Tvarující kalhotky(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Tvarující kalhotky(0)

Stahovací kalhotky online u KLiNGEL

Nejste spokojená s tím, jak vypadá Vaše bříško či zadeček? Máte pocit, že jsou určité části Vašeho těla neforemné a povadlé? Diety a cvičení nepomáhají nebo na ně nemáte dostatek času a přesto byste si ráda dopřála elegantní koktejlky, které obepínají Vaši siluetu? Vyberte si z široké nabídky tvarovacího prádla v internetovém obchodě KLiNGEL. Stahovací kalhotky s vysokým pasem dokáží zformovat Vaši postavu a Vy tak budete v šatech vypadat báječně. Kalhotky jsou pod oblečením neviditelné, doslovně jako druhá kůže. Zeštíhlující prádlo vymodeluje bříško i boky do okouzlujících tvarů.

Zeštíhlující prádlo není obvykle prádlem pro denní nošení – vyjma právě stahovacích kalhotek. Nenechte se mýlit názvem – kalhotky sice stahují, ale nijak Vás neomezují v pohybu. V sukni, šatech či topu se budete cítit díky stahovacím kalhotkách s vysokým pasem neodolatelně. Žádné nežádoucí záhyby či viditelné tukové zásoby už Vás nebudou trápit. Vysoké stahovací kalhotky s nohavičkou jsou tou ideální volbou pro úzké koktejlové šaty. Rozlučte se s dlouhodobým zatahováním bříška a raději si pořiďte prádlo, které to udělá za Vás.

Stahovací kalhotky – krásná silueta během okamžiku

V naší nabídce najdete stahovací spodní prádlo v tělové, bílé nebo černé barvě. Kalhotky formují stehna, zadeček, bříško i boky. Záleží pouze na Vás, jaký typ si vyberete a na kterou partii se chcete soustředit:

  • Stahovací kalhotky s vysokým pasem
  • Stahovací kalhotky s nohavičkou
  • Push-up kalhotky

Zeštíhlující dámské kalhotky jsou i přes jejich funkci velmi pohodlné, pevně drží na svém místě a nikdě neškrtí. Střih a materiál je zvolen tak, aby kalhotky byly maximálně komfortní a zároveň postavu formovaly. Nabízíme Vám stahovací kalhotky s nohavičkou, vysoké stahovací kalhotky i podvazkové p��sy pro zůžení boků. V nabídce najdete i speciální kalhotky s push-up efektem, které vytvarují a zakulatí Váš zadeček. Bezešvé prádlo pak zaručuje naprostu neviditelnost pod vybraným oblečením. Zeštíhlující kalhotky jsou Vhodné pro štíhlé postavy, které potřebují zamaskovat jen vystouplé bříško, ale i pro dámy s pár kily navíc. Zeštíhlující prádlo jiště ocení i ženy po porodu. Na zpěvněné bříško a zadeček pak nemusíte čekat dlouhé měsíce – Vaše oblíbené šaty si můžete dopřát ihned.

Zeštíhlující kalhotky pro každý typ postavy

Stahovací kalhotky u nás najdete ve velikostech 36 až 54. Každá žena má možnost přiblížit se během okamžiku vysněné postavě a oblékat se podle toho, co se jí líbí. Vyberte si stahovací spodní prádlo podle Vašich požadavků. Zadejte cenový rozsah, velikost, požadovaný materiál a barvu a KLiNGEL Vám zobrazí pouze to zboží, které skutečně odpovídá zadaným parametrům. Objednejte si ještě dnes kvalitní zeštíhlující kalhotky od známých značek jako je Harmony a Playtex a dopřejte si zpevněnou siluetu. Stahující kalhotky nejsou jen praktickým spodním prádlem – mohou být i elegantní. Krajkové vsadky a lemování dodávají i jinak neatraktivnímu prádlu na ženskosti. Stahovací kalhotky s nohavičkou či zpevněním v oblasti bříška Vás překvapí svou elegancí. Vyberte si z velké nabídky v internetovém obchodě KLiNGEL.


waiting...