Bundy(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

 • Seřadit podle:
  Nejprodávanější

Seřadit podle:

Bundy(0)

Dámské bundy XXL

Móda je důležitou součástí našeho každodenního života, zvláště pokud jste dáma. Pokud jste dáma s velikostí XXL měli byste vědět, jak vybrat správnou velikost bundy. Dámské bundy XXL vypadají nejlépe, když jsou přizpůsobeny tvaru vašeho těla. Rovnováha je klíčem k výběru správné dámské bundy ve velikosti XXL.

Dámské bundy XXL

Při výběru nejlepší dámské bundy velikosti XXL, hledejte hřejivost, ochranu proti větru a dešti, ale to vše bez dodatečného objemu. Svislé řady knoflíků, výstřihy ve tvaru písmene V mohou být zeštíhlující, zatímco dvouřadému zapínání byste se u dámských bund XXL měli raději vyhnout. Délka je dalším důležitým aspektem při nakupování dámských bund ve velikosti XXL. Krátké bundy může atraktivně nosit množství dám s plnější postavou, protože bundy, které končí na nejužší části těla - na pásu jsou obecně mnohem více lichotivé než neforemná boxy bunda, která končí na nejširší části boků. Než byste si měli vybrat ultra moderní bundu, hledejte raději kvalitní, která je stylová a klasická.

Přechodná období a už ani nemluvě o zimě, představují všechny druhy výzev pokud jde o oblečení - chladné, později mrazivé rána, sychravé, nepříjemné dny, sníh, déšť, vítr. Prostě si musíme obléci další vrstvu - a naše zbraň je věrná bunda. Zimní bunda je nejdůležitější vrstva oblečení na chladné dny. Ať už hledáte bundu, ve které chcete jen "přežít" zimu, v myšlenkách už vpředu v záplavě květnových květin, nebo si ji snad chcete i užít, výběr té správné bundy je prvním krokem.

Neformální, hřejivě podšitá parka může být skvělá na udržení vás v teple, ale například tatáž parka, která vás udrží v teple a suchu při minusových stupních, pravděpodobně nebude ta pravá při zimních sportech, které vyžadují množství pohybu.

Jak vybrat správnou dámskou bundu XXL?

To, kde dáma nosí největší váhu ovlivňuje styl bundy, která jí nejlépe padne. Tento vztah mezi rozložením tělesné hmotnosti a stylu, který jí lichotí nejvíce se stává tím důležitějším, čím více rostou její proporce. Abychom pochopili jak si vybrat pohodlnou a lichotivou dámskou bundu XXL, je důležité nejprve pochopit rozdíly v typech postav. Existují dva hlavní a nejběžnější typy postav velikosti XXL:

 • Typ jablko (nebo kulatý tvar)
 • Typ hruška (trojúhelníkový tvar, těžký dole)

Styl bundy, která vypadá skvěle na postavě ve tvaru přesýpacích hodin nemusí nutně lichotit dámě s postavou typu hruška, nebo jablko. Proto je důležité najít ten, který vám nejlépe vyhovuje. Chcete-li získat správnou rovnováhu, nechte se vést našimi radami.

Postava tvaru jablko je jedna z náročnějších typů na oblékání, ale může být i nejjednodušším, pokud zakamuflujete správně své problémová místa. Jablko je obdařeno štíhlými rukama a nohama, co můžete využít ve svůj prospěch. Když se zaměříte na pozitiva, můžete vypadat o několik kilogramů štíhlejší a tvarovanější. A to vůbec není špatné, nemyslíte?

Tvar jablko má obvykle:

 • plné prsa a široká záda,
 • ramena mohou být štíhlé, zatímco ramena široké,
 • mohou být štíhlé boky a "obložený" zadeček,
 • váhu přibírá ve střední části těla.

Tvar hruška je běžný typ postavy. Využijte příležitost zvýraznit svůj štíhlý krk, tvarované ramena a definovaný pás. Víte snadno pracovat s těžší spodní polovinou a najít ideální bundu.

Postava typu hruška má obvykle:

 • těžší spodní část těla,
 • tenký a štíhlý krk,
 • úzká nebo šikmé ramena,
 • velkorysejší boky a stehna.

Optimální střih bundy XXL pro typ jablko- vyhněte se přebytečné tkanině na prsou, kolem břicha a boků, vyberte si bundu, které vás stáhne v pase, nebo bundu s páskem, který vám poskytne iluzi štíhlejšího pásu a ořízne oblast bříška. Držte se pryč od designů, ve kterých budete vypadat větší na ramenou nebo na pásu. Například bund s ramenními vycpávkami. Typ jablko má širší ramena a plný pás, takže sem už nemusíte přidávat na velikosti. Detail knoflíku, manžet nebo dokonce i prodloužených manžet jsou pro vás ideálním designem. Asymetrické výstřihy mohou být velmi zeštíhlujícím designem. Dámy s postavou tvaru jablka mohou využít docela hezkou řadu barev, ano, dokonce i světlejších. Takže, jakoukoliv barvu máte rady, ať už je to červená, olivová, smetanová nebo dokonce žlutá, proč z nich trochu nepřidat do vašeho outfitu.

Optimální střih bundy XXL pro typ hruška - dámy by měly zůstat u halenek, které jsou tvarované v horní polovině těla a jsou volnější kolem spodní. Optimální délka bundy může být buď po pás, nebo tři čtvrťová, které bude zakrývat oblast boků a zadečku, aniž by byl váš vzhled objemný. Vyhněte se kratším bundám, které končí na vašem zadečku, protože to přitáhne pozornost k vaší větší střední části v horizontální linii. Množství detailů kolem užší horní části je skvělé na upoutání pozornosti. Noste světlejší odstíny nebo zářivé halenky. Snažte se doplnit halenku zářivou šálou nebo jiskřivou broží, myslíc vždy na to, abyste udrželi pozornost na horní polovině a budete vypadat senzačně. Noste kontrastní, světlejší nebo zářivější odstíny zkombinované s tmavým spodním dílem, abyste vyvážili svůj typ postavy.

Při rozhodování o tom, kterou bundu koupit (samozřejmě při dámských bundách a nejen XXL někdy rozhoduje spíše vzhled) je důležité vědět, co od ní chceme. Někdy stačí, že naše bunda je krásná a stylová, ale..Väčšina dám má nároky i na funkčnost bundy. Některé jsou navrženy tak, že jsou vodě odolné, zatímco jiné jsou absolutně vodotěsné. Tato schopnost do značné míry závisí na typu použitého vrchního materiálu - může to být lehký nylonový nebo polyesterový materiál s DWR povlakem nebo dvouvrstvými membránami.

Nejdůležitější funkcí dámské zimní bundy XXL je, že vás udrží v teple, ať už čekáte na autobusové zastávce, nebo přehazujete sníh na příjezdové cestě. Každá parka odvede dobrou práci a udrží vás v teple v závislosti na klimatu. I když to může být lákavé koupit nejteplejší model, není jisté že ve skutečnosti takovou bundu opravdu potřebujete. Zahloubejte se do nabídky Klingel a vyberte si pro sebe bundu, která bude odpovídat vašim potřebám a životnímu stylu. Sortiment je opravdu široký, dámské bundy zn.Laura Kent, Paola, Miamoda nebo Mona zaručeně naplní všechny vaše požadavky na komfort, kvalitu, hřejivost a samozřejmě styl i ve velikostech XXL.

Mnohé dámy, které mají nějaké to kilo navíc jsou se svou postavou většinou nespokojené. Trápí se různými dietami a dělají vše pro to, aby zamaskovali kila navíc. Je to možná i z toho důvodu, že ještě donedávna se za ideál krásy považovali ultra štíhlé ženy. Milé dámy zapomeňte na to, doba se změnila a éra přehnané štíhlosti je pryč. Na prvním místě , ještě předtím než si vyberete svou bundu XXL, je proto sebedůvěra. Věřte si. Mějte se ráda. Buďte sebevědomá. Protože, nejdůležitější je to, co z vás vyzařuje, jak se sama cítíte, jaký máte ze sebe pocit. Pokud budete mít tohle vyřešené sama ze sebou, pak budete vypadat skvěle v čemkoli co si oblečete, ať je vaše postava jakákoliv.


waiting...