Saka(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

 • Seřadit podle:
  Nejprodávanější

Seřadit podle:

Saka(0)

Dámská saka XXL

Móda je důležitou součástí našeho každodenního života, zvláště pokud jste dáma. Pokud jste XXL dáma, měli byste vědět, jak nosit správné saka velikosti XXL. Saka vypadají nejlépe, když jsou přizpůsobeny tvaru vašeho těla. Rovnováha je klíčem k výběru správného dámského saka XXL. Vypadat profesionálně v práci a elegantně večer je nutností i pro dámy s velikostí XXL. Pokud zvolíte pro vaši postavu správný střih, i vy můžete nosit své sako XXL velmi stylově.

Dámská saka XXL

Existuje mnoho webových stránek nabízejících dámskou módu a stylové rady o tom co nosit a co ne, ale naše příručka se zaměří na módní poradenství pro dámy s velikostí XXL a více. KLINGEL poskytne kompletní sadu módních tipů, speciálně pro dámy typu postavy jablko - hruška, které hledají perfektně padnoucí dámské sako XXL. Jak oblečení do práce, dámské saka nabízejí vzhled, který dělá otázku co nosit do kanceláře jednoduše zodpovedatelnou. Sako je dostatečně tradiční pro konzervativní prostředí kanceláře a také dostatečně stylové pro kreativní pracovní prostředí. Byznys saka pro dámy jsou součástí projektování profesionálního vystupování. Samozřejmě dámské saka jsou i na formální i neformální společenské a večerní příležitosti. Dámská saka ve velikosti XXL a více jsou obvykle považovány za plus velikosti.

Výběr lichotivého dámského saka XXL

To, kde dáma nosí největší váhu ovlivňuje styl saka, které jí nejlépe padne, Tento vztah mezi rozložením tělesné hmotnosti a stylu, který jí lichotí nejvíce se stává tím důležitějším, čím více rostou její proporce. Abychom pochopili jak si vybrat pohodlné a lichotivé dámské sako XXL, je důležité nejprve pochopit rozdíly v typech postav.

Existují dva hlavní a nejběžnější typy postav velikosti XXL:

 • Typ jablko (nebo kulatý tvar)
 • Typ hruška (trojúhelníkový tvar, těžký dole)

Styl saka, které vypadá skvěle na postavě ve tvaru přesýpacích hodin nemusí nutně lichotit dáme s postavou typu hruška nebo jablko. Proto je důležité najít ten, který vám nejlépe vyhovuje. Chcete-li získat správnou rovnováhu, nechte se vést našimi radami.

Postava tvaru jablko je jedna z náročnějších typů na oblékání, ale může být i nejjednodušším, pokud chcete zakamuflovat správně svá problémová místa. Jablko je obdařené štíhlými rukama a nohama, co můžete využít ve svůj prospěch. Když se zaměříte na pozitiva, můžete vypadat o několik kilogramů štíhlejší. A to vůbec není špatné, nemyslíte?

Tvar jablko má obvykle:

 • plné prsa a široký hřbet,
 • ramena mohou být štíhlé, zatímco ramena široké,
 • mohou být štíhlé boky a "obložený" zadeček,
 • váhu přibírá ve střední části těla.

Tvar hruška je běžný typ postavy. Využijte příležitosti zvýraznit svůj štíhlý krk, tvarované ramena a definovaný pás. Víte snadno pracovat s těžší spodní polovinou a najít ideální sako na formální, casual nebo outdoorové použití.

Postava typu hruška má obvykle:

 • těžší spodní část těla,
 • tenký a štíhlý krk,
 • úzké nebo šikmé ramena,
 • velkorysejší boky a stehna.

Lichotivé dámské sako XXL pro postavu tvaru jablko

Optimální délka saka - když se rozhodujete o délce saka, nezapomeňte že sako, které nejvíce vyhovuje vaší postavě by nikdy nemělo končit v linii pasu. Ideálně sako padne pod pás, do poloviny stehen, dokonce i ¾ stehen a mírně se rozšiřuje, čí získáte vyvážený vzhled k šířce ramen. Optimální střih dámského XXL saka pro typ jablko- vyhněte se přebytečné tkanině na prsou, kolem břicha a boků, vyberte si sako, které vás stáhne v pase nebo sako s páskem, které vám poskytne iluzi štíhlejšího pásu a ořízne oblast bříška. Vysoce umístěným kapsám pod poprsím a kolem pasu je třeba zabránit, protože přidají objem vašim větším partiím. Níže položeny kapsy mohou být výhodné, protože přitáhnou zrak dolů. Ramena a rukávy saka XXL pro typ jablko - držte se pryč od designů, ve kterých budete vypadat větší na ramenou nebo na pásu. Například sako s ramenními vycpávkami, řasením nebo záhyby na ramenou. Typ jablko má širší ramena a plný pás, takže sem už nemusíte přidávat na velikosti. Detail knoflíku, manžet nebo dokonce i prodloužených manžet jsou pro vás ideálním designem.

Límec a výstřih saka XXL pro typ jablko - saka, které mají hluboký V-výstřih přitáhnou pozornost na vrchní část a odvedou ji od plnější střední části. Vyhněte se těžkým klopám a kožešinovým límcům, protože budou vypadat objemné v oblasti prsou. Asymetrické výstřihy mohou být velmi zeštíhlující designem stejně jako sako v zavinovacím stylu. Noste saka otevřené pro vytvoření vertikálních linií a prodloužení těla. Rozumné využití barev dokáže divy, když se snažíte změnit vzhled vaší siluety. Tvar jablko by měl vyhnout nošení jedné barvy. Dámy s postavou tvaru jablka mohou využít celkem pěknou řadu barev, ano, dokonce i světlejších. Takže, jakoukoliv barvu máte rady, ať už je to červená, olivová, smetanová nebo dokonce žlutá, proč z nich trochu nepřidat do vašeho outfitu.

Límec a výstřih saka XXL pro typ hruška - vyberte si design saka, který má detaily kolem horní poloviny výstřihu, může to být kontrastní nebo kožešinový límec, knoflíky nebo klopy. Množství detailů kolem užší horní části je skvělé na upoutání pozornosti. Noste světlejší odstíny nebo zářivé topy. Snažte se doplnit sako zářivým šátkem nebo jiskřivou broží, myslete vždy na to, abyste udrželi pozornost na horní polovině a budete vypadat senzačně. Noste kontrastní, světlejší nebo zářivější odstíny zkombinované s tmavým spodním dílem, abyste vyvážili svůj typ postavy.

Lichotivé dámské sako XXL pro postavu tvaru hrušky

Optimální délka saka může být buď po pás, nebo tři čtvrťové, které bude zakrývat oblast boků a zadečku, aniž byl váš vzhled objemný. Vyhněte se kratším sakům, které končí na vašem zadečku, protože to přitáhne pozornost k vaší větší střední části v horizontální linii. Optimální střih saka XXL pro typ hruška - dámy by měly zůstat u sak, které jsou tvarovány v horní polovině těla a jsou volnější kolem spodní. Dvouřadé saka poskytnou požadovaný vyvážený vzhled spolu se vzorem nebo detailem v oblasti manžet nebo oblasti prsou. Vyhněte se bočním kapsám na bocích, protože přidají plus objem, zatímco náprsní kapsy poskytnou benefit pro dámu s postavou hrušky.

Ramena a rukávy saka XXL pro typ hruška - detail na ramenou zde může být lichotivý a saka, které vypadají nejlépe na postavě typu hruška by měli mít ramenní vycpávky nebo skládané detaily na ramenou. Typy postav ve tvaru hruška mají často šikmé, padlé ramena, proto ramenní vycpávky zvýrazní ramena a vyváží je s vašimi boky. Kvalitní dámské sako XXL může být i dobrou investici a s řádnou péčí vám vydrží mnoho let. Trik je najít ten nejlepší střih pro váš typ postavy. Ať už hledáte příležitostné sako, sako na každý den, nebo byznys sako, vždy mějte na paměti typ vaší postavy. Svislé řady knoflíků a výstřihy do tvaru V jsou zeštíhlující, zatímco dvouřadým a prošívaným stylem by se dámy s velikostí XXL měli raději vyhnout. Krátké saka může atraktivní nosit mnoho dam s plnější postavou, ale zúžené saka, které končí v nejužší části pásu jsou obvykle mnohem více lichotivé, než hranaté sako, které končí v nejširší části boků. Raději než si vybrat ultra-moderní modely, hledejte kvalitní saka, které jsou stylové, ale klasičtější.


waiting...