Kožené bundy(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Kožené bundy(0)

Pánská kožená bunda – pomocník proti neduživému počasí

Kožená bunda si nárokuje své místo na pomyslné módní zdi slávy od 50. let 20. století. Nicméně jejich historie sahá ještě dále. Na počátku 20. století byly hnědé kožené letecké bundy nošeny letci a členy armády. Během 2. světové války vešly ve známost jako tzv. bomber jackets (nosili je piloti bombardérů jako ochranu proti extrémním klimatickým podmínkám při letu) a byly hluboce ceněny pro svoji hřejivost. Po válce se kožená bunda pánská stala kouskem hollywoodské ikonografie, která brzy opustila svoji domovinu směřujíc do celého světa. Ikony tehdejšího stylu pověst kožené bundy ještě povýšily. Pro zajímavost uvádíme výčet známých osobností, které pánské kožené bundy proměnily v prvek stylové historie.

  • 1950 – Elvis „Král“ Presley,
  • 1960 – The Beatles,
  • 1970 – klasický vzhled Ramones,
  • 1980 – Duran Duran,
  • 1990 – Oasis,
  • Dnes – The Cribs.

Z 80. let vzpomeňme ještě například Toma Cruise ve filmu Top Gun nosícího koženou bundu střihu Aviator (letec). Kožené bundy nejsou ve světě módy žádným nováčkem, ale ve srovnání s kabáty jsou stále v plenkách. I přesto však patří k dalším módním prvkům, které by rozhodně neměly chybět v šatníku správného muže. Oceníte ji především v chladnějších dnech a zimě, ale například i při projížďce na motorce nebo pokud používáte jako dopravní prostředek kolo. Díky své struktuře kožené bundy pánské jen tak neprofouknou a v chladných měsících dobře izolují a zadržují teplo, takže pod ně nemusíte zbytečně vrstvit další oblečení.

Kožená bunda pánská – od KLiNGEL

Nakupujte online u KLiNGEL. Pánská zimní bunda jistě přijde vhod každému. Vyzkoušejte online objednávání na našich stránkách a uvidíte, že nakupování může být radost a zábava. Vše můžete zařídit z pohodlí domova jen pár kliknutími myší na stránkách online zásilkového obchodu KLiNGEL. Během pár dní může být pánská bunda Vaše.


waiting...