Trička(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Trička(0)

Dámská trička XXL

Nevážíte 50 kilo? To vůbec neznamená, že musíte chodit povinně v tričkách připomínajících stan. I boubelky mohou přece vypadat stylově a sexy, pokud si najdou vhodný typ oblečení XXL. Víme, sehnat ho nejednou připomíná hledání oné pověstné jehly v kupce sena, ale naštěstí v době nakupování přes net není nic nemožné. Konec konců, každá dáma si zaslouží obdivné pohledy, či ne?

Dámská trička XXL

Plné prsa, široké boky, plnější bříško ... je to vaše postava? Není snadné obléci se, když nemáme postavu modelky z titulky časopisu. Pokud patříte k těm, které mají plné ženské tvary, a míváte problém s tím co na sebe, poradíme vám jak se obléci, a cítit se i vypadat sexy. Kromě džín asi nic není oblíbenější než jednoduché triko. Je všestranné, je v pohodě, a je to kousek, který je možné nosit jakýkoliv den v roce, v každém ročním období a na jakoukoliv postavu. Ano, i tu XXL.

Pravděpodobně vám ani nemusíme říkat, že tričko je zásadní součástí vašeho šatníku i když je XXL. Ale pokud je tento základní kousek vámi používaný hlavně v tělocvičně, nebo na trávení líných nedělí, možná budete potřebovat rady Klingel na malou resuscitaci vašeho šatníku. Faktem je, že dámské tričko XXL může být nejvíce přehlíženou položkou vaší garderoby s největším potenciálem pro všestrannost oufitu. Jedno a to samé tričko si můžete obléci od kanceláře až po večerní rande a všechno mezitím.

Původně spodní prádlo, tričko se vyvinulo do praktického a pohodlného oblečení pro každého. Během druhé světové války byly součástí standardní vojenské uniformy, jako tílka, ale mnozí vojáci ho nosili bez doprovodné košile, aby své uniformy udrželi svěží na inspekce. V roce 1950 si tričko s krátkým rukávem prorazilo cestu do lexikonu módy a to zejména díky Marlon Brandovi a Jamesovi Deanovi, kteří ho nosili na stříbrném plátně.

Ačkoli většina dámských triček XXL má tradičně rovný střih, výrobci od roku 1970 nabízejí i tvarovanější verze klasického trička. Trička se zvýrazněným pasem a trochu delšími rukávy byly přesunuty mezi Office oblečení. Jednobarevné trička s krátkými rukávy jsou určeny na vrstvení s jinými tričky a s bundami, nebo saky pro více univerzální šatník.

Střihy dámských triček XXL, které lichotí každému typu postavy

Postava typu jablko - pro tento typ postavy je vhodné tričko s V-výstřihem v rovném střihu nebo střihu do A. Protože dámy s postavou ve tvaru jablka mají obecně užší boky a štíhlé nohy, delší tričko, které zaměří pozornost na boky je lichotivé.

Postava typu hruška - obléci postavu hruškovitého tvaru znamená zaměřit pozornost na štíhlý pas a horní část těla. Přiléhavé střihy, které zdůrazní úzký pás a malé rukávky, ve kterých štíhlé ramena přitáhnou pozornost. Lem trička by měl končit kousek pod pasem, abyste se vyhnuli tvoření vodorovné linie v nejširší části boků.

Postava tvaru přesýpacích hodin - tričko s tvarovaným pasem zvýrazní tvar vaší postavy. Rovné trička a lehké textilie, které přilnou zaměří pozornost na pás, místo ukrytí nejužší části těla pod objemnými tkaninami. Kratší trička mají tendenci postavu tvaru přesýpacích hodin zploštit.

Dámská trička XXL v střihu do A

Jeden z nejvděčnějších střihů současné módy. Dokáže se přizpůsobit všem typům postav. Dnes si samozřejmě vysvětlíme, proč se hodí i dámám s větším konfekčním číslem. V první řadě jde o zvýraznění poprsí. Širší boky a větší bříško pak pohodlně zakryje áčkový střih a volně splývající látka. Hodí se pro každodenní nošení a s použitím kvalitnější látky i jako doplněk slavnostního outfitu. Takovéto trička nikdy nekombinujte s volnými sukněmi, protože byste působili jako navrstvený zvon. Nejlépe se hodí ke kalhotám nebo užším sukním. < p>

Stylové detaily dámských triček XXL

Zatímco celkový tvar trička řeší obecně typ postavy, stylové detaily vytvoří rovnováhu a symetrii v konkrétních oblastech. Výstřihy mohou zvýraznit nebo minimalizovat poprsí, opticky prodloužit krk, zúžit ramena.

Styly výstřihů

Některé trička mají neobvyklý tvar výstřihu, jako padlý, hranatý nebo rolákový, ale většina výstřihů triček spadá do čtyř kategorií. Každá z nich mění vzhled trička i jeho nositelky.

Lodičkový výstřih

Lodičkový výstřih vytváří širokou, mělkou křivku, nebo dokonce vodorovnou linii od ramene k rameni. Je to zvláště lichotivé pro vyvážení širokých boků dam s velikostí XXL vizuálním zvětšením šířky ramen, ale dámy s postavou ve tvaru jablka a širokými rameny by se tomuto typu výstřihu měli vyhnout, protože může nadměrně zdůraznit silné ramena.

Hluboký kulatý výstřih

Je ženský a lichotivý pro dámy s kratším krkem, ale jeho kulatý tvar může potvrdit a zvýraznit kulatý obličej. Hluboký výstřih vytváří smyslný vzhled.

Kulatý výstřih

Kulatý výstřih je klasický výstřih trička. Je zaoblený a sahá poměrně vysoko ke krku. Množství vintage triček má tento výstřih. Obecně je považován za méně formální střih, kulaté výstřihy nespolupracují dobře s nositelkami velikosti XXL. Stejně jako u hlubokého výstřihu, i tento typ výstřihu může zvýraznit kulatý obličej.

V- výstřih

Tento typ výstřihu tvoří vpředu tvar písmene V. V závislosti na hloubce a šířce výstřihu, je tento střih obecně lichotivý velikostem XXL. Díky mělkému výstřihu, končícímu v blízkosti klíční kosti se může větší poprsí jevit níže položené než je. Hlubší střih opticky prodlužuje krk.

Materiál dámských triček XXL

Tkanina trička má vliv na jeho péči, jak se v průběhu času nosí a kde ho lze nosit. Dámská trička přicházejí v mnohem širším spektru látek jako trička pro pány. Ale každá z nich sdílí charakteristickou jemnost trička.

Dámská trička z bavlny a bavlněných směsí

Přírodní bavlna dýchá, je pružná a dělá každý pohyb se svou nositelkou a je nejčastější tkaninou pro trička. Trička z česané bavlny mají obvykle delší životnost než z jednoduchých odrůd bavlny. Pima a Supima bavlna produkují vyjímečně dlouhá vlákna a trička vyrobené z těchto bavlny se nošením stávají ještě jemnějšími. Mnoho triček obsahuje bavlnu s příměsí elastanu a viskózy, aby jemná látka získala více struktury, elastan se objevuje v přiléhavých sexy tričkách a sportovním oblečení.

Hedvábné trička

Jako bavlna, tak i hedvábí je přírodní tkanina. Je měkký a třpytivý, a trička z něj zhotovené jsou dostatečně elegantní do kanceláře nebo na večer. Někdy je hedvábí kombinované s elastanem. Umělé hedvábí - rayon je podobný hedvábí a vyžaduje stejně jemnou péči.

Čemu se vyhněte:

Krátkým tričkům, které sotva sahají nad bedra.

Tričkům s kapsami na prsou.

Velkým nápisem a nápadným vzorem.

Horizontálním páskem (námořnický styl).

Lesklým a flitrovaným materiálem.

Několika vrstvám oblečení najednou.

Náš tip: Pokud máte široká ramena, vyhněte se korzetovým střihem i tričkům se širšími ramínky.


waiting...