Domácí obuv(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Domácí obuv(0)

Domácí pantofle nakupujte online od KLiNGEL

Domácí pantofle od KLiNGEL v širokém sortimentů vzorů a barev. Pantofle jsou lehké domácí boty, obvykle bez podpatku, ale mohou být s lehce vyvýšeným klínkem s otevřenou nebo uzavřenou špičkou. Domácí pantofle, papuče či trepky – to vše označuje jedny a ty samé domácí boty. U nás je tradicí se u vchodových dvěří přezouvat a vyměnit obuv, kterou používáme venku, za speciální domácí pohodlnou čistou obuv. Pantofle tedy využijete nejen pro sebe, ale i pro návštěvy. Projděte si naši nabídku pantoflí a určitě si vyberete.

Kvalitní dámské pantofle od KLiNGEL

Sháníte pohodlnou obuv na doma či kvalitní a bytelné boty do vody? Prohlédněte si katalog KLiNGEL. Nabízíme Vám měkké dámské papuče pro domácí nošení i gumové pantofle vhodné do vody. V našem sortimentu naleznete také pantofle vhodné například zahradu či procházky se psem. Anatomicky tvarovaný prostor pro prsty a protiskluzová podrážka zajistí Vašim chodidlům dokonalé pohodlí.

Nakupujte dámské pantofle online

Ať už pro Vás jako domácí obuv či pro návštěvy jako přezůvky. U KLiNGEL najdete velký výběr kvalitních pantoflí. Většina pantoflí je vyrobena z měkkých teplých materiálů, díky kterým budou chodidla neustále v teple. Obuv je opatřena protiskluzovou podrážkou, nehrozí tak nečekané pády na naleštěné podlaze. V kategorii dámské pantofle naleznete obuv ve velikosti 36 až 43. Nejste si jisti svou velikostí? Využijte našeho velikostního poradce. Pokud by Vám i přesto vybrané dámské pantofle neseděly, můžete nám je do 14ti dnů zaslat zpět. Jde nám především o to, abyste s nákupem u zásilkového domu KLiNGEL byli spokojeni.


waiting...