Quartz hodinky(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Quartz hodinky(0)

Dámské hodinky Quartz

Quartz nebo mechanika? Jak se rozhodnout? Výhody dámských hodinek Quartz jsou jasné - o hodinky se nemusíte po dobu životnosti baterie prakticky vůbec starat. Quartzové strojky běží stále, obvykle se přesností vejdou do několika sekund za měsíc. A teplotně stabilizované strojky mohou mít přesnost i v rámci několika sekund ročně. Bývají také, vzhledem k menšímu počtu pohyblivých mechanických dílů, i odolnější vůči nárazu. S hodinkami Quartz téměř nemusíte manipulovat. Takže. Quartz nebo mechanika?

Dámské hodinky Quartz

Milé dámy, je důležité, aby každý váš detail dokonale ladil s vaší osobností. Zvláště hodinky, které jsou symbolem elegance a dokreslují kouzlo vaší osobnosti. Dámské hodinky, stejně jako váš parfém nebo kabelka mohou vaší osobnosti dodat kouzlo tajemnosti, smyslnosti či svůdnosti. Vyberte si dámské hodinky Quartz podle vlastních pocitů, jedině tak se budete cítit dobře a své kouzlo budete vyzařovat i do vašeho okolí. Nabídka dámských hodinek Quartz u KLINGEL je luxusní, moderní, sportovní a klasická. Vyberte si.

Quartz hodinky jsou jedním z nejoblíbenějších typů náramkových hodinek, které na trhu existují. Přicházejí v nejrůznějších designech a materiálech. Pro mnoho dam nošení náramkových hodinek není jen o měření času ale jsou také módním prohlášením a šperkem.

Od jednoduchých po komplikované, všechny druhy quartzových hodinek jsou známé od roku 1920. Informují o přesném čase přes desítky různých stylů a funkcí. Prvním krokem k nalezení hodinek, stvořených pro vás, je být informována. Doporučujeme vám dozvědět se co nejvíce o různých detailech, jako jsou např. typy křemene, materiálů, nebo zda jsou hodinky vodě odolné, nebo ne.

Co to znamená "hodinky" Quartz "?

Quartz hodinky pracují kombinací baterie a křemenného krystalu. Když proud z baterie prochází krystal, pohání motor, který řídí ručičky. Zatímco je baterie nabitá, čas je přesný a motor pracuje konstantní rychlostí, na rozdíl od mechanických hodinek, které vyžadují natahování aby pokračovaly v práci. Quartz hodinky vyžadují jen omezenou údržbu. Nová baterie vydrží 12 až 18 měsíců.

Typy dámských Quartz hodinek

Existují tři základní druhy Quartz hodinek. Každý typ je podobný v tom, že ukazuje čas, ale různým způsobem. Volba typu je věcí preference a nemá vliv na kvalitu hodinek.

Analogové Quartz hodinky

Ciferník analogových Quartz hodinek má několik různých značení. Značení tvoří čísla, římské číslice nebo jiné indexy, které zastupují jednotlivé hodiny. V některých případech jsou hodiny zobrazovány 12 diamantovými čipy, nebo zůstávají prázdné bez jakéhokoli značení. Bez ohledu na to, jak jsou hodinky značeny, všechny analogové hodinky zobrazují čas pomocí hodinové a minutové ručičky.

Digitální Quartz hodinky

Digitální Quartz hodinky jsou mezi dámami nepříliš běžné. Jsou oblíbené spíše u teenagerů, protože dělají měření času mimořádně jednoduchým. Tento typ Quartz hodinek ukazuje čas v přesných hodinách a minutách na numerickém displeji. Na digitálních hodinkách nejsou žádné ručičky.

Analogově ¬– digitální hodinky Quartz

Je to kombinace analogových i digitálních funkcí. Tento styl je přínosem pro každého, kdo chce nosit na ruce "dospělý" design, ale potřebuje zkontrolovat čas ve spěchu. Digitální funkce obvykle zahrnují osvětlení. Je to ideální styl pro běžkyně i jiné sportovkyně a zaneprázdněné obchodnice na cestách.

Materiál dámských Quartz hodinek

Náramkové Quartz hodinky přicházejí v široké paletě designů a materiálů. Stejně jako u šperků, dámy mají na výběr ze zlata, stříbra, nerezové oceli, titanu a několika dalších kovů. Hodinky mohou být i z plastu nebo gumy, a jsou kombinovány s jinými materiály, jako je kovové pouzdro s plastovým nebo koženým řemínkem. Navíc řemínky jsou snadno vyměnitelné, když jsou obnošené, nebo nositelka preferuje zkoušet nové styly. Hodinky mají řemínky kovové nebo kožené. Zde jde především o osobní preference, vyberete si řemínek, který je pro vás atraktivnější. Pokud zvolíte kovový řemínek, ujistěte se, že máte i části, které byly z něj vybrány, když byl dimenzován. Mohou se vám sejít, pokud získáte do plusu pár kilogramů na váze.

Volitelné funkce dámských Quartz hodinek

Kromě měření času, hodinky Quartz mají schopnost poskytovat řadu užitečných funkcí. Obvykle přicházejí s okénkem, které zobrazuje datum číslicemi nebo dnem v týdnu. Hodinky mají i další volitelné funkce, jako je alarm, kompas, monitor srdečního tepu, světlo, stopky a zobrazení několika časových pásem.

Je také prospěšné vědět, zda jsou hodinky odolné proti vodě nebo vodotěsné. Tato informace je na zadní straně pouzdra hodinek. Někdy to najdete napsáno i v papírech, které jsou přiloženy k hodinkám, nebo v popisu on-line prodejny. Pod pojmem "voděodolný" rozumějte, že hodinky jsou zabezpečeny proti náhodné, snadno stříkající vodě. "Vodotěsný" znamená, že hodinky mohou být ponořeny do vody a zůstanou v bezvadném stavu. Hodnocení hloubky je indikátor, který vypovídá o odolnosti hodinek.

Stupně vodotěsnosti

V případě, že hodinky jsou odolné vůči vodě nebo vodotěsné na zadní straně hodinek se objeví jeden z těchto údajů.

Hloubka

10 metrů (33 stop) - ochrana proti náhodnému kontaktu s vodou, jako polití nebo pot

30 metrů (100 stop) - ochrana proti postříkání, potu a krátké ponoření ve vodě, například dešťová voda

50 metrů (165 stop) - ochrana proti ponoření, např. sáhnout do dřezu s vodou, nebo na vodním skútru

100 metrů (330 stop) - ochrana dovolí nositeli mýt nádobí, koupat se,plavat nebo šnorchlovat

150 metrů (500 stop) - ochrana umožňuje nositeli být plně ponořen v hloubkách, např. při potápění

Pro bezpečnost vašich hodinek, je důležit�� vědět, kolik vody vědí zvládnout bez poškození. Pokud na hodinkách není žádné označení, je třeba být s vodou opatrný, když máte hodinky na ruce.

Výrobci dámských Quartz hodinek

Pro mnoho dam, je značka hodinek obzvláště zásadní. Je to věcí statusu, nebo proto, že značka představuje kvalitu výroby. Velké množství výrobců přichází s dámskými Quartz hodinkami, v různých cenových relacích. Obchodní značky jako jsou Timex, Seiko a Citizen patří k vrcholu, pokud jde o důvěryhodnou kvalitu. Ostatní jména, jako Rolex, Gucci a Patek Philippe reprezentují kvalitu, vysoké náklady a nádherně stylizované hodinky. Na trhu je množství dostupných možností dámských Quartz hodinek pro jakýkoliv rozpočet.

Jeden by si mohl myslet, že se současným pokrokem technologií, hodinky vycházejí z módy. To je však daleko od pravdy. Dokonce i se všemi moderními vymoženostmi měření času, náramkové hodinky patří stále mezi špičkové kousky šperků, které nosí pánové i dámy. Jsou praktickým způsobem, jak se dozvědět čas a další informace, aniž byste museli hledat po kapsách svůj mobil. Hodinky jsou excelentním doplňkem vašeho zjevu a prozradí i bez slov mnoho o vaší osobnosti. Správné hodinky jsou otázkou osobní volby, založené na designu a funkcích hodinek. Zda vlastníte jedny nebo několik náramkových hodinek, tyto kousky trvale zůstávají oblíbenou součástí každodenního šatníku.

Nyní, když jsme vás převedli světem dámských Quartz hodinek, máte lepší představu o tom, co dělá hodinky skvělými a jak si vybrat ty správné pro vás. Zásadní je, abyste si vybrali něco, co bude pracovat pro vás. Zkuste se svými hodinkami sladit váš šatník, životní styl. Řemínek, který mluví o vaší osobnosti, dokonce i ciferník, který přinese módní záblesk do vašeho usedlého kancelářského outfitu, prozradí, že jste svůj nákup zvážili. KLINGEL vám ve své nabídce přináší široký sortiment oblíbených a osvědčených, peněžence přátelských značek jako Meister Anker, Jacques Lemans a Junkers.


waiting...