Kabáty(0)

Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Kabáty(0)

Dámské XXL kabáty

Jistě jste již na ulici potkali dámu kypřejších tvarů, jejíž XXL kabát nebyl právě nejvhodnější. A možná jste si v té chvíli pomysleli: "Mám sice o pár kilo méně, ale takto oblečená bych se mezi lidi jistě neodvážila!" Problém však není v těch pár kilech navíc! Jde spíše o to, co si boubelka oblékne.

Jak dobře vypadat ve svém XXL kabátu?

Těchto 5 pravidel by si měla vzít za své každá boubelka. I móda pro boubelky může být přece stylová a sexy.

1. Správná velikost kabátu!

Možná byste se divili, ale právě výběr správné velikosti kabátu je kamenem úrazu nejedné boubelky. Některé se snaží vtěsnat do menších čísel a myslí si, že tak budou působit štíhlejší. Opak je však pravdou. Těsné oblečení jen zvýrazní to, co je potřeba ukrýt! Ani nadrozměrné velikosti nejsou to pravé ořechové. Nechcete přece vypadat jako v stanu. Je to velmi jednoduché - pokud je vaše konfekční velikost 46, kupujte si kabát právě takové velikosti.

2. Černá není jediná barva na světě!

Pokud spoléháte na to, že černá Vás zeštíhlí, jste na omylu. Možná opticky ubere pár kilogramů, ale zázraky s ní nedosáhnete. A navíc Vám přidá na věku. Pokud si už ráda oblékáte černou, určitě ji kombinujte s pestrými a svěžími barvami! Nebojte se barev a vzorů. Dávno jsou pryč časy, kdy se říkalo, že dámy s kily navíc by měly zásadně oblékat do tmavých barev. Dnes si může každá dáma dovolit barevný šatník. Základem však zůstávají dobré střihy a kvalitní šití. I veselé a výrazné barvy dokáží zvýraznit křivky, zvláště pokud kabát dokonale sedí. Proto pokud i máte několik kilo navíc, můžete do svého šatníku zařadit například oranžové, žluté, zelené i pestrobarevné kousky.

3. Rovnoběžné pruhy a velké vzory? Raději ne!

Je totiž známo, že právě rovnoběžné pruhy a velké vzory na látkách opticky rozšiřují postavu. Namísto toho si zvolte raději kabát s menšími vzory, ideálně však jednobarevný.

4. Doplňky, doplňky, doplňky!

Pokud oživíte svůj XXL kabát vhodnými doplňky, upoutáte pohledy právě na ně. Využijte například masivní brože. Vždyť krásné bižuterie je mnoho a je z čeho vybírat! V případě módy pro boubelky doporučujeme výrazné a navrstvené doplňky, zejména na krk. Stejně by se boubelky neměli bát investovat do výrazné a zajímavé obuvi. Pokud i nezvolí dáma barevný kabát měla by si obout barevné boty. Lodičky a sandály výrazných barev jsou velkým hitem. K takovým botám zvolte vhodnou kabelku a jste připravena vyrazit na každou příležitost.

5. Nebojte se ukázat nohy !

Neznamená to, že Vaše oblečení musí být vyzývavé. Je však určitě lepší obléci si kabát po kolena jako dlouhatánský a neforemní , který nedokonalosti vaší postavy ještě zvýrazní.

Nezapomeňte, milé boubelky, že kila navíc nejsou žádnou katastrofou. Katastrofou je spíše špatně zvolené oblečení!

Jak najít ten správný XXL kabát?

To, kde dáma nosí největší váhu ovlivňuje styl kabátu, který jí nejlépe padne. Tento vztah mezi rozložením tělesné hmotnosti a stylu, který jí lichotí nejvíce se stává tím důležitějším, čím více rostou její proporce. Abychom pochopili jak si vybrat pohodlný a lichotivý dámský XXL kabát, je důležité nejprve pochopit rozdíly v typech postav.

Existují dva hlavní a nejběžnější typy postav velikosti XXL:

Typ jablko (nebo kulatý tvar)

Typ hruška (trojúhelníkový tvar, těžký dole)

Styl kabátu, který vypadá skvěle na postavě ve tvaru přesýpacích hodin nemusí nutně lichotit dámě s postavou typu hruška, nebo jablko. Proto je důležité najít ten, který vám nejlépe vyhovuje. Chcete-li získat správnou rovnováhu, nechte se vést našimi radami.

Postava tvaru jablko je jedna z náročnějších typů na oblékání, ale může být i nejjednodušším, pokud zakamuflujete správně své problémová místa. Jablko je obdařeno štíhlými rukama a nohama, co můžete využít ve svůj prospěch. Když se zaměříte na pozitiva, můžete vypadat o několik kilogramů štíhlejší a tvarovanější. A to vůbec není špatné, nemyslíte?

Tvar jablko má obvykle:

plné prsa a široká záda,

ramena mohou být štíhlé, zatímco ramena široké,

mohou být štíhlé boky a "obložený" zadeček,

váhu přibírá ve střední části těla.

Tvar hruška je běžný typ postavy. Využijte příležitost zvýraznit svůj štíhlý krk, tvarované ramena a definovaný pás. Víte snadno pracovat s těžší spodní polovinou a najít ideální kabát.

Postava typu hruška má obvykle:

těžší spodní část těla,

tenký a štíhlý krk,

úzká nebo šikmé ramena,

velkorysejší boky a stehna.

Optimální střih XXL kabátu pro typ jablko- vyhněte se přebytečné tkanině na prsou, kolem břicha a boků, vyberte si kabát, které vás stáhne v pase, nebo kabát s páskem, který vám poskytne iluzi štíhlejšího pásu a ořízne oblast bříška. Držte se pryč od designů, ve kterých budete vypadat větší na ramenou nebo na pásu. Například kabátů s ramenními vycpávkami. Typ jablko má širší ramena a plný pás, takže sem už nemusíte přidávat na velikosti. Detail knoflíku, manžet nebo dokonce i prodloužených manžet jsou pro vás ideálním designem. Asymetrické výstřihy mohou být velmi zeštíhlujícím designem. Dámy s postavou tvaru jablka mohou využít docela hezkou řadu barev, ano, dokonce i světlejších. Takže, jakoukoliv barvu máte rady, ať už je to červená, olivová, smetanová nebo dokonce žlutá, proč z nich trochu nepřidat do vašeho outfitu.

Optimální střih XXL kabátu pro typ hruška - dámy by měly zůstat u kabátů, které jsou tvarované v horní polovině těla a jsou volnější kolem spodní. Optimální délka kabátu může být buď po pás, nebo tři čtvrťová, které bude zakrývat oblast boků a zadečku, aniž by byl váš vzhled objemný. Vyhněte se kratším kabátům, které končí na vašem zadečku, protože to přitáhne pozornost k vaší větší střední části v horizontální linii. Množství detailů kolem užší horní části je skvělé na upoutání pozornosti. Noste světlejší odstíny nebo zářivé halenky. Snažte se doplnit kabát zářivou šálou nebo jiskřivou broží, myslíc vždy na to, abyste udrželi pozornost na horní polovině a budete vypadat senzačně. Noste kontrastní, světlejší nebo zářivější odstíny zkombinované s tmavým spodním dílem, abyste vyvážili svůj typ postavy.

Zvýrazněte své plusy!

Móda pro boubelky je zejména o tom, jak ukázat to nejkrásnější na vás. Zapomeňte tedy na chvíli na schovávání. Začněte ukazovat! Je téměř pravidlem, že boubelky se pyšní i větším poprsím. Proto se nebojte výstřihů. Ty přitáhnou pohledy tam kde je třeba a ukáží vaši pýchu. Zvýrazněte si hezké oči nebo rty. Tím určitě zabodujete, zvláště, pokud jste boubelka. Disponujete výhodou, že mnohé boubelky mají obecně hezčí tvář jako štíhlé ženy. Vysoké podpatky prodlužují, zeštíhlují nohy, a vytvoří celkově štíhlejší dojem. Tak proč je nenosíte ?? Upravte si vlasy tak, aby jejich střih prodloužil krk a obličej. No a nezapomínejte zejména na to, že být boubelkou vůbec není chyba! Kdo říká, že vyhublé ženy jsou ty nejkrásnější?


waiting...