Kalhoty

Kategorie

Dámské kalhoty pro ženy, které se vyznají v trendech

V dnešní době jsou kalhoty u žen v Evropě (a nejen v ní) samozřejmostí, ale nebylo tomu tak vždy. Dlouhou dobu byly ženy, které nosily kalhoty, ve společnosti odsuzovány. Jakmile byly roku 1910 v Paříži představeny první kalhotové šaty pro ženy, vyvolalo to vlnu bouřlivých diskuzí. Až s vypuknutím první světové války společnost postupně přivykla dámským kalhotům. Stalo se tak proto, že ženy musely zastávat mužskou práci. Nějakou dobu po tom se objevil první kalhotový trend: Zvonáče. Hippie styl a znonové kalhoty – to patřilo nerozličně k sobě. Tato móda způsobila poprask po celém světě a položila základ úplně nové éry dámské módy.

Od té doby dámské kalhoty zažily již řadu trendů – v šedesátých letech byly hitem Capri kalhoty, v osmdesátých letech dámské džíny mrkvového střihu. Od 90. let jsou v dámské módě trvale zastoupeny všechny formy kalhot a lze tudíž volit v závislosti na požadovaném střihu, barvě a samozřejmě správném tvaru.

Kalhoty - neodmyslitená součást dámského šatníku

U KLiNGEL můžete online nakupovat, kromě jiného:

  • Džíny s výšivkami.
  • Dámské kraťasy a capri kalhoty v letních barvách (např. v pastelových odstínech).
  • Legíny pro módní vzhled.
  • Kalhotové kostýmy pro podnikatelky, elegantní kalhoty.
  • Sportovní dámské kalhoty pro volný čas a mnoho dalších.

Dámské kalhoty můžete vybírat podle Vaší postavy. V módě jsou všechny střihy i barvy. Je jen na Vás, co si vyberete. Štíhlým nohám sluší klasické skinny či slimky. Typickým a lichotícím střihem pro všechny typy postvy jsou polopřiléhavé kalhoty, které sedí přes stehna a od kolene dolů kopírují nohu. Důležité je i dbát na výšku pasu. Ne každému sluší bokové kahoty a ne každý má rád vysoký pas. Je dobré najít kompromis – tzn. kalhoty, ve kterých se budete cítit dobře.

Kvalitní materiály Vám zaručují maximální pohodlí. Dámské kalhoty jsou universálním kouskem dámské garderóby. Klasické elegantní kalhoty využijete do kanceláře, tradiční džíny jsou pak nepostradatelné ve chvílích volného času. Nebojte se najít ten správných typ pro Vás.

Zjistěte správnou velikost dámských kalhot

Nejste si tak úplně jistá správnou velikostí? Vezměte si na pomoc tabulku velikostí od Klingel a vyberte si u každého produktu z našeho sortimentu tu správnou velikost – právě u dámských kalhot jsou perfektně padnoucí míry nezbytností pro pohodlné nošení. Objednejte si ještě dnes dámské kalhoty na zítra – rychle a snadno kliknutím myši u KLiNGEL. Naše nabídka je opravdu velká – ať už hledáte dámské kalhoty do práce, volný čas či sport. Přihlaště se k newsletteru KLiNGEL a nenechte si ujít žádnou akci – nakupujte dámské kalhoty levně z pohodlí Vašeho domova.


waiting...