Sukně(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Sukně(0)

Sukně XXL

Najít tu správnou sukni XXL vůbec není jednoduché. Objevte s námi nejnovější modely sukní XXL od základních až po trendy styly. Naučíme vás jak najít sukni, která lichotí vaší postavě. Chybu nikdy neuděláte s tmavými, jednobarevnými kousky. Protože to nejsou nejvzrušivější barvy, možná budete chtít experimentovat s jinými styly s trendy potiskem a zářivými barvami. On-line nakupování způsobilo revoluci v nákupu oblečení pro dámy plných tvarů. Kdysi byly dámy odkázány na nabídku své velikosti v místních obchodech a nyní jim leží celý svět módy u nohou.

Sukně XXL

Nákup pro dámy s velikostí XXL není snadný úkol. Za prvé, většina prodejen má jen omezený výběr oblečení včetně sukní XXL. Za druhé, některé obchody sice nadrozměrné kolekce nabízejí, ale jejich nabídka jsou beztvaré a neatraktivní kousky, ve kterých nevypadá dobře nikdo. A nakonec se dámy s plus velikostmi potýkají s nejistotou kvůli své postavě a je to právě kvůli nevýrazné nabídce oblečení ve velikosti XXL ve většině maloobchodních prodejen. Naštěstí v posledních letech se mnozí návrháři začali specializovat na vytváření oděvních linií pro dámy s plnými tvary. On-line shop Klingel je skvělým místem pro nalezení dámského oblečení XXL, včetně sukní. Klíčem k zakoupení té správné sukně XXL je zaměřit se na styl, barvu a střih pro báječný, krásný vzhled, který zvýrazní přirozené křivky ženy.

Velikosti sukní XXL

Jedním z nejdůležitějších aspektů oblečení XXL je volba správného střihu. Pokud koupíte sukni příliš velkou, vypadá pytlovitě a špatně padnoucí. Pokud koupíte sukni příliš malou bude vám těsná přes boky. Plus velikosti oblečení často začínají při velikosti 46 a pokračují až do velikosti 54 až 56. Samozřejmě najít správnou velikost není vždy snadné ani v kamenném obchodě, kde dámy mohou vyzkoušet oblečení. Velikosti jednotlivých značek se také mohou někdy lišit.

A k tomuto problému přichází ještě další, protože někteří návrháři neuvádějí na sukně číselné označení velikosti, místo toho zvolí označení L, XL, nebo XXL přesto, že on-line nakupování nenabízí luxus zkoušení oděvů před nákupem. Proto se vám bude hodit měřicí páska a tabulka velikostí. Pro sukně by se dáma měla změřit kolem pasu a boků. Zkontrolujte tabulky jednotlivých značek, pod jakou velikost spadají vaše měření. V níže uvedené tabulce jsou uvedeny průměrné velikosti oblečení v plus velikostech.

Výběr stylu sukně XXL

Nejlichotivější kousky oblečení jsou určeny pro ženský typ postavy. Toto oblečení minimalizuje některé oblasti a zvýrazní ostatní pro úžasný zjev v dokonalém stylu. Pokud si nejste jista svým typem postavy, změřte si poprsí, boky a pás. Nikdo by neměl padnout za oběť přesvědčení, že dámy s plus velikostmi se nedají zařadit do jednotlivých typů postav. Fakticky většina dam s XXL velikostí skutečně spadá svými elegantními křivkami do nejžádanějšího typu postavy ve tvaru přesýpacích hodin. Tento typ postavy má prsa a boky přibližně stejného rozměru a obě oblasti jsou větší než pás. Další běžný typ postavy dám plných tvarů je hruška, kde je poprsí menší než pas a boky. Méně běžné typy XXL jsou jablko, kde je poprsí větší než boky a pás a typ banán, kde jsou poprsí, pas i boky stejných rozměrů.

Sukně XXL pro typ přesýpacích hodin

Typická postava přesýpacích hodin vypadá dobře v čemkoliv. Viz módní magazíny pro velikosti XXL a zjistíte, že všechny Plus size modelky nosí stejně módní oblečení jako jejich štíhlé kolegyně. Všechny styly vypadají skvěle na tomto typu postavy, ale existuje několik možností na nákup opravdu lichotivých kousků. Pokud zvolíte sukni s pásem, bude akcentovat štíhlý pas ve srovnání s širokými boky. Pouzdrové sukně s rovným lemem vytvoří dlouhé, elegantní linie, které prodlužují nohy. Pro typ přesýpacích hodin je skvělá jakákoliv barva, ale většina módních odborníků doporučuje vyhnout se velkým blokem barev pro velikosti sukní XXL. Například pokud si dáma oblékne hnědý top, sukně by měla být v jiné barvě. Velmi oblíbenou návrhářkou je Monif C, která vytváří oblečení krásných linií právě pro dámy s velikostí XXL.

Sukně XXL pro typ postavy hruška

Postavy typu hruška jsou o něco větší ve spodní části. Beztvaré oblečení, často prodávané v prodejnách XXL velikostí neví tomuto typu postavy poskytnout absolutně nic. Dámy potřebují zvolit styl pro široké boky a pro nalezení perfektní sukně stačí následovat následující doporučení. Za prvé, vyberte tmavou barvu sukně a zkombinujte ji se světlým topem. Tmavé barvy minimalizují oblasti, zatímco světlé barvy je maximalizují. To však neznamená, že každá XXL sukně má být nudné černé barvy, která často vypadá až příliš těžká. Zvolte sukně s trochou hnědé, modré a dalších tmavých odstínů. Sukně s nízkým pasem "protnou" oblast boků a tím se boky zdají být menší. Sukně v střihu do A, které se na lemu jemně rozšiřují také vyvolávají iluzi, že boky jsou menší než ve skutečnosti. Vyhýbejte se úzkým tužkovým sukním, protože ještě více zvýrazní boky. Totéž platí pro sukně s vysokým pasem.

Barvy sukní XXL

Zapomeňte na staré módní pravidlo, že dámy velikosti XXL by měli nosit černou. I když je pravda, že tmavé barvy vyvolávají iluzi menších ploch, než světlé barvy, neexistuje žádný důvod proč musí být černá jako jediná možnost. Černá je velmi vyčerpávající barva. Není lichotivá pro mnoho typů pleti, mnoho dam v ní vypadá příliš bledě. Prvním krokem pro dámy plných tvarů je cítit se dobře ve svém těle. Už jsme uvedli, že typ hruška by se měl držet tmavých odstínů sukní, ale kromě černé je k dispozici množství jiných odstínů. Typ přesýpacích hodin si může vybrat jakýkoli odstín duhy od výrazné fialové až po cudnou bílou a vše mezi tím.

S takovým množstvím moderních návrhářů vytvářejícími skvělé styly pro dámy velikosti XXL by bylo opravdu trestným činem nevyužít některé z těchto mimořádných kousků. První část koupě sukně XXL on-line je ujištění se, že velikost je správná pomocí měřící pásky a tabulky rozměrů. Dámy si potřebují změřit a určit typ postavy. Zvolená sukně musí padnout a lichotit typu postavy, aby každá dáma vypadala skvěle. A nakonec, není třeba držet se prožitého názoru, že pro velikosti XXL je vhodná jen černá barva. Vyberte barvu, která vás osloví a která bude fungovat se zbytkem vašeho šatníku. Klingel nabízí dámám plus velikosti možnosti, které v místních obchodech nenajdou a každá si zaručeně najde svoji perfektní sukni XXL za rozumnou cenu.


waiting...