Džínová móda(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Džínová móda(0)

Pánská džínová móda

Denim je základním stavebním kamenem pánského šatníku. Určitě vlastníte alespoň jedny džíny, ale pravděpodobně spíše alespoň sedm. Současná pánská džínová móda přichází v paralyzující škále střihů a stylů. Ale ve skutečnosti potřebujete znát jen jeden styl a to je rovný. Nejstarší džíny na světě jsou rovné, s mírným zúžením. A jsou stále trendy. Všechny ostatní styly džínové módy přicházejí a odcházejí, ale samozřejmě v daném okamžiku jsou zde a módní výlet do světa aktuálních trendů může osvěžit váš zjev.

Pánská džínová móda

Denim je základním stavebním kamenem pánského šatníku. Určitě vlastníte alespoň jedny džíny, ale pravděpodobně spíše alespoň sedm. Současná pánská džínová móda přichází v paralyzující škále střihů a stylů. Ale ve skutečnosti potřebujete znát jen jeden styl a to je rovný. Nejstarší džíny na světě jsou rovné, s mírným zúžením. A jsou stále trendy. Všechny ostatní styly džínové módy přicházejí a odcházejí, ale samozřejmě v daném okamžiku jsou zde a módní výlet do světa aktuálních trendů může osvěžit váš zjev.

Pánská džínová móda

Je pravděpodobné, že své džíny nosíte více, než kteroukoliv jinou položku ve vašem šatníku. Kromě celoročních triček, pánská džínová móda je nejvyhledávanější a nejoblíbenější položkou odívání mužů. Ačkoli, najít ten správný pár pánských džín se mnohem snadněji vysloví než udělá. S celou řadou faktorů ke zvážení včetně střihu, předepírky a stylu, možná mnoho pánů ne proto vlastní tak mnoho džín, neboť je tak miluje, ale proto že ještě nenašli ten perfektní pár.

Právě proto, pro vás Klingel vytvořil průvodce nákupem pánské džínové módy, který vám pomůže zorientovat se v tomto labyrintu.

Třídění pánské džínové módy podle velikostí

Na rozdíl od dámské džínové módy, velikosti džín dokonce i pro malé chlapce, nebo jakýchkoli kalhot vyrobených pro pány musí být trochu přesnější. Pánské džíny jsou prezentovány dvěma čísly: pás a vnitřní šev. To znamená přizpůsobit obrovský rozsah výšek a velikostí pasu moderních mužů a proto je dimenzování pánské džínové módy mnohem přesnější.

Rozměry

Prvním krokem ke zjištění správné velikosti džín je změření osoby, která je bude nosit. Pro určení velikosti je důležitý objem pasu a vnitřního švu, ačkoli rozměr boků a stehen může pomoci zvolit správný střih džínů.

Měření pásu

Chcete-li získat přesné rozměry pasu, začněte tím, že změříte pás v oblasti, kde je nejužší. Toto umístění je ve skutečnosti vyšší, než budete nosit džíny, ale je to číslo, které bude determinovat velikost pasu pro většinu značek džín. Z toho důvodu je důležité, abyste se ujistili, že jste krejčovský metr neumístili nižší, než je přirozený pás, jinak skončíte s džínami s příliš volným pásem.

Měření vnitřního švu

Chcete-li získat přesný rozměr vnitřního švu začněte měřením vnitřní části nohy. Začněte v rozkroku a pokračujte k podlaze. Toto měření provádějte obutý, aby délka nebyla krátká.

Různé typy pánské džínové módy

Dalším důležitým aspektem při nákupu pánských džín je střih a výška pasu. Ačkoli možnosti pro pány nejsou tak rozmanité jako u dam, přece jen existuje řada možností, které budou splňovat požadavky specifických tělesných typů více než jiné. Pokud jde o střih, je to Boot cut - dole rozšířený střih, ležérní střih, úzký střih a rovný střih. Kromě toho si pánové mohou vybrat mezi třemi různými výškami pasu. Jde o nízkou, střední a vysokou výšku pasu.

Střihy pánské džínové módy

Každý z pěti nejoblíbenějších střihů pánských džín má specifické vlastnosti, které je činí preferovanejšími před ostatními. V konečném důsledku, pro který typ se rozhodnete závisí na vašich osobních preferencí ve vztahu k pohodlí stejně jako k typu postavy.

Boot cut džíny pravděpodobně představují nejuniverzálnější střih pro pány. Jsou známé tím, že vypadají módní, aniž by byly příliš výstřední. Tyto džíny mají spíše úzký střih, který sedí těsně, ale ne přiléhavě a který se dole mírně rozšiřuje. Boot cut džíny jsou vhodné pro všechny typy pánských postav, protože mají tendenci vyvážit postavu.

Relaxed (uvolněný) střih džínů - džíny v relaxed, čili uvolněném střihu jsou střiženy volně po celé délce nohavic. Jako takové, jsou vynikající volbou pro objemnější pány. Džíny v uvolněném střihu mají prostornější tvar, nezvýrazňují křivky jako jiné střihy. Naopak, štíhlí pánové by se měli vyhnout tomto střihu džín, protože volný střih může vypadat trochu nedbale na hubených nohou.

Skinny (přiléhavé) džíny - každý muž, který si oblékne přiléhavé džíny bere na sebe módní riziko. Avšak na správném typu postavy mají potenciál vypadat úžasně a módně. Vzhledem k přirozenému tvaru většiny pánských postav, těch, kteří se mohou pokusit nosit přiléhavé džíny je opravdu málo. Je to proto, že přiléhavé džíny mají ultra přiléhavý střih, díky kterému střední a těžké váhy vypadají ještě objemnější.

Slim Fit (úzké) džíny - pánové, kteří mají rádi hipster styl, ale díky své postavě si nemohou dovolit obléci skinny džíny, se obecně přiklánějí k Slim fit džínům. Střih těchto džínů je podobný skiny džínům, ale jejich střih je mnohem méně extrémní. Slim fit džíny jsou navrženy tak aby byly módní, ale s přidáním komfortu.

Rovné džíny - stejně jako Boot cut džíny, i rovné džíny jsou známé jako "klasicky střižené" džíny a jsou univerzálně přitažlivé. Nabízejí diskrétní střih, který není ani příliš uvolněný, ani zúžený. Obecně platí, že džíny v rovném střihu jsou považovány za konzervativní proud pánské džínové módy. Jsou dobrou volbou pro pány, kteří chtějí džíny, které jsou jednoduché a klasické.

Pánská džínová móda a typy postav

Najít najlichotivejší styl džínů většinou vyžaduje systém pokus - omyl. Ale následující tipy Klingel vám pomohou najít džíny, které jsou pro váš typ postavy nejvhodnější.

Perfektní džíny pro štíhlé pány

Pánové, kteří jsou štíhlí od vrchu až dolů. Někdy se označují jako ektomorfní, mají lehkou stavbu těla, která je charakterizována plochou hrudí, malými rameny a štíhlými svaly. Tento typ má rychlý metabolismus a těžko přibírá na váze.

Styly, kterým je třeba se vyhnout

Široké a pytlovité džíny budou na štíhlých pánech vypadat volně. Skinny džíny vás udělají ještě štíhlejšími a přitáhnou pozornost vašich tenké nohy. Džíny s vysokým pasem vám vyrobí plochý zadek.

Perfektní džíny pro pány s atletickou postavou

Muž s atletickou postavou má štíhlý pas a svalnaté nohy a zadek. Učiňte zadost vaší námaze v tělocvičně, tím že nosíte džíny, které zvýrazňují vaše vypracované tělo.

Kterým stylem se vyhnout

Pytlovitým džínům, které zakryjí tvar vašeho těla.

Široké střihy vytvoří nerovnováhu tím, že vaše nohy vypadají objemnější ve srovnání s horní částí těla.

Perfektní džíny pro pány s objemným pasem

Pan XXL má široký trup, objemné stehna, hýždě i lýtka.

Co nosit

Volně padnoucí džíny jsou nejlepší - rovný, široký střih, nebo relaxed (uvolněné) džíny.

Džíny s vysokým pasem zeštíhlí trup.

Obecně pánové neradi mrhají čas běháním po obchodech, proto jistě uvítají možnost zahloubat se do širokého sortimentu pánské džínové módy pouhým kliknutím myši. Klingel vám nabízí nejnovější pánskou džínovou módu v množství stylů, barev i velikostí, což vám zajisté usnadní najít ty správné džíny.


waiting...