Plavky(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Plavky(0)

Pánské plavky na pláž nebo k bazénu od KLiNGEL

Slunce, horko, pohoda u bazénu nebo na pláži, dovolená. Léto se blíží a Vy sháníte pánské plavky vhodné na pláž nebo do bazénu? U nás jste na správné adrese. V online obchodě KLiNGEL si jistě vyberete. Pokud se zrovna nepohybujete po nuda pláži, jsou plavky jediným kouskem oděvu, kterým se můžete odlišit od ostatních a dát tím jasně najevo, že právě Vy máte styl. Z našeho sortimentu si můžete vybrat z různých střihů, délek i barevných provedení. Sportovní plavky Vám dodají atletický vzhled, kdežto v šortkách budete působit ležérněji. Na výběr máte i z různých barev. Vaše plavky nemusí být nutně černé barvy. K létu patří pestrost a tak v našem sortimentu naleznete i barevné produkty všech možných vzorů.

Léto – bez plavek jako by nebylo

Pánské plavky jsou nedílnou součástí šatníku pro všechny dlouhé, horké, letní dny, které se muži rozhodou strávit u vody. Nejspíše budete řešit, jakou vhodnou délku plavek zvolit. U nás máte volbu vcelku jednoduchou. Vybírat můžete ze tří délek. Máme šortky těsně nad kolena, pánské plavky s nohavičkou do půli stehen nebo krátké slipové plavky.

Typy produktů z naší nabídky:

  • plavky s nohavičkou sportovního vzhledu
  • šortky pro vzhled pohodáře
  • slipové plavky: klasika mezi plavkami

Plavky nebo šortky objednávejte online u KLiNGEL

Na stránkách našeho online obchodu naleznete velký výběr pánských plavek právě pro Vás. Objevte Vaše nové plavky u KLiNGEL a objednejte si je online přímo z pohodlí domova. Na nic nečekejte a podívejte se na stránky našich produktů právě teď!


waiting...