Záclony

Kategorie

Záclony a závěsy vylepší Váš domov

Záclony znovu získaly stálé místo v domácnostech. Před několika lety byly považovány za nemoderní, dnes jsou právě u mladých lidí nejvíce oblíbené. Patří k nejdůležitějším bytovým dekoracím a celkově ovlivňují vzhled pokoje. V internetovém obchodě KLiNGEL naleznete mnoho nápadů, jak Vám mohou záclony Váš domov ještě více zútulnit. Nabízíme Vám nespočet střihů a barev záclon s různým designem. Jednobarevné či se vzorem, krátké nebo dlouhé, těžké či lehké, rozhodněte se, která z nich se nejvíce hodí k Vašemu bytovému zařízení. Dlouhé a těžké záclony pasují například k starožitnému nábytku, lehké zdůrazňují světlý moderní nábytek.

Kusové záclony a závěsy od KLiNGEL zaujmou

Především v pokojích v přízemí jsou záclony výhodnou ochranou před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Oblíbené jsou pak také závěsy, které se dají s většinou záclon skvěle zkombinovat. V horních patrech můžete experimentovat s průhlednými a světlými verzemi. Nechají proklouznout sluneční světlo a vytvoří v pokoji příjemnou atmosféru. Pro kuchyni vybírejte z pruhových a krátkých záclon – jednoduše se věší, perou a suší. Objednejte ještě dnes praktické záclony a závěsy u KLiNGEL:

  • Dekorativní záclony.
  • Žakárové záclony.
  • Designové závěsy.
  • Dekorace na okno.

Záclony a závěsy, stejně jako všechny ostatní textílie podléhají módním trendům. KLiNGEL je za Vás sleduje a Vy si tak můžete vybírat z nabídky aktuální kousky, které odpovídají interiérovým hitům poslední sezóny. Máte tak možnost vybrat si jednoduché záclony, které patří mezi stálice, nebo trošku zaexperimentovat a pořídit si záclony s grafickými prvky či potisky. Záclony jsou dnes naprosto dekorativní záležitostí, na jejich výběru beste si měli dát záležet.

Nejen vzory či potisk záclon ovlivní vzhled Vašeho interiéru. Popřemýšlet byste měli také o vhodné délce. V kurzu jsou jak záclony až na zem, tak ty krátké s volány, které dodají Vašim oknům styl. Nebojte se vyzkoušet atypické tvary kusových záclon, budete mile překvapeni výsledkem. V nabídce internetového obchodu KLiNGEL naleznete velký výběr barev a velikostí, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Objednat si můžete jak klasické modely s pásovkou na kolejničku, nebo kousky s všitým tunelem.

Záclony levně a online v KLiNGEL

Vyberte si tu nejjednodušší cestu a objednejte si záclony či závěsy pro Váš interiér online: v kategorii bytové textilie najdete množství exkluzivních kousků, které vylepší Vaše okna. Náš velikostní poradce Vám poradí jak vybrat tu správnou délku a šířku. Vytvořte každému pokoji útulnou a příjemnou atmosféru – díky záclonám a závěsům od KLiNGEL. Prosvětlete pokoje sněhově bílými kusovými záclonami nebo jim dodejte neobvyklý vzhled díky barevným závěsům. Fantazii se u nás meze nekladou.


waiting...