XXL móda

Kategorie

Dámská XXL móda

Buďte hrdá na své křivky a zdůrazněte je správně zvolenými módními kousky. Nevíte, jak je vybrat? Sjeďte dolů pod produkty a přečtěte si naše tipy.

Jak vybrat stylové oblečení, které vám padne?

Pusťte z hlavy tmavé barvy a beztvaré oblečení. Dámská XXL móda vám nabízí řadu možností, kterými podtrhnete své přednosti a jednoduše zazáříte. Jak vybrat ty správné kousky?

Místo hábitů sexy křivky

Může se zdát, že volné oblečení zakrývá nedokonalosti, ve skutečnosti vytváří dojem mohutné a neforemné postavy. Proto volte raději dobře střižené kousky, které zvýrazní váš pas, ňadra nebo například zadeček. Sedět vám bude vypasované sáčko, halenka s přepásáním pod prsy nebo pouzdrová sukně .

Zdůrazněte přednosti

Podívejte se na sebe do zrcadla a zkuste chvíli nebýt tak kritická. Co se vám na sobě samé líbí? Přesně tuto část vyzdvihněte, ať už jsou to pěkná ňadra, šíje nebo nohy. To, že nejste kostnatá modelka, přece neznamená, že nemůžete ukázat lýtka v sukni po kolena.

Nebojte se barev a vzorů

Ano, černá zeštíhluje, ale všeho moc škodí. Nebojte se proto sáhnout po své oblíbené barvě zvlášť na vrchní díl oblečení. Pomůžou vám i vzory, například opakující se vzor ve tvaru V zeštíhluje. Skvělý trik vyčaruje oblečení s tmavými pruhy – například šaty s černými boky a barevným středem .

Kalhoty? Rovné nebo úzk��

Pokud vybíráte kalhoty, vyhněte se zvonovým a sáhněte po rovně střižených nebo klidně úzkých. Skvěle vám padnout kalhoty s délkou nad kotníky, které opticky prodlužují nohy. A s botami na podpatku vypadají dokonale !

Tříčtvrteční rukávy jsou hotový zázrak

Pokud máte silnější ruce a ramena, spíš než topy bez ramínek nebo se špagetovými ramínky volte trička s tříčtvrtečními rukávy. Skvěle vypadají i vyhrnuté dlouhé rukávy, zvlášť na košili. Nádherně vám zúží paže .

Ozdobte se

Silnější krk a ramena zjemní výrazný náhrdelník nebo šála. Sáhněte po zajímavých barvách a uvidíte sama, jak váš outfit ožije .

Buďte svá

A rada na závěr: nenechte se zmítat trendy ani kritickými pohledy. Noste to, v čem se cítíte krásná! Přejeme příjemné vybírání a pamatujte: cokoliv, co si u nás vyberete, můžete do 14 dní vrátit, proto se nemusíte bát nepadnoucí velikosti.


waiting...