Halenky(0)

Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Halenky(0)

Dámské halenky XXL

Dámy se konečně přestali stydět za oblejší tvary. Mnohé již upouštějí od honby za postavou modelky a zůstávají věrné sexy křivkám. Tomuto trendu nasvědčují nejen herečky, které přestaly lpět na všelijakých dietách, ale i modelky z řady velikostí XXL, které se letos objevily při představování některých značek. Pokud jde o dámské halenky XXL, i když máte nějaké to kilo navíc, neznamená to, že se musíte oblékat do nadrozměrných kousků připomínajících pytel. Vypadat úžasně, se dá is takovou postavou. Stačí si věřit a prezentovat to nejkrásnější na vás.

Dámské halenky XXL

Mít tak o deset (dvacet) kilo méně, to by se oblékalo! Napadlo to i vám? Nikdo nemá dokonalou postavu, ale pokud i se najde na našem těle jakási chybička v podobě širších boků nebo menších prsou, s pomocí správného oblečení se proporce zharmonizují. Co však dělat, pokud se křivky přibližují ke konfekční velikosti XXL a my stále toužíme vypadat atraktivní?

Pokud zavítáte do kteréhokoliv butiku, zjistíte, že nejfantastičtější oblečení se prodává v menších konfekčních číslech pro muší váhy. Nepříjemným zjištěním je, že vše od XL výše bývá nejčastěji neforemnou spoustou látky, která se jen tváří jako halenka.

A tak existují tři řešení: buď sundat spolu s hlavou i věšák s další neidentifikovatelnou halenkou velikosti XXL nebo si to namířit do krejčoviny, kde vám ušijí oděv na míru. Ovšem, za pořádnou přirážku. Nebo: nákup v online prodejně Klingel. Internetový obchod Klingel totiž nabízí dámské halenky XXL, které jsou trendy, jsou šik a budete v nich vypadat skvěle. Je však vhodné ovládat pravidla, díky kterým budete působit přitažlivě a postavě dodáte neodolatelný šmrnc.

Zlaté pravidlo říká o tom, že halenku byste si měli vybírat vždy tak, aby vám dokonale padla. Vpratať se za každou cenu do menší není nejlepší nápad, nejenže si obliny vždy najdou cestu ven, ale budete se cítit nepohodlně. V příliš volné halence budete zase působit ještě širší, než ve skutečnosti jste.

Tmavé barvy zužují. Ale to neznamená, že musíte chodit jako sicilská vdova. Vzdejte se spíše pastelových tónů, jako světle růžová, pudrová, světle žlutá či smetanová, klidně si ale zvolte halenku v tyrkysové, azurové, červené, vínové, purpurové, odstínech zelené apod. Barvy vás osvěží a zlepší vám náladu.

Při výběru halenky pro boubelky je dobré mít představu co si chcete koupit a na jakou příležitost. Úzké oblečení zákonitě poutá pozornost každého kolem a hlavně na ta místa, která nepatří k přednostem moletiek. Vyhýbejte se proto volánkovým límcem nebo mašlím. Pokud máte postavu s širšími boky, nenoste k halence úzký opasek. Úzký pásek způsobí, že boky budou vypadat ještě širší. Nabírané volánkové límce a mašle ukryjí krk a vaše tvář bude vypadat ještě kulatější. Nechte váš krk vyniknout, nejvhodnější je výstřih halenky ve tvaru V. Vhodné jsou pro vás nápadité doplňky různých barev jako jsou široké šály, šátky, větší náušnice, korále, náramky, které upoutají pozornost vašeho okolí. Nikomu ani nenapadne všímat si vašich boky. Dámy velikosti XXL by se měli vyvarovat nošení halenek z hrubších a tvrdých materiálů.

Trápí vás širší boky a stehna? Správně zvolená halenka s jemným páskem do poloviny boků dokáže skutečně zázraky. Vhodným řešením bude pro vás dlouhá sukně, šitá z více dílů po bocích úzká, tulipánového střihu. Spolehněte se, tato sukně vám vyčaruje souměrnou postavu. Kombinujte ji s halenkou s výstřihem ve tvaru V, která opticky prodlouží postavu nebo s halenkou se zavinovacím střihem, která vymodeluje pěkný dekolt. K takové sukni je skvělá i halenka košilového tvaru z elastického materiálu do poloviny boků.

Výběr lichotivé dámské halenky XXL

To, kde dáma nosí největší váhu ovlivňuje styl halenky, která jí nejlépe padne, Tento vztah mezi rozložením tělesné hmotnosti a stylu, který jí lichotí nejvíce se stává tím důležitějším, čím více rostou její proporce. Abychom pochopili jak si vybrat pohodlnou a lichotivou halenku XXL, je důležité nejprve pochopit rozdíly v typech postav.

Existují dva hlavní a nejběžnější typy postav velikosti XXL:

  • Typ jablko (nebo kulatý tvar)
  • Typ hruška (trojúhelníkový tvar, těžký dole)
  • Styl halenky, které vypadá skvěle na postavě ve tvaru přesýpacích hodin nemusí nutně lichotit dáme s postavou typu hruška, nebo jablko. Proto je důležité najít ten, který vám nejlépe vyhovuje. Chcete-li získat správnou rovnováhu, nechte se vést našimi radami.

Postava tvaru jablko je jedna z náročnějších typů na oblékání, ale může být i nejjednodušším, pokud zakamuflovat správně své problémová místa. Jablko je obdařeno štíhlými rukama a nohama, co můžete využít ve svůj prospěch. Když se zaměříte na pozitiva, můžete vypadat o několik kilogramů štíhlejší a tvarovanejšia. A to vůbec není špatné, nemyslíte?

Tvar jablko má obvykle:

plné prsa a široký záda, ramena mohou být štíhlé, zatímco ramena široké, mohou být štíhlé boky a "obložený" zadeček, váhu přibírá ve střední části těla. Tvar hruška je běžný typ postavy. Využijte příležitost zvýraznit svůj štíhlý krk, tvarované ramena a definovaný pás. Víte snadno pracovat s těžší spodní polovinou a najít ideální halenku na formální, casual nebo outdoorové použití.

Postava typu hruška má obvykle:

těžší spodní část těla, tenký a štíhlý krk, úzká nebo šikmé ramena, velkorysejší boky a stehna.

Optimální střih halenky pro typ jablko- vyhněte se přebytečné tkanině na prsou, kolem břicha a boků, vyberte si halenku, které vás stáhne v pase, nebo halenku s páskem, který vám poskytne iluzi štíhlejšího pásu a ořízne oblast bříška. Držte se pryč od designů, ve kterých budete vypadat větší na ramenou nebo na pásu. Například halenek s ramenními vycpávkami, řasením nebo záhyby na ramenou. Typ jablko má širší ramena a plný pás, takže sem už nemusíte přidávat na velikosti. Detail knoflíku, manžet nebo dokonce i prodloužených manžet jsou pro vás ideálním designem. Halenky, které mají hluboký V-výstřih přitáhnou pozornost na vrchní část a odvedou ji od plnější střední části. Asymetrické výstřihy mohou být velmi zeštíhlující designem stejně jako halenka v zavinovacím stylu. Dámy s postavou tvaru jablka mohou využít docela hezký řadu barev, ano, dokonce i světlejších. Takže, jakoukoliv barvu máte rady, ať už je to červená, olivová, smetanová nebo dokonce žlutá, proč z nich trochu nepřidat do vašeho outfitu.

Optimální střih halenky pro typ hruška - dámy by měly zůstat u halenek, které jsou tvarované v horní polovině těla a jsou volnější kolem spodní. Optimální délka halenky může být buď po pás, nebo tři čtvrťová, které bude zakrývat oblast boků a zadečku, aniž by byl váš vzhled objemný. Vyhněte se kratším halenkám, které končí na vašem zadečku, protože to přitáhne pozornost k vaší větší střední části v horizontální linii. Množství detailů kolem užší horní části je skvělé na upoutání pozornosti. Noste světlejší odstíny nebo zářivé halenky. Snažte se doplnit halenku zářivou šálou nebo jiskřivou broží, myslíc vždy na to, abyste udrželi pozornost na horní polovině a budete vypadat senzačně. Noste kontrastní, světlejší nebo zářivější odstíny zkombinované s tmavým spodním dílem, abyste vyvážili svůj typ postavy.


waiting...