Kalhoty(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Kalhoty(0)

Dámské XXL kalhoty

Dlouhé či tříčtvrteční? Vypasované nebo široké? Každá boubelka ví, že najít dámské XXL kalhoty, které ideálně sednou, je velký problém. A co je správné? Stylisté tvrdí, že nejlépe uděláte, pokud si vyberete kalhoty tmavé barvy a rovného střihu. Pokud máte široké stehna, mohou být jemně zvonové, rozšiřovat by měly nad koleny. V případě, že máte štíhlejší nohy a široké boky, dejte si úzké kalhoty a k nim volnější halenku, která je zakryje. Délka kalhot umí také opticky zeštíhlit celou postavu. Rovně střižené kalhoty by měly končit těsně nad kotníkem. Pokud si k tomu dáte ještě podpatky, bude to vypadat velmi žensky a přitažlivě.

Jak nosit dámské XXL kalhoty?

Pro boubelky je nejdůležitější střih kalhot a délka modelu. Vždy záleží na střihu, proto dávejte přednost kvalitnějšímu oblečení. Pokud si netroufáte sama odhadnout, co vám svědčí, můžete vyhledat pomoc odborníka - stylistu. Rozhodně si nenechte radit od štíhlých přítelkyň a rozhodne se vyhněte všemu, co se jen trochu dá označit slovem "ležérní"! I "elegance" může být totiž pohodlná a osvobozující.

Mezi dámami velikosti XXL je v rámci jedné konfekční velikosti mnoho rozdílů v postavě. Vždy záleží na tvaru postavy, na proporcích výšky a šířky a podle toho je třeba se i oblékat. Není třeba se bát jakýchkoliv barev, protože ty nevybíráme podle tvaru postavy, ale podle barvy vlasů, odstínu pleti a očí. Noste květiny, krajky, šátky, doplňky, cokoliv, co vám dodá ženskost. Jste vysoká? Můžete si dovolit zvonové kalhoty, které vás výborně zeštíhlí! Jste nízká? Zapomeňte na kalhoty až po zem. Pokud trčí bříško, třeba ho schovat dlouhým tričkem. Zapomeňte na bokové kalhoty.

Mít velikost XXL znamená dát si na výběru oblečení záležet mnohem víc. Zatímco štíhlá žena je pěkná i v pytli, u boubelky je důležitý každý centimetr - a to i do šířky i do délky! (V tomto kontextu rozhodně nekupujte těsné elastické modely – nezeštíhlí vás, pouze vám vyrýsují každičkou pneumatiku.) Móda je dnes velkorysá a v mnoha obchodech, stejně jako v on - line prodejně Klingel už dostanete perfektní kalhoty i velikosti XXL.

Boubelky určitý druh kalhot rozšiřuje, dámám nízké postavy mohou zas ještě více zvýrazňovat jejich malou výšku. Máme pro vás pár tipů jak se vyhnout nesprávnému výběru dámských XXL kalhot. A nezapomínejte na pravidlo, pokud se v něčem dobře cítíte, tak určitě v tom i dobře vypadáte.

Vhodné kalhotové střihy pro dámy s velikostí XXL jsou rovné nebo jen mírně zúžené, popřípadě žehlené na puky, což prodlouží a zejména zeštíhlí postavu. Nejlepší volbou při silnějších nohou jsou rovné kostýmové kalhoty s puky. Mají šmrnc, ať už v kombinaci s tričkem, halenkou nebo se sakem, a vaše nohy budou díky pukům vypadat štíhlejší. Nejlepším zeštíhlujícím prvkem jsou tenké pruhy. Působí elegantně a postavu opticky prodlužují. Sako v pase jemně zúžené v kombinaci se splývajícími kalhotami v momentě opticky uberou z kil. Splývavé a vzdušné kalhoty maskují obliny.

Rovný široký střih bez kapes, s elastickým pasem a v tmavých barvách působí velmi harmonicky na silnějších dámách, protože zakrývá jejich oblé formy. Je třeba si však vybrat jemný, měkký, splývavý materiál.

Co se týče barev dejte si záležet a vybírejte zejména odstíny hnědé, černé, ocelově či olivově zelené. Nesmíme zapomínat ani na boty, které by měly být na vyšších podpatcích.

Úzké legínové kalhoty se spojují spíše se štíhlými postavami. No ne každá boubelka musí mít problémové partie právě v této části. Návrháři vám doporučují vsadit na tmavší model a zkombinovat ho s volnější halenkou zakrývajících širší boky, či větší zadeček. K tomu si zvolte vyšší kozačky a i vy budete působit šik a vkusně. Širší stehna můžete zamaskovat do zvonových kalhot, které se začínají rozšiřovat již od vrchní části a v některých modelech působí téměř jako sukně.

Nákup elastických kalhot je téměř vždy dobrý nápad, i když styl nevyžaduje střih obepínající postavu. Tyto kalhoty jsou nejvhodnější v černé, tmavě modré, hnědé, nebo jakékoli jiné tmavé barvě abyste vytvořili co nejvíce zeštíhlující efekt. Existuje mnoho stylů kalhot, od skinny, bootcut, zkrácených až po Capri, ačkoli nižší dámy by měly být opatrné při zvažování zkrácených a Capri kalhot, protože v nich budou vypadat širší.

Nezáleží na tom, jaký styl dámských XXL kalhot zvažujete, existuje několik základních věcí, které by dámy měli mít na paměti, aby se zabránilo XXL katastrofě.

Pokud dámy s velikostí XXL chtějí koupit kalhoty se zadními kapsami, měli by se ujistit, že kapsy nejsou příliš velké nebo daleko od sebe, protože to přitáhne pozornost na zadeček, který vypadá větší. Dámy, které mají problém spíše se stehny jako zadečkem, mohou uvažovat o Bootcut kalhotách nebo širších Capri kalhotách, které pomohou vyvážit postavu.

Silnější dámy by ke svým XXL kalhotám měli nosit s topy neutrálních barev, které nejsou ani příliš těsné, ani příliš pytlovité. Jednobarevné tóny jako jsou hnědá, tělová, modrá a černá jsou skvělé, měli byste se vyhnout zářivým vzorům, pokud je to možné. Pokud jako dáma s velikostí XXL plánujete nosit květinové potisky, květiny by měly být malé a barvy by měly být primární. Větší a jasnější květy přitáhnou příliš mnoho pozornosti na všechny oblasti, které chcete raději zamaskovat.

Vyhněte se těmto chybám:

  • široké manžety opticky zkracují postavu,
  • pásek v jiné barvě, než jsou kalhoty, opticky zvětšuje poprsí. Ve stejné barvě prodlužuje nohy.

Dámské džínové XXL kalhoty

Silnější dámy tvrdí, že nákup džínových XXL kalhot je mnohem složitější než klasických kostýmních, zatímco jiné tvrdí pravý opak. V souvislosti s džínami se mnoho dám stěžuje, že ve velikostech XXL jsou velmi prosté a s nedostatkem stylu. Ale už i výrobci džínů se chytili nejnovějších trendů a už mají co nabídnout i dámám ve velikosti XXL. Dámské XXL džínové kalhoty nabízí Calvin Klein i Ralph Lauren. Jsou vysoce módní a navrženy tak, aby byly zlatým hřebem outfitu, aniž zvýraznily její obliny. Džíny XXL těchto klasických značek jsou cenově dostupné a univerzální.

Bez ohledu na příležitost, dámy si nyní snadno najdou módní džínové XXL kalhoty, které vyhovují typu jejich postavy, které vyzvednou jejich křivky bez zdůraznění oblastí, které by raději chtěli ukrýt.

Výrobci džínových XXL kalhot dávají velký pozor při jejich výrobě, aby fakt, že šijí kalhoty XXL a neredukují stylový ani designový faktor. Dámy s velikostí XXL mají zaručeno stejně skvělý styl a design jako vidíme na běžných velikostech.

Mnoho výrobců kalhot už nabízí kalhoty pro dámy s výraznějšími křivkami, takže dámy s velikostí XXL už nemusí vypadat fádní a nezajímavě. Všechny nejnovější styly kalhot jsou k dispozici ve velikosti XXL.

Pokud se silnější dámy naučí jak efektivně vybrat správný typ kalhot a spárovat je se správným topem, vytvoří lichotivý a sexy outfit. Nákup v naší on - line prodejně je komfortní a možný v jakoukoliv denní či noční hodinu. Jediné, co potřebujete, je být si jistá svou velikostí. Klingel má širokou nabídku dámských XXL kalhot, proto umí snadno uspokojit jakékoliv preference dam s velikostí XXL.


waiting...