přece ten pravý, ať už umělý nebo skutečný, závisí to od vašeho vkusu. Ozdobte ho bílými koulemi, hvězdami, šňůrkami bílých křišťálů. Použijte bílé světýlka z naší nabídky pro jiskřivý vzhled. Použijte bílé svíčky do svícnů, bílé květy s malým množstvím zeleně ve vázách. Věnec na vašich dveřích z tradiční zelené ozdobte bílými mašlemi a stříbrnými doplňky, získáte tím mnohem současnější vzhled a pocit.

Snad neexistuje nic, co tak zásadním způsobem ovlivní atmosféru vašeho interiéru jako bytové doplňky. Moderní interiéry charakterizuje minimalismus, ale to vůbec neznamená, že musí působit chladně. Pokud nemáte rádi pocit jako byste bydleli v super luxusním, ale přece neosobní m hotelovém pokoji, se správným citem pro výběr bytových doplňků, vytvoříte harmonický domov a pocítíte skutečné "teplo domova". Díky citlivému výběru bytových doplňků se z vašeho interiéru stane oáza klidu, která zpříjemní každodenní činnosti i relax po namáhavém pracovním dni. Věnovat dostatečnou pozornost výběru vhodných bytových doplňků, znamená být pozorný k sobě samému.

Jaký by tedy měl být ideální bytový doplněk? Měl by potěšit oko i duši, a měl by vyprávět příběh vašeho života.


waiting...