Večerní móda(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Večerní móda(0)

Pánské společenské oblečení

Jste pozvaný na společenskou událost, ale nevyznáte se v dress codech? Sjeďte dolů pod produkty a my vám s výběrem správného oblečení poradíme.

Oblečte se podle dresscode!

Dress code je obecně uznávaný soubor pravidel oblékání. Jedná se o normy, které určují, jaké oblečení zvolit na dané příležitosti. Který je který a jak se v nich vyznat? Pojďme se na to podívat.

White tie

White tie je absolutně formální společenské oblečení. Pro pány to znamená frak, bílou košili se stojatým límečkem, vestu, lakované kožené boty a bílého motýlka. Jde o striktní společenský outfit. Většina white tie událostí jsou diplomatické akce a slavnostní předávání cen.

Black tie

Black tie je také formální společenský dress code. Neobejdete se bez smokingu a černého motýlka. K tomu patří bílá košile s klasickým límečkem nebo stojáčkem. Jako obuv zvolte černé lakované boty.

Cocktail

Cocktail dress code se na nejrůznějších pozvánkách na akce objevuje často. Obvykle jde o méně formální dress code, ale určitě ne ležérní. Nejvhodnější je tmavý oblek – a nemusí být jen černý. Velmi oblíbená je šedá nebo tmavé odstíny modré. K obleku se nosí úzká kravata a polobotky nebo mokasíny. Džíny nejsou vhodné v žádném případě.

Business casual

Základem pánského business casual dress codu jsou dlouhé kalhoty a košile s dlouhým rukávem. Košile by měla být decentní a jednobarevná. Zapomeňte na košili s krátkým rukávem a džíny! Jako obuv zvolte kožené polobotky nebo mokasíny. Kravata není povinná, ale určitě s ní nic nepokazíte.

Smart casual

Potřebujete se obléct ve stylu smart casual? Vaše oblečení nesmí být příliš formální, ale ani příliš ležérní. Jistotou je padnoucí oblek a trendová košile. Měl byste působit uvolněně, ale zároveň upraveně .


waiting...