Dlouhé bundy(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Dlouhé bundy(0)

Pánské dlouhé bundy

Pánskou dlouhou bundu, která splňuje Vaše požadavky na styl a funkčnost je v neuvěřitelném množství kousků, které trh nabízí, někdy složité vybrat. Volte jednoduchý nadčasový vzhled a spíše neutrální tmavší barvy, kvalitní bunda by vám měla vydržet celá léta. Hledejte přiléhavý střih "na tělo" - nejen lépe vypadá, ale hlavně lépe tepelně izoluje. Můžete si vybrat bundu střední délky (cca do poloviny stehen) nebo tříčtvrteční (několik cm nad koleno).

Pánské dlouhé bundy

Pánské dlouhé bundy jsou důležité když začne šlehat déšť, udeří mrazy, fouká studený vítr a začne období vytápění. Bez dlouhé bundy se pánové v tomto ročním období venku určitě nebudou rádi zdržovat. Dokonce i pánové, kteří rádi nosí vrstvené oblečení, aby udrželi tělesnou teplotu, ocení tento typ bundy, který je schopen chránit před deštěm, větrem a chladem. Existuje celá řada možností a různých stylů, včetně parky a izolovaných zimních bund.

Klingel vám nabízí rozsáhlý výběr pánských dlouhých bund za fantastické ceny, které si vyberete, aniž jste museli vykročit ven do zimy a nakoupíte rychle, bez starostí, nebo fronty pro pokladnami.

Typy pánských dlouhých bund

Tento typ bund umožňuje nositeli zůstat v teple a suchu. Přestože pánské dlouhé bundy jsou praktickými kousky, mohou být i velmi trendy, aby vyšli vstříc módně uvědomělým pánem. Existuje celá řada stylů a dostupných materiálů pro každý vkus. Při výběru vodě odolné pánské bundy je důležité zkontrolovat, zda jsou vodotěsné i švy, jinak by nositel skončil vlhký a uzimený.

Tzv. Pea kabáty jsou klasickou a populární volbou. Původně nošené námořníky, dnes běžně nošené a mnoho pánů je považuje za součást jejich zimního šatníku. Pea coat sahá po dolní část boků a má široké klopy. Pea coat je voděodolný pokud se s ním správně zachází. Pánové, kteří se rozhodnou pro koupi takové bundy, by měli koupit nejmenší pro ně vhodnou velikost, protože tento typ bundy poskytuje dostatek prostoru pro vrstvené oblečení pod ním. Pea coat je dobrou volbou pro štíhlejších pány, protože vytvoří dojem úzkého pásu a širokých ramen. Pánové s kily navíc by měly tomuto typu bundy raději vyhnout.

Dlouhá kožená bunda je nadčasová klasika v pánské módě. Mnoho pánů kupuje tyto bundy, protože kůže je trvalá a proto je dobrou investicí. Pánské dlouhé kožené bundy, pokud jsou správně polstrované, poskytují výbornou izolaci a udržují nositele v teple. Pokud kožená bunda není pravidelně ošetřena speciálními prostředky, není vodo odolná. K dispozici jsou četné styly, ačkoli barvy jsou obecně omezeny na černou nebo hnědou. Kožené pánské bundy přicházejí v různých délkách, včetně plné, do poloviny lýtka, po stehna, nebo po boky. Nižší pánové by se měli vyhnout příliš dlouhým bundám, protože jejich to ještě více zkrátí. Pro ty, kteří mají etické obavy v souvislosti s nošením kožených oděvů, jsou k dispozici bundy z imitace kůže, které jsou levnější, zvyknou být vodotěsné, ale neposkytují stejnou úroveň hřejivosti.

Softshellové dlouhé bundy nosí pánové, kteří dávají přednost množstvu tenkých vrstev, spíše než jedné hrubé. Tyto bundy jsou vhodné pro všechny typy postav. Mnohé z nich jsou nepromokavé a také nabízejí ochranu před silným větrem. Softshellové bundy obvykle přicházejí s kapucí, která poskytuje dodatečnou ochranu a mají vnější kapsy, které jsou většinou kryté klopami, aby obsah udrželi v suchu. Bundy mají nastavitelné šňůrky v kapuci, manžetách a lemu. Softshellové bundy jsou vyrobeny z prodyšného materiálu jako je nylon nebo polyester.

Parka je vodotěsná, plně izolovaná bunda často s kožešinou lemovanou kapucí pro udržení hlavy v teple. Kapuce je obvykle odnímatelná a je upevněna zipem nebo řadou spínacích cvočků. Kabát má izolované vnitřek, buď peřím nebo syntetickými vlákny. Parka může sahat do poloviny stehen nebo po boky. Parka se původně natahovala přes hlavu, ale nyní se běžnější prodává jako bunda na zip.

Izolované bundy mají vodotěsný exteriér s podšívkou. Výplň, která zachycuje teplo je mezi exteriérem a interiérem. Výplň je zhotovena z prachového peří, měkkého peří mladých ptáků, nebo polyesteru - syntetického materiálu. Obě možnosti nabízejí velmi vysokou tepelnou izolaci. I když chmýří se nedoporučuje osobám s alergiemi, je mnohými favorizované, protože je to přírodní materiál spojován s luxusem. Chmýří je také dražší než polyester. Izolace pánských bund tohoto typu se měří v gramech, s nejnižší úrovní izolace 30 gramů a nejvyšší 800 gramů. Některé bundy mají vyjímatelné vnitřek. Může být nošeny jako vesta a vnější plášť jako softshellová bunda a tím získáte jedinou bundou tři univerzální kousky. Pánské péřové bundy získali dobrou reputaci díky svým izolačním schopnostem, nízké hmotnosti a odolnosti. Nicméně kvalita bundy musí být dobrá, abyste z jejích výhod věděli vytěžit maximum. Na trhu existuje ohromné množství vyhlášených vysoce kvalitních značek péřových bund a může být složité si vybrat. Důležité vlastnosti, které je třeba zvážit při výběru pánské péřové bundy, zahrnují hřejivost, odolnost proti vodě, stlačitelnost, styl, trvanlivost, dodatečné funkce a váhu.

Ať koupit syntetickou nebo péřovou pánskou bundu, je první rozhodnutí, pokud jde o nákup tohoto typu svrchního oblečení. Chmýří je mnohem hřejivější, lehčí, lépe dýchá a komprimuje lépe. Ale když zmokne, ztrácí svou schopnost udržet vás v teple. Syntetické bundy jsou odolnější, pokud jde o náhodné roztržení a díry. Díra ve vaší péřové bundě spouští únik chmýří a peří, zatímco syntetická bunda tímto způsobem nic neztrácí. Na druhou stranu, životnost péřové bundy je mnohem delší, cca 20 let, zatímco syntetická bunda vám vydrží jen asi 5 až 10 let. Hydrofilní péřová bunda je nejnovější technologie, která zlepšuje odolnost materiálu proti vodě. Tato nová technologie je stále v testování a existují její zastánci i pochybovači. Jedním z hlavních problémů je, že chmýří je ceněno pro svou trvanlivost, a ještě není na 100 procent jasné, zda ho tento proces neudělá méně trvanlivým.

Co je třeba zvážit při nákupu pánské dlouhé bundy

Existuje celá řada faktorů, které při nákupu pánské dlouhé bundy třeba zvážit. Důležitá je délka. Pánové nižší postavy by se měli vyhnout délce po kolena. Bunda by jejich přemohla a zdály by se být ještě nižší.

Do úvahu byste měli brát typ zapínání. Zapínání na knoflíky je časově náročné a těžko se uchopí v rukavicích. Velmi těžko je manipulovat i s menšími knoflíky hlavně pro někoho s omezenou pohyblivostí, takže zip nebo zapínání na druky je nejlepší volbou.

Při koupi voděodolné bundy je zásadní se ujistit, zda i švy jsou vodotěsné. Existují dva typy švů: kriticky podlepený šev je nejlevnější možností, například na zápěstí. Je to naprosto přijatelná úroveň hydroizolace, pokud nositel nechce trávit hodně času v hustém dešti. Plně podlepené švy jsou dražší volbou, ale všechny švy jsou podlepené, což zajišťuje, že každý prvek bundy je zcela vodotěsný.


waiting...