Tvarující prádlo

Kategorie

Dámské stahovací prádlo

Každá z nás občas zatouží mít o jednu velikost méně. A vlastně proč ne? Se stahujícím prádlem se vám toto přání splní, stačí vybrat to správné. Jak na to? Sjeďte dolů pod produkty a přečtěte si naše tipy k výběru.

Jak vybrat stahovací prádlo, které neškrtí?

Vhodně zvolené stahovací prádlo vám krásně vytvaruje postavu a pod šaty i tričko. Nic se ale nesmí přehánět. Prádlo vám vždy musí být pohodlné, jinak vám pokazí večer, i kdyby vám ubralo tři velikosti. Pojďte s námi vybrat to pravé!

Kalhotky, body, nebo spodnička?

Na výběr máte z několika typů podle toho, jakou oblast chcete zpevnit.

  • Body zpevní bříško a zadeček, drží pěkně na místě a vykouzlí hladkou siluetu bez přechodů. Může mít i nohavičky na zpevnění stehen.
  • Kalhotky se liší tím, jak vysoký mají pas. Mohou zakrývat a stahovat celé bříško, nebo jen podbřišek a zadeček. I zde můžete zvolit variantu s nohavičkami.
  • Spodnička stáhne bříško, zadeček, boky a stehna.
  • Máme pro vás také stahovací punčochy . Ty stáhnou především zadeček a stehna, a to slaběji než klasické stahovací prádlo .

Velikost mínus jedna

A jakou zvolit velikost? Ideálně o jednu menší, než je vaše běžná, rozhodně ale ne o víc. Svou velikost si můžete ověřit v naší tabulce velikostí.

Proč nesahat po menší velikosti? Ta by vás sice stáhla pořádně, ale rozhodně ne pohodlně a pěkně. Na krajích prádla by se vytvořil nepřirozený přechod, který by byl přes oblečení vidět, a vy byste se v prádle necítila dobře. Větší prádlo by zase nemělo požadovaný efekt.

3× týdně a dost

Věděla jste, že byste stahovací prádlo neměla nosit každý den? Nechte své tělo alespoň tři až čtyři dny v týdnu odpočinout. Zvlášť silně stahující prádlo je vhodné jen pro speciální příležitosti, jako je například ples.

A my věříme, že na této speciální příležitosti zazáříte! Přejeme příjemné vybírání a krásný den.


waiting...