Lodičky

Kategorie

Lodičky

Pohodlné lodičky. Zní vám to jako utopie? V tom případě vás možná překvapíme: stačí si správně vybrat a lodičky už nikdy nebudou mučicí nástroj! Dole pod produkty najdete náš návod, podle kterého vyberete takové, které vám dokonale padnou.

Jak vybrat lodičky, ze kterých nebolí nohy?

Při výběru se zaměřte na následující vlastnosti svých vysněných lodiček. A nebojte, u všech bot v našem e-shopu máte možnost je do 14 dní vrátit

, takže si je můžete v klidu vyzkoušet doma.

Šířka: u nás si můžete vybrat

Aby byly lodičky pohodlné, nesmí vás tlačit ani vám z nohy padat. To zajistí správně zvolená šířka. U nás máte na rozdíl od běžných obchodů s obuví možnost vybírat z bot podle jejich šířky – tu vyberete pomocí filtru nahoře nad produkty. Najdete tu šířky F až K. Nejběžnější je šířka lodiček G. Pokud máte úzkou nohu, volte F, pokud baculatější, sáhněte po šířce H. Pro nadměrně široká chodidla zvolte šířku K.

Podpatek: kačenky, nebo jehly?

Pokud nejste zvyklá na vysoké podpatky, zvolte raději nižší. To v praxi znamená podpatky do 7 centimetrů, o malinko vyšší v případě platformy. I s takovou výškou seženete lodičky pro každou příležitost: pro běžné nošení, do divadla i na ples .

Podrážka: silnější je lepší

Zaměřte se na tloušťku podrážky pod špičkou. Pohodlnější bude silnější podrážka, s tenoučkou by vás čekaly bolesti.

Materiál: kůže se vám přizpůsobí

Jaký zvolit materiál? Nejpohodlnější bude kůže, protože se vám přizpůsobí a je možné ji pomocí speciálních přípravků roztáhnout. Syntetické lodičky vám musí dokonale padnout od prvního momentu.

Špička: dost prostoru pro prsty

Až vám boty dorazí, vyzkoušejte, kolik máte prostoru ve špičce. Prsty by se v ní neměly mačkat na sebe ani se krčit. Ideální jsou lodičky s uzavřenou kulatou špičkou, která dává vašim prstům dostatek prostoru – to je její výhoda oproti špičaté nebo otevřené. Máte představu, jak by měly vypadat vaše dokonalé lodičky? Výborně, věříme, že je u nás najdete. Příjemné vybírání!


waiting...