Pánská XXL móda

Jak vybrat pánské oblečení, které vám padne i přes nějaké to kilo navíc? Poradíme vám! Sjeďte dolů pod produkty a přečtete si naše tipy.

Jak vybírat pánskou XXL módu?

Pánové, mohutnější postava vás neodsuzuje k neforemnému oblečení! Máme pro vás několik tipů, jak vybrat oblečení, ve kterém se budete cítit (a vypadat) skvěle.

Volné oblečení? Raději padnoucí

Muži často ve snaze zakrýt břicho nebo jiné partie sahají po volnějším oblečení. To vám ale ve skutečnosti nepomáhá: vytváří dojem mohutné postavy. Proto sáhněte raději po dobře padnoucím oblečení. Základ tvoří padnoucí kalhoty, košile a sako .

Jaké volit kalhoty? Úzké!

Při výběru kalhot si dejte pozor, aby vám na kolenou netvořily boule a u kotníků varhánky z přebytečné látky. Vyberte si padnoucí kalhoty rovného nebo úzkého střihu spíš než volnější – úzké kalhoty vám opticky prodlouží nohy, a tím i celou postavu .

Bližší košile než tričko

Jak schovat břicho a další problematické partie? Sáhněte po košili s dlouhými rukávy. Zvlášť pokud rukávy vyhrnete do tříčtvrteční délky (tedy kousek pod lokty), vytvaruje vám pěknou postavu. Košile vám musí padnout – není nic trapnějšího než rozevírající se knoflíčky na břiše. Proto pro vás máme košile se speciálním střihem . Pokud se v košili necítíte, doporučujeme polokošili: je pohodlná jako tričko a límeček odvede pohled od břicha. A jestli přece jen trváte na tričkách, vyhněte se upnutým i zbytečně volným.

Sako dělá pěkná ramena

Upozorněte na partie, kterými se můžete pochlubit: například na mužná ramena. K tomu vám pomůže sako, ideálně vypasované. Proč vypasované? Protože právě to vám pomůže vytvarovat postavu .

Doplňky odvedou pozornost

Odveďte šikovně pozornost od problematických partií pomocí nápaditých doplňků. Pokud vás trápí větší břicho, vyhněte se pásku s výraznou ozdobou. Místo toho sáhněte po kvalitních botách, výrazných hodinkách nebo nápaditém motýlku .

Oblečení od nás si vyzkoušíte doma

Ať si u nás vyberete cokoliv, nejdůležitější je cítit se v tom dobře. Proto můžete jakýkoliv kousek z našeho e-shopu do 14 dní vrátit. Vyzkoušejte si vybrané oblečení doma bez stresu a běhání po obchodech!


waiting...