Baleríny(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Baleríny(0)

Moderní baleríny od KLiNGEL

Myslíte při slově ‚baleríny‘ více na tanečnice nebo dámské boty? Oboje spolu souvisí, protože dámské boty dostaly jméno baleríny právě díky podobě k baletním botám. Na konci 19 století byly baleríny vytvořeny pro baletní školu a od té doby se neustále vyvíjí. A jak je možné, že se z ryze taneční obuvi staly jedny z nejnošenějších dámských bot?

Vše se odehrálo ve Francii a hlavním činitelem Brigitte Bardot. V roce 1956 se objevila v lakovaných balerínkách s podpatkem ve filmu „a Bůh stvořil ženu“. Tento model byl pojmenovám „Cendrillon“. Od té doby si je pořídily už milióny žen ze všech koutů světa.

Největší slávu slavili baleríny právě v 50. A 60 letech. Od té doby oslovily baleríny ženy na celém světě, každou sezónu vznikají nové trendy a nikdy nevyjdou z módy. V osmdesátých letech bohužel nastal zlom. Zemřela Rose Repetto, majitelka první věhlasné značky balerín Repetto. A s ní upadly modely pohodlné obuvi do zapomnění. Ne však na dlouho. Od roku 1999 patří balerínky mezi kvalitní značkovou obuv. Model „Cendrillon“ byl obnoven věhlasnými návrháři – Issey Miyakem a Yohji Ymamamotem. Tato jména dostaly původně tanenční boty opět na výsluní a to nejen ve Francii. Baleríny jsou evergreenem, který by měla mít každá moderní žena ve svém botníku. Jestliže Vám ještě chybí, objednejte si dámské baleríny v internetovém obchodě KLiNGEL.

Jednoduše geniální – baleríny od KLiNGEL

V kanceláři nebo při volném odpoledni,pro manažerku nebo ženu v domácnosti – baleríny jsou vhodné pro každou ženu, která chce pohodlné a moderní boty.

Tak všestranné jako jsou baleríny je i výběr této obuvi u KLiNGEL. Od klasických černých balerín až po barevné a sportovní baleríny. V našem katalogu najdete spoustu modelů z kvalitní kůže nebo lehkých materiálů se speciálními detaily:

  • Ozdobné mašle
  • Ozdobné šití
  • Aplikace kamínků
  • Třpytivý vzhled
  • Řemínky
  • Perforace
  • Nýty

Balerínky už dávno nejsou privilegiem jedné značky. Jsou známé po celém světě, mají za sebou již bohatou historii, díky které se staly klasikou. Neváhejte ani vy a pořiďte si kvalitní pohodlnou dámskou obuv. Hlavní výhody jsou jasné – pohodlí a ženskost.

Černé klasické baleríny se hodí ke každému stylu. Svůj vzhled můžete ale vylepšit i výraznými barvami této pohodlné obuvi. Stačí barvu sladit s kabelkou a rázem vykouzlíte kombinaci jako z módních časopisů. Baleríny jsou vhodné i jako náhradní obuv. Stačí si vzpomenout na ty dny, kdy vyrazíte ven v podpatcíh a už v poledne litujete, že jste si ráno nevybrala jinak. Lehké pohodlné botky můžete přibalit do kabelky a v případě nouze jednoduše využít.

Objednejte pohodlné dámské boty online – balerínky od KLiNGEL

V naší nabídce najdete baleríny známých značek jako Uno due tre, Studio W, Jenny by Ara, kupujete tak ověřenou kvalitu. V internetovém obchodě KLiNGEL si vyberete baleríny za výhodné ceny ve velikostech 36 až 42. Ke správnému výběru Vám pomůže naše velikostní tabulka, stačí vědět délku chodidla v cm. Jde nám především o Vaši spokojenost, a tak v případě, že by Vám vybraná obuv nesedla, můžete nám ji do 14ti dnů zaslat zpět. Nakupujte jednoduše z pohodlí Vašeho domova na KliNGEL.


waiting...