Prádlo

Kategorie

Pánské spodní prádlo

Spodní prádlo je jednou z nejvíce soukromých a osobních rozhodnutí v pánském oblečení, protože jen velmi málo lidí ji uvidí, ale přesto se nosí každý den, po celý den, přímo na pokožce. Pokud jde o spodní prádlo, pohodlí je prvořadé a zatímco mnoho pánů dává přednost jednomu druhu spodního prádla, větší smysl dává zvolit si styl založený na denních aktivitách.

Když přijde na výběr spodního prádla a materiálu, na současném trhu existuje až nadbytek nepřeberných možností, což ještě více ztěžuje najít spodní prádlo, která je ideální pro vás, pokud si jen nezakoupíte jedno z každého druhu.

V této příručce vám Klingel bude prezentovat nejlepší pánské spodní prádlo, jeho styly pro různé činnosti, barvy, materiály, charakteristické znaky kvality, kousky, které v různých daných situacích fungují nejlépe.

Pánské spodní prádlo - indikátor ekonomického zdraví

V posledních několika desetiletích, pokroky pánského spodního prádla byly většinou omezeny na materiály a pár triků bez jakékoliv skutečné inovace. Je zajímavé, že Alan Greenspan uvedl v roce 2008, že průmysl pánského spodního prádla je důležitým ukazatelem ekonomického zdraví té, které země proto, že nákup spodního prádla byl ponechán volnému uvážení. Kdykoliv ekonomika stagnuje, první, co muži přestanou nakupovat je spodní prádlo, protože není "veřejným" oděvem. Zatímco někteří kritici zlehčovali tuto teorii, prodej pánského spodního prádla významně klesl během hospodářského poklesu.

Druhy a styly pánského prádla

Spodní prádlo přichází v mnoha různých stylech a většina pánů obvykle vsadí na jeden styl spodního prádla a bude ho nosit bez ohledu na své aktivity. Někteří si vychutnávají pohodlí a bezpečnost slipů, jiní dávají přednost svobodě boxer šortek, a mnoho se rozhodne pro boxerky. Jiní dávají přednost tangám a g-tangám. Asi 90% veškerého prodaného spodního prádla dnes tvoří slipy a boxerky. Nicméně, protože pánové potřebují spodní prádlo, dokonce i zbylých 10% představuje obrovský trh.

Ale mimochodem, raději než nosit stejný styl spodního prádla po celý den, nemělo by větší smysl nosit jiný styl při cestování, při cvičení v posilovně nebo pod džíny? Rozhodně!

Boxer šortky

Vhodné pod oblekové kalhoty a na spaní. Boxer šortky jsou volné a nabízejí jen malou podporu. Mají pružný pás a knoflíky, rovný střih s krátkým rozkrokem.

Plusy

volné a vzdušné

obvykle zhotoveny ze savé bavlny

odolné

dobré na spaní

Zápory

Tendence k nabírání se pod oblečením

Příliš mnoho tkaniny k tomu, aby fungovaly s úzkými džínami

Ne dost podpory při fyzické aktivitě

Bavlnou potažený elastický pás může být méně pohodlný než plochý elastický pás

>Slipy

Slipy jsou snadno identifikovatelné podle jejich elastického pásu, střihu bez SAR a minimálního pokrytí. Mají dostatek tkaniny nabídnout plné pokrytí od pasu do horní části stehna s kompletním pokrytím zadku. Slipy poskytují vynikající podporu a jsou méně náchylné na řasení se jako jiné styly. Jsou vynikající volbou pro muže, kteří se rozhodnou nosit užší kalhoty nebo kalhoty s nízkým sedem. Jsou ideální pro muže, kteří pracují u stolu celý den, protože končí v přirozeném záhybu těla a nohou. S objevením se kalhot s nízkým sedem, například džín, které se stávají stále populárnějšími i mezi pány, se současně objevily i slipy se střední a nízkou výškou sedu, které sedí na pupku nebo cca 7 cm pod pasem.

Plusy

Ideální pod úzké džíny

Perfektní, pokud hodně sedíte

Žádné shlukování materiálu

Prodlužují nohy

Zápory

Staromódní vzhled

Mohou zvýraznit korpulentní postavu

>Boxerky

Boxerky jsou jen těžko kompromisem, protože představují to nejlepší z obou typů spodního prádla. Jsou střiženy jako zúžené boxer šortky s podpůrnou funkcí slipů. Podobně slipům, boxerky vám poskytnou pohodlí během celého dne. Jsou vynikající pro fyzickou aktivitu a vypadají opravdu dobře, i když nejste ve své nejlepší formě.

Plusy

To nejlepší z obou světů

Fungují s každým typem kalhot

Ideální pro cvičení, zejména kompresní

Zápory

K sezení horší než slipy, ale lepší než trenýrky, protože se obecně málo shlukují.

Barvy pánského spodního prádla

Pánské spodní prádlo dnes přichází ve všech barvách a vzorech jaké pod sluncem existují, ale nejpopulárnější zůstává jednobarevná bílá.

Pokud obecně nosíte kalhoty z hrubších, tmavých látek, jako denim, tmavé flanelu nebo krepu, barva a vzor spodního prádla nebude prosvítat, takže můžete nosit cokoliv si přejete.

Nicméně, v létě, když budete nosit lehké kalhoty, jako je bavlna, Seersucker nebo jemné česané tkaniny ve světlých barvách, spodní prádlo v silných barvách a vzorech může přes vaše kalhoty prosvítat.

V tom případě, zvolte jednobarevné spodní prádlo, pokud možno v barvě nejbližší vašemu tónu pleti. Jednobarevná bílá pod bílé kalhoty v žádném případě nebude vhodná, protože je v kontrastu s vaší pokožkou. Náš tip: Pokud máte světlejší pleť, vezměte bílé bavlněné spodní prádlo a namočte ji do černého čaje, čímž získáte vzhled tělové barvy. Případně můžete hledat spodní prádlo v tělové barvě, ale takovou často těžko najít. Jděte popřípadě do jednobarevné šedé spodního prádla, nebo melírování šedé, která je nejblíže tónu vaší pokožky. Čím je menší kontrast mezi spodním prádlem a tónem vaší pokožky, tím méně bude vaše prádlo prosvítat pod kalhotami.

Materiály pánského prádla

Bavlna

Bavlna je nejpopulárnější materiál pánského prádla, protože je absorpční, prodyšná a široce dostupná. Většina pánů se zaměřuje speciálně na bavlněné spodní prádlo. Stejně jako všechny přírodní vlákniny, bavlna má obrovské spektrum kvality, a proto se cena jednotlivých bavlněných modelů pánského prádla může podstatně lišit.

Bavlněné směsi

Dokonce i když je spodní prádlo označeno jako 100% bavlna nemusí to být vždy tak. Zcela legální, dokonce i kompozice 97% bavlny může být deklarována jako 100%, protože pro spodní prádlo je žádoucí, aby obsahovala příměs elastických vláken, aby výsledný produkt poskytl větší komfort. Není neobvyklé vidět směsi 92% bavlny, 8% Lycry atd.

Hledejte směsi s více než 90% bavlny, protože jsou obvykle nejlepší, a samozřejmě bavlna dělá vaše spodní prádlo měkčí a pohodlnější.

Mikrovlákno

Jak již bylo zmíněno dříve, jemnější vlákno je na pocit měkčí a mikrovlákno je úplně nejlepší ze všech vláken. Je vyrobeno z polyesteru, polyamidu nebo hedvábí a používá se na všeho… od čisticích hadříků na brýle, přes potřeby do domácnosti až po spodní prádlo.

Pro spodní prádlo je obzvláště oblíbený micromodal, verze modální z mikrovlákna.

A teď už víte všechno. Zbývá vám jen otevřít stránky pánského spodního prádla v on - line prodejně Klingel a doplnit váš prádelník pánskou prádlem z naší úžasné nabídky. Pokud se budete řídit naším průvodcem, nemůžete udělat chybu.


waiting...