Šortky(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Šortky(0)

Pánské trenky

Pánské trenky jsou klasickou definicí pánského spodního prádla. Většina pánů vlastní pár trenek a to z dobrého důvodu. Je to standardní spodní prádlo "do kočáru i do vozu" a přichází v množství různých výšek, vzorů a variací. Zakrývají celý zadek, ale ponechávají vrchní část stehna a nohy nekrytou, co dělá trenky pohodlnými na nošení pod cokoliv. Při výběru barvy pánských trenek by se pánové měli držet bílé, černé nebo dalších tmavých odstínů, jako je tmavě modrá, tmavě zelená nebo různé odstíny šedé. Jasným, zářivým barvám se raději vyhněte.

Pánské trenky

V současnosti existuje více stylů pánského spodního prádla než kdykoliv předtím. Typy spodního prádla pro pány jsou fakticky tak různorodé, že byste mohli nosit jiný střih každý den v týdnu po celé měsíce.

V stylovém průvodci Klingel najdete informace o

  • pro a kontra jednotlivých stylů pánského prádla,
  • původu jednotlivých typů,
  • a o tom, který typ je právě pro vás ten nejlepší a proč.

Slipy

Jsou perfektní pro: mírně sporty, každý den, i večer ve městě. Pochopitelně najkonvenčnějším a nejpohodlnějším výběrem v zásuvce pánského prádla jsou slipy. Oni jsou klasickou definicí pánských trenek. Většina pánů vlastní pár slipů a to z dobrého důvodu. Je to standardní "do kočáru i do vozu" spodní prádlo a přichází v množství různých výšek, vzorů a variacích. Zakrývají celý zadek, ale ponechávají vrchní část stehna a nohy nekrytou, co dělá slipy pohodlnými na nošení pod cokoliv. Slipy jsou ideální pro pány, kteří potřebují oporu a "držet všechno na místě". Klingel vám je přináší v nízké, střední a vysoké výšce.

Low-rise - nízké slipy: sedí pod přirozeným pasem, ale poskytují vám dostatek textilie na vaše zakrytí a nic víc. Nízké slipy jsou nejčastějším typem a je to proto, že jsou obecně oblíbené. Pánové jakéhokoli typu postavy je mohou nosit, aniž by riskovali faux pass. Nevypadají příliš mimo ani na pánech, kteří mají malé (nebo větší) pivní bříško, nebo kteří jsou extrémně hubení. Jejich styl je univerzální. Při výběru barvy by se pánové měli držet bílé, černé nebo dalších tmavých odstínů, jako je tmavě modrá, tmavě zelená nebo různé odstíny šedé. Jasným, zářivým barvám se raději vyhněte.

Mid-rise - středně vysoké slipy: pás těchto slipů sedí na vašem přirozeném pásu. Noste je k džínům s normální výškou sedu, oblekovým kalhotám a k bermudám.

High-rise - vysoké slipy: jejich pás sedí přímo pod pupkem, jsou nejvíce tradiční a v současnosti nejméně nošeny. Vysoké slipy jsou klasickým pánským spodním prádlem a zakrývají mnohem větší oblast než low-rise slipy. Podobně jako low-rise slipy i vysoké slipy vypadají dobře na většině typů postav. Pánové, kteří jsou obézní, nebo příliš hubení, by se ale mohli vyhnout tomuto typu a rozhodnout se pro boxerky.

Vysoké slipy byly populární několik dekád pozadu, nyní jsou považovány za méně trendy z hlediska stylu. Teenageři a dvacátníci by se ideálně měly vyhnout tomuto typu trenek, pokud chtějí být trendy, a nebýt terčem posměšků pokud se svléknou v šatně. Pánové v letech ale rádi preferují tento typ, protože je vnímán jako nejpohodlnější.

Barva: bílá je klasická barva pro vysoké slipy

Boxer šortky

Pro všechny, kteří nevědí, boxer šortky jsou skutečně pojmenovány a inspirované boxery. Jsou v podstatě Západním typem pánských trenek a našli následovatele po celém světě. Jsou podobné šortkám, jsou obvykle zhotoveny z bavlny a mají pružný pas. Tyto trenky jsou oblíbenou volbou, protože jsou velmi komfortní. Jsou k dispozici v různých barvách a vzorech. Kromě toho, že je to jeden z nej trendy typů pánského spodního prádla pro pány všech věkových kategorií. Tento typ trenek bude stejně vyhovovat hubeným pánem, stejně jako pánům, kteří mají pár kilogramů navíc. Boxer šortky pomohou pánům, kteří se cítí v rozpacích svléknout se do spodního prádla v šatně nebo na pláži.

Boxer trenky jsou trendové a univerzální. Jsou nezbytností v zásuvce na prádlo pro jakéhokoliv muže. Pánové, kteří nosí byznys oblečení každý den by se jim však měli vyhnout, protože pokrčení přebytečného materiálu by mohlo být viditelné na vnější straně oblekových kalhot.

Barva: Jak spodní prádlo, trenýrky přicházejí v široké škále barevných a vzorových možností pro stylu znalého muže. Jde o spodní prádlo, které můžete koupit od jednobarevné až po tartanovou kostku a jiné tištěné vzory.

Pánové, kteří se věnují sportu, který vyžaduje hodně pohybu by se měli vyhnout tomuto typu trenek, protože neposkytují podporu, ani jakoukoli formu komprese.

Boxerky - nejdoporučovanější typ pánského spodního prádla

Jsou perfektní na sport a každý den.

Můžete je nosit pod tepláky do posilovny, k džínům i oblekovým kalhotám. Boxer slipy jsou jako boxer trenky s výjimkou toho, že sedí těsněji. Tato spodní prádlo začíná na pásu a pokrývá více než polovinu stehna. Jsou populární mezi pány, kteří sportují a mají rádi pohyb. V závislosti na značce mají boxer slipy na přední straně podporu a strategicky umístěné švy. Jsou ideální pod kalhoty a zajistí výrazný komfort. Poskytnou stejnou míru opory jako slipy a kompletní pokrytí.

Boxer slipy pravděpodobně nebudou vyhovovat velmi hubeným pánem, protože jsou přilehlé v oblasti stehen. Pánové s kily navíc by se mohli chtít vyhnout případným trapným vypouklinám na nesprávných místech, vzhledem k tomu, že pokrývají velkou část těla. Boxer slipy se skvěle hodí mužům s atletickou postavou.

Boxer slipy jsou symbolem atletické osobnosti, která je vždy v pohodě. Jsou dostupné v různých barvách, přestože černá a ostatní tmavé barvy vypadají lépe než ostatní. Zářivým barvám se raději vyhněte.

Nabídka pánských trenek Klingel

Klingel vám přináší široký sortiment pánských trenek všech již zmíněných stylů v decentních a klasických barvách a vzorech, i v cenově výhodných baleních po více kusů. Ověřené značky Babista, Gregory, Schiesser nebo Hermko přicházejí v osvědčené kvalitě. Vám už zbývá jen vybrat střih a barvu, které vám nejvíce vyhovují a naplnit váš košík spodním prádlem z nabídky Klingel.


waiting...