Korzety(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Korzety(0)

Korzety a body – kvalitní spodní prádlo pro ženy

Korzety jako součást ženského šatníku jsou známé už několik století. V dnešní době se používají jako součást spodního prádla, které nahrazuje podprsenku i podvazkový pás. U žen jsou korzety velmi často oblíbené především pro jejich stahovací funkci. Mohou stáhnout tělo v pase a zvýraznit tak hrudník. V dnešní době jsou ovšem oproti minulým časům pohodlné a tělu se naprosto přizpůsobí. Nehrozí žádné omezení při pohybu či při dýchání. Moderní korzety se specializují většinou na jednu část těla, kterou tvarujícími vsadkami formují.

Pohodlné dámské body najdete u KLiNGEL

Elegantní a přesto pohodlné dámské body splňuje všechny funkce spodního prádla – zastupuje spodní kalhotky, košilku i podprsenku. Díky všitým kosticím dží prsa na spráném místě, široká ramínka jsou komfortní a díky krajce je body elegantní a sexy. Co víc si přát, než zářit ve spodním prádle, které je navíc velice funkční? Vyberte si mezi elegantním body nebo stahovacím body, které zpevňuje oblast břicha a zad.

Nakupujte dámské korzety a body z pohodlí domova

Pohodlné prádlo, které plní funkce jednotlivých kousků spodního prádla a navíc formuje postavu? Přesně to jsou korzety a body od KLiNGEL. Prohlédněte si širokou nabídku a vyberte si dámský korzet či body podle Vašich požadavků. Výběr velikostí je široký, pokud si nejste jistá, po které velikosti sáhnout, poradí Vám naše velikostní tabulka. Snažíme se o to, aby pro Vám nakupování na KLiNGEL bylo co nejpříjemnější. Můžete tedy v katalogu hledat podle vlastních požadavků. Zadejte ve sloupci vlevo parametry, které musí spodní prádlo, které hledáte, mít a KLiNGEL Vám zobrazí pouze tyto produkty. Nakupujte pohodlně u KliNGEL.


waiting...