Domácí oblečení(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Domácí oblečení(0)

Pánské domácí oblečení

Nemusí to být nejmódnější outfit, a určitě by neměl být nikdy nosen venku, ale každý z vás, pánové, potřebuje, aby váš šatník zahrnoval i domácí oblečení. Když jste měli těžký den v práci, vrátit se domů a vklouznout do něčeho pohodlného je nejlepším způsobem jak začít relax. Samozřejmě, že si zasloužíte lenošit v něčem pohodlném, ale co když někdo zaklepe na dveře a vy nechcete být přistiženi ve vašich nejvytahanějších teplácích? Pohodlný nemusí znamenat ošklivý. Dokonce i ty nejpohodlnější kousky mají právo v určitém smyslu na styl.

Domácí oblečení je v podstatě to, co nosíte celý den doma, zvláště pokud pracujete z domu, co nosíte ve večerních hodinách nebo o víkendu, pokud se chcete cítit uvolněně a pohodlně. V současnosti pánské domácí oblečení může být velmi stylové a budete v něm vypadat skvěle. Můžete najít množství skvělých kousků domácího oblečení více, či méně známých značek a to je důvod, proč byste měli být v obraze, pokud jde o tyto pohodlné kousky navrženy pro vaši pohodu. V tomto smyslu vám Klingel přináší stručný přehled toho, co byste o pánském domácím oblečení měli vědět.

Materiál pánského domácího oblečení

Pokud jde o materiály, přírodní látky jsou nejlepším směrem, jakým se vyberete. Vzhledem k tomu, že domácí oblečení obvykle přichází do přímého kontaktu s pokožkou, doporučujeme zvolit něco vyrobené z bavlny, hedvábí, lnu nebo jakéhokoliv jiného přírodního materiálu.

Nedoporučujeme nosit syntetická vlákna, protože ty nedovolí vaší pokožce správně dýchat, nebudou se přizpůsobovat teplotě vašeho těla (budou ho udržovat nebo příliš v teple nebo příliš v chladu) a mohly by dokonce způsobit i alergické reakce. Nošení syntetických vláken může poškodit nejen pokožku, ale v dlouhodobém horizontu i jiné orgány, takže při výběru pánského domácího oblečení byste měli jednoznačně jít do přírodních tkanin. Trocha syntetiky ve směsi pro pružnost je v pořádku, ale jen trochu.

Dalším důvodem, proč je důležitá látka, ze kterého je vaše domácí oblečení vyrobené, je ten, že přírodní vlákna udrží svůj tvar a můžete je nosit v jakékoliv poloze (když stojíte, sedíte nebo ležíte), zatímco syntetická vlákna se tak snadno nepřizpůsobují vašemu tělu a nezískají znovu svůj tvar po vyprání, jako oblečení z přírodních vláken.

Kousky pánského domácího oblečení

V současnosti může být pánské domácí oblečení tak jemné a rafinované, že ho budete chtít nosit tak často, jak je to jen možné.

Zde jsou typy oblečení, které je považováno za domácí:

Tepláky

Tepláky jsou jedním z nejčastějších typů pánského domácího oblečení. Pokud najdete pár bavlněných tepláků, můžete je nosit den co den a neomrzí vás to. Ujistěte se však, že vám padnou dokonale (nechcete přece aby byly příliš těsné na pásu, nebo příliš krátké na spodku) a jste vybaveni! Tepláky budou s vámi neuvěřitelně spolupracovat.

Mikiny

Mikina by měla být, stejně jako tepláky, úzká ale ne omezující. V závislosti na vašich potřebách, některé mikiny mají zúžené žebrované manžety a límec, které někteří pánové preferují, zejména pokud žijí v chladnějším prostředí a chtějí být více chráněni v oblastech, kde by chladný vzduch mohl vstupovat.

Pokud potřebujete mít u sebe mobil, nebo něco podobného, zvolte mikinu, která má kapsu na zip (nebo jen větší kapsa, abyste se ujistili, že vaše věci nebudou vypadávat) a jste vybaveni.

Trička

Trička jsou základním, zásadním kouskem, který musíte mít ve svém šatníku. Protože, pokud máte velké množství triček ve vaší skříni, mohou vám pomoci v mnoha situacích. Můžete je nosit doma, kolem domu, jako tílko, nebo v posilovně a pokud jsou vaše trička vyrobena z dobré tkaniny, budete se v nich cítit vždy pohodlně.

Pokud nosíte trička jako spodní tílko, určitě byste se měli ujistit, že jsou dostatečně dlouhé, aby byly zastrčené do kalhot. V opačném případě by vám mohlo být chladno a cítili byste se nekomfortně.

Stylový tip Klingel: Pánům doporučujeme zvolit tričko s výstřihem do V, protože tento typ výstřihu přidá větší dynamiku a styl vašemu vzhledu, jako tričko s kulatým výstřihem.

Župan

Župany nebo koupací pláště nejsou domácím oblečením jen pro boháče ve filmech. Můžete si pořídit župan, který je více než něco, co si přehodíte po sprchování.

Stylový župan zhotovený z kvalitní tkaniny vás udělá nejen dobře vypadajícím, ale budete i chráněný a krytý. Většina županů je vyrobena z bavlněného úpletu, flanelová bavlněná směs je perfektní volbou pro nošení v chladném období, protože vás udrží nádherně v teple a pohodlí.

Župany jsou skvělé, protože díky jejich volnějšímu střihu a flexibilnímu designu si je můžete přizpůsobit svým potřebám velmi snadno. Pokud vám je teplo, můžete ho rozvázat nebo uvolnit pás, když je vám zima můžete ho utáhnout trochu více.

Většina županů přichází s kapsami, co dělá nošení vašich drobností jednoduchým.

Pyžamo

Pyžama, jak všichni víme, jsou určeny k nošení do postele. Nicméně, to neznamená, že nemůžete nosit doma nebo kolem domu i během dne.

Pohodlné tričko pyžama může udělat velkou službu pro pány, kteří pracují z domova (samozřejmě ne tehdy, když běží na mítink do firmy).

Doporučuje se však mít jinou soupravu pyžama na spaní, a jinou soupravu jako domácí oblečení.

Barvy pánského domácího oblečení

Pokud jde o barvy pánského domácího oblečení, platí stejná pravidla jako pro jakýkoli jiný typ oblečení. Abyste neudělali chybu, vždy můžete zvolit neutrální barvy, jako je šedá, černá, bílá, béžová, atd. Nebo se můžete rozhodnout pro něco co je pestřejší a výraznější. Rozhodněte se pro potisky a vzory, dokonce můžete míchat nejen barvy ale také potisky a vzory, dosáhnete zajímavý efekt a přidáte množství zvláštnosti do vašeho vzhledu. Vyberte si něco, co se vám líbí a uvidíte jak to funguje!

Pánské domácí oblečení je skvělá kategorie, kterou byste měli mít ve svém šatníku zastoupenou i vy. Investujte do kvalitních tepláků, mikin, pyžam a více! Nošení pohodlného a přitom stylového domácího oblečení se ukazuje být nejen komfortní, ale také vypadá dobře a poskytne vám mnoho energie a pozitivního naladění.

Při výběru nejvhodnějšího typu domácího oblečení vycházejte ze svých osobních preferencí. Pro optimální pohodlí věnujte pozornost výběru tkaniny. Některé materiály jsou vhodné pro letní měsíce, zatímco jiné vás zahřejí během chladnějších večerů. Klingel vám nabízí unikátní výběr kousků pánského domácího oblečení, ať už ho kupujete pro sebe nebo jako dárek. Klingel vám přeje příjemný zážitek z nakupování on-line.


waiting...