Masáže(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

 • Seřadit podle:
  Nejprodávanější

Seřadit podle:

Masáže(0)

Masážní pomůcky

Masážní terapie zahrnuje ruční manipulaci svalů, pojivových tkanin a šlach pro úlevu od bolesti, svalového napětí a ztuhlosti. Vyškolení profesionálové používají různé metody masáže, známé jako modality pro zlepšení krevního oběhu a zvýšení flexibility. Mít správné vybavení a masážní pomůcky vám i v soukromí vašeho domova zajistí téměř profesionální masážní terapii. K dispozici je široký výběr masážních pomůcek, je třeba se jen ujistit, že rozhodnutí o nákupu je doprovázeno komfortem a spokojeností "pacienta".

Masážní pomůcky

Od masážní terapie očekáváte uklidňující atmosféru, odpočinek a pozitivní zkušenost. S ergonomickými pomůckami navrženými pro masážní terapii je jednodušší optimalizovat vaše zkušenosti.

Důležitost správných masážních pomůcek

Vlastnění arzenálu správných masážních pomůcek udělá každý pár rukou léčivým. Masážní praktiky jsou staré tisíce let, měnily se a staly se univerzálním jazykem, který prochází neustálým zdokonalováním. S řadou masážních pomůcek, které nyní máte k dispozici může být matoucí najít a koupit pomůcky, které odemknou nejlepší druh masáží. Průvodce Klingel masážními pomůckami vám pomůže ve správném směru vybrat ty pravé produkty pro vás.

Masážní pomůcky i na domácí masáže

Jak vybrat masážní pomůcky

Masážní pomůcky vybíráme zejména podle:

 • účelu - k masáži celého těla, nebo jen jeho částí, například na nohy nebo záda
 • funkce - někomu stačí masážní nástavce, další uživatelé si přejí i vyhřívání, snadné použití pomůcky v autě, nebo teď tolik žádané vibrace
 • ceny - potřebnou službu vám prokáže i jednoduchá masážní pomůcka, ale opravdový komfort a účinky jako ze salonu očekávejte až od dražšího výrobku

Jak používat masážní pomůcky

 • Většina masážních pomůcek se používá snadno, podle přiloženého návodu, pouze vibrační masážní přístroje většinou vyžadují instruktáž a odbornou montáž.
 • pak si můžete nastavit různé programy pro masírování
 • vibrační trénink se doporučuje 3-4x týdně
 • masáže doplňujte vhodnou stravou a dostatečným přísunem tekutin

Typy masážních pomůcek

Typů masérských pomůcek je celá řada

 • Ruční masážní přístroj - k účinné masáži celého těla nabízí vyměnitelné hlavice a dva stupně intenzity.
 • Masérské podložky, polštáře, matrace - k rozmanitým celkovým i částečným masážím.
 • Vibrační pásy a desky - revoluční masérské potřeby pro aktivní relaxaci těla

Nákup masážních pomůcek

Masážní stoly: Pokud máte v plánu masírovat jako profesionál, nebo dávat pravidelné masáže doma, masážní stůl je absolutní nutností. Chcete-li stůl v profesionální kvalitě, přenosný masážní stůl by měl být pohodlný, což znamená kvalitně polstrovaný, s lehce čistitelným povrchem, s čalouněnou podporou obličeje a bezpe��nou základnou. Měli byste znát hmotnostní limit vašeho stolu a nikdy ho nepoužívat mimo jeho parametry. Výška masážního stolu by měla být také nastavitelná. Pokud provádíte masáž pravidelně na masážním stole, který je příliš vysoký nebo příliš nízký, budete brzy tím, kdo potřebuje masáž.

Současný životní styl je velmi náročný. Nedostatek energie, stres, únava, bolesti zad, krční páteře nebo nohou potrápí občas každého. Bohužel, mnoho lidí pociťuje tyto problémy již jako chronické a výjimkou nejsou ani děti a dospívající. Také s přibývajícím věkem už ne všechno vyřeší cvičení. Po padesátce by se měly stát samozřejmostí pravidelné masáže.

Elektrické a dobíjecí křesla a polštáře nabízejí snadný způsob, jak si užít výhody masáže ve svém domově. Elektrické masážní křesla a polštáře jsou programovatelné dle vašich požadavků a jsou navrženy tak, aby byly účinné v režimu autopilot. Masážní křesla nebo polštáře s nastavením hřejivosti jsou ideální pro masírování té oblasti vašeho těla, které bylo vystaveno traumatu, protože teplo rozšiřuje cévy, což umožňuje dodat více kyslíku postižené oblasti. Masážní polštáře je možné přizpůsobit prakticky každému prostoru včetně vašeho domova, kanceláře a dokonce i během dlouhých cest v automobilu.

Nepřepínejte se a využívejte masážní pomůcky

Masáž dá pořádně zabrat, tak proč si ji neulehčit? V domácích podmínkách vystačíte s masážním přístrojem na baterie, který si můžete vybrat v různých barvách.

Masáž se doporučuje v délce 15 až 60 minut. Vibrace se na přístroji aktivují automaticky při jemném stlačení, ve chvíli kdy přístroj přiložíte na určitou část těla. Jakmile kontakt s pokožkou přerušíte, vibrace skončí rovněž.

Ruční masážní pomůcky, ať už manuální nebo elektrické, mohou být spásou pro osoby s akutním úrazem nebo chronickou bolestí. Jsou vhodné pro vysoce lokalizované oblasti, včetně lýtek, zad, šíje nebo pokožky hlavy. Ačkoli mnoho ručních masážních pomůcek je navržených tak, aby se pacient nemusel namáhat při dosažení postižené oblasti, mohou být užitečnými masážními pomůckami i pro maséra. Poskytnou přestávku rukám a prstem a představují snadný způsob jak zvýšit trvání masáže.

Dopřáli jste si právě masáž, za pomoci masážních pomůcek? Možná se zamýšlíte nad tím, jak její účinky ještě umocnit.

Odborníci doporučují alespoň dvě hodiny po masáži nic nedělat. Nejlepší je absolvovat klidnou procházku na čerstvém vzduchu, nebo si poležet doma při otevřeném okně, například u televize a jen tak lenošit. Rozhodně neprovádějte žádnou fyzicky náročnou práci, to by byl efekt masáže hned pryč. Masírované a zahřáté svaly potřebují důkladný odpočinek, namáhání by je mohlo dokonce poškodit.

Pokud si k tomu chcete dopřát pravidelné rekondiční masáže u osvědčeného maséra, mohla by vám vyhovovat jejich četnost jednou týdně.

Oleje jako masážní pomůcky

Masáž představuje tradiční a zároveň velmi příjemný způsob léčby a posílení organismu. V naší uspěchané době se k ní obracíme stále častěji a její účinky umocňujeme masážními oleji.

Délka masáže může být různá, ale vždy platí, že v součinnosti s oleji vám přinese tolik potřebnou úlevu a uvolnění.

Masážní oleje pomáhají zmírnit bolesti a svalové napětí, posilují imunitu, regenerují pokožku, svaly a klouby. Dokáží však také povzbudit mysl a odstranit únavu.

tipy na masážní oleje od profesionálů

Zkušení maséři volí nejčastěji následující oleje, vyrobené pouze z přírodních složek:

1. Sportovní - určený na regeneraci po svalové únavě, při pohmožděninách a natažení svalů. Obsahuje silice z rozmarýnu, borovice, máty, citronu a pomeranče.

2. Stimulační - dodává energii při fyzickém a psychickém vyčerpání. S mátou, rozmarýnem a jalovcem.

3. Orientální - k relaxační masáži při stresu, pro celkové zklidnění organismu. S kardamonem, jasmínem a pomerančem.

Žádaný je také masážní olej s obsahem kakaa nebo masážní gel proti celulitidě, účinný díky antioxidantům z hroznového vína. Všechny jsou využitelné i v domácích podmínkách.

Volba správných masážních pomůcek je důležitá. Dobře navržená, praktická a pohodlná pomůcka podporuje relaxaci i léčebný proces. Najděte skvělé nabídky Klingel a vyberte si z palety masážních pomůcek za skvělé ceny na našich snadno ovladatelných on-line stránkách.


waiting...