Dřeváky(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Dřeváky(0)

Dámské dřeváky na doma i na ven - od KliNGEL

Dřeváky jsou obuví, která je vyráběna zpravidla úplně či částečně ze dřeva. V minulosti se jednalo o levnou a lehce vyrobitelnou lidovou obuv. Jako takové se používaly v mnoha zemích po celém světě. Pracovní dřeváky byly většinou hladké, jednoduché, bez ozdob. Dřeváky pro sváteční chvíle bývaly oproti tomu velmi často řezbářsky dozdobeny různými lidovými nebo přírodními motivy. V dnešní době se už jedná víceméně o zvláštní módní druh obuvi, který bývá vyráběn i z jiných přírodních materiálů než pouze ze dřeva. Dnešní dřeváky většinou mají podobu otevřených, sandálů, kdy dřevo (nebo jiný materiál dřevu velmi podobný) tvoří podrážku boty, svršek boty pak tvoří kůže, koženka nebo jiný umělý materiál.

Výhodou tohoto typu dřevěné obuvi je mimo jiné to, že zpravidla nedeformuje nožní klenbu a anatomický tvar nohy tak zůstává nadále zachován. Vhodné jsou třeba i pro některé typy alergií. Dobré dřeváky vyrobené z tvrdého dřeva mohou mít i relativně velmi dlouhou životnost. Dámská obuv pod názvem dřeváky je vhodná na doma nebo dokonce pro nošení na ven. Prohlédněte si dřeváky na našich stránkách, abyste zjistili více.

Dámské dřeváky s podpatkem i bez

Dřeváky jsou sice tradičním typem obuvi, ale dnes patří spíše k extravagantnějším kouskům. Internetový obchod KLiNGEL Vám přináší velký výběr dřeváků pro různé příležitosti. Vyberte si klasické dřeváky s podpatkem, které jsou vhodné jak k sukni tak ke kalhotům, nebo pohodlné dřeváky bez podpatku. Ty využijete například při procházkách. Dámské dřeváky patří k nestárnoucím kouskům moderního botníku. Kvalitní lehké materiály jako korek zajišťují pohodlí pro Vaše chodidla. V nabídce na Vás čekají I dřeváky s perforací I nastavitelnými řemínky s elastickými vsadkami. Neváhejte a pořiďte si tradiční obuv, se kterou zazáříte.

Dámské dřeváky si pořiďte online u KLiNGEL

Nakupujte tyto dámské boty online v katalogu eshopu KLiNGEL. Pokud si nejste jistí, jakou velikost této dámské obuvi zvolit, podívejte se do tabulky velikostí, ve které se ujístíte o správné velikosti Vámi vybírané obuvi. A pokud se i přesto stane, že by Vám objednané zboží nesedělo, nezoufejte, protože je možné jej do 14 dnů bez obav zaslat zpět. Objednejte si obuv již dnes a během několika dnů Vám bude doručena. Vybírejte dle svých přání v online zásilkovém obchodě KLiNGEL.


waiting...