Oblečení

Kategorie

Dámské oblečení

Milánské, londýnské a pařížské týdny módy každý rok představí světu nejnovější, největší trendy street stylu a tento rok není výjimkou. Street style inspiroval i stylové dámské oblečení a zde jsou tendence, které letos zasáhnou ulice, obchody i prodej oblečení online. Od ramenních vycpávek 80. let přes neonové odstíny až po pastely, současné dámské oblečení nabízí dokonalou kombinaci klasických a futuristických stylů. Seznamte se s nimi.

Saka s ramenními vycpávkami

Hity 80. let se vrací s obrovitým rozmachem a vrací se i blejzry s nadměrně velikými ramenními vycpávkami. Široká ramena blejzrů vytvářejí iluzi útlého pasu stylově a bez námahy. Tento trend je ideální pro každou příležitost. Do kanceláře, na brunch nebo jen pro procházky, kdy můžete sledovat, jak se hlavy za vámi otáčí. Stylujte tento trend párem cigaretových kalhot, boyfriend džínů nebo hladkou sukní. Možnosti jsou nekonečné:

 • Mátově zelená Chladná, svěží a sofistikovaná, mátově zelená barva je IN. Tento pastelový odstín je mnohostranný, což vám umožní stylovat jej jakkoli chcete a vypadat přitom super trendy. Ať už jej nosíte jako trenčkot, čelenku nebo jako monochromatický celek, nebojte se, buďte odvážné.
 • Tělový postroj Tento skotačivý trend je opět ve hře. Vystoupil z arzenálu doplňků a je skvělým způsobem, jak propojit vaše oblečení a zároveň vypadat nekonečně stylově. Prohlášení samo o sobě, můžete tento trend stylizovat s košilí v odvážných barvách nebo neutrálních tónech. Upgradujte svůj šatník koženými, textilními nebo řetězovými postroji; nebojte se přistupovat způsobem, který by vám nikdy nenapadl.
 • Androgynní styl Dámské oblečení postrádá genderové stereotypy a nechává vidět androgynní styl na každém rohu. Trend, který se věnuje volným, nadměrným a tmavším odstínům, je jen o rozmazání genderových norem a posouvání binárních hranic. Chcete-li tento trend rozkmitat, nebojte si natáhnout nadměrné blejzry, kalhoty a volné košile. Androgyn je vzpurný, elegantní a proměnlivý; je to trend, který pronikl do kolekcí nejznámějších značek a brzy nezmizí.
 • Stříbrná Zachyťte světlo a zastavte provoz výbuchem stříbra. Může znamenat druhé místo na olympiádě, ale v současné módě je stříbro vítězným trendem. Reflexní, osobitý a zářivý, tento oslnivý trend můžete rozkmitat stříbrnými botami, sakem nebo taškou. Můžete si obléknout i stříbrný kostým a celý svět vás bude sledovat, jak se třpytíte ulicí.

 • Fluoreskující roláky Neon je zpět, a to i v chladnějších měsících. Udržujte se v teple a zazařte pomocí neonového roláku. Ve spojení s tmavě nebo camel zbarveným oblečením bude neonový odstín poutat pozornost. Ať je to žlutá, zelená nebo růžová, klasickému kousku oblečení dodá jemnou svěžest. Fluorescenční rolák je skvělý způsob, jak oživit zimní šatník, vyrovnat jakýkoli tón pleti a učinit skutečné prohlášení.
 • Ve světle poznání současných trendů dámského oblečení vám teď sdělíme ty nejlepší tipy na nalezení vašeho vlastního stylu, abyste získali sebedůvěru v oblečení, které odráží váš jedinečný smysl pro módu.

  “Naučte se pravidla jako profesionál, abyste je mohli porušit jako umělec.“(Picasso)

  Jako když se učíte vařit, osobní styl se vyvíjí nejlépe, když se kreativita setká s kompetencí. Vaše tělo je dokonalým módním doplňkem. Když se snažíte pochopit, jak oblékat vaše tvary, může to bránit tvořivosti a / nebo zdůraznit vaše nejistoty, což vás nutí cítit se frustrované a s omezenými možnostmi. Najít svůj osobní (módní) styl je jako vymyslet svůj permanentní podpis. Ale, na hlubší úrovni se musíte spojit s tím, kým jste, zmapovat co máte a nemáte rády a objevit spoustu dalších základních faktorů, které obvykle považujete za nedůležité. Bez ohledu na to, jak neformální chceme zůstat, všichni máme určitý smysl pro módu a to přirozeně vychází z toho, kdo jsme. Je to vzrušující cvičení, které můžete udělat pro to, abyste se spojili s tím, kým jste a posílili důvěru v sebe… Podívejme se, co to znamená pochopit a najít svůj osobní styl.

  Poznejte svůj typ těla

  Znalost typu vašeho těla je pravděpodobně tím, kde začíná vše. Ne, ne proto, že by typ těla diktoval, co byste měli nosit, ale protože víte, jaký druh oblečení by na vás vypadal přirozeně dobře. Je to spíše jako identifikovat své silné stránky a stavět na nich.

  br>

  Naskenujte svůj šatník

  Projděte si šatník a prožijte den se svou skříní. Podívejte se na oblečení, které jste si koupili za posledních několik let, oblečení, které jste nejvíce opakovali, neotevřenou hromadu, impulzivní nákupy, věci, které chcete jednoho dne nosit, atd. Všechny vyprávějí příběhy a netřeba říkat, že nejvíce opakované oblečení ukazuje na styl, který preferujete.

  Zalovte v paměti

  Jděte na malou procházku pamětí a vytvořte složku s obrázky z minulosti - fotografie sebe, které se vám nejvíce líbí, šaty, které často nosíte atd. To vám dá představu o tom, co chcete, což znamená, že byste měli pravděpodobně přehodnotit svůj šatník, vyhodit vše, co nepotřebujete a dále stavět podle svého stylu. Pracujte na tom, jak jej sladit s aktuálním módním trendem.

  Přemýšlejte o své stylové ikoně

  Kdo je osoba živá, zesnulá, celebrita či ne, na kterou se díváte jako na ikonu „svého osobního stylu“? To vám hodně řekne o tom, kdo jste, co se vám líbí a komu se chcete podobat. Sníte o eleganci á la Audrey Hepburn, nebo byste chtěli být absolutní diva jako Beyonce, výstřední jako Lady Gaga nebo dívka odvedle jako Emma Stone? Ať už se vám líbí kdokoli, ikony stylu vám pomohou najít váš styl.

  Co vás inspiruje?

  Co vás definuje? Bohemian chic, elegantní a ženská, sportovní nebo casual? Toto je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak najít svůj styl. Všichni máme vrozenou příbuznost s určitým stylem, někdy to trochu víme a někdy to potřebujeme slyšet od někoho - v každém případě o tom přemýšlejte. Hodíte na sebe džíny, kostkovanou košili, conversy a lehký make-up když jdete na setkání s kamarádkou, nebo jste od hlavy po paty nahozena elegantně? Tohle by mohlo rozhodovat o budoucích nákupech vašeho oblečení.

  Věk je jenom číslo

  Pokud jde o vyzkoušení nového trendu nebo kousku, který vás upoutá, nedovolte tomuto číslu zabránit zkusit něčeho nového. 62 a líbí se vám pár boyfriend džínů? Zkuste je! 22 a chcete přejít na biznis styl? Přejděte!

  Dámské oblečení, ať už je to eshop oblečení nebo kousky šité na míru, bude vždy vzrušujícím tématem a proto i dnešní článek ukončíme tím, že pokračování bude určitě následovat ...


waiting...