Látkové kalhoty(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Látkové kalhoty(0)

Dámské plátěné kalhoty

Plátěné kalhoty mohou být nošeny zcela všemi dámami - bez ohledu na věk i postavu. Nejdůležitější věc - vybrat ten správný styl, který je vhodný právě pro vaši postavu. Plátěné kalhoty jsou pohodlné, prodyšné, stylové a jednoduché. Jsou ideální pro volný čas, na běžné nošení ale i na slavnostní příležitosti. Plátěné kalhoty jsou ideální když milujete mnimalizmus.Čisté linie, jednoduché a rovné střihy a jen pár dokonale sladěných barev.

Dámské plátěné kalhoty

Dámské plátěné kalhoty poskytují pohodlí po celý den a zůstávají mimořádně chladivé během horkých letních měsíců díky vynikající savosti a prodyšnosti tkaniny. Plátěné kalhoty jsou lehké a často průhledné, proto je důležité nosit pod nimi hladké, bezešvé prádlo tělové barvy, aby jeho linie nebyly patrné. Len je odolný vůči slunečnímu žáru a snadno pohltí pot, zanechávajíc na pokožce pocit chladu a sucha. Vzhledem k tomu, že len je vysoce absorpční textilie, plátěné kalhoty se snadno barví a dámám jsou k dispozici v širokém sortimentu barev, ačkoli bílá má tendenci být nejpopulárnější volbou. Příručka Klingel vám poskytne vodítko, které plátěné kalhoty se budou nejlépe hodit do vašeho šatníku, pohled do historie lnu, prozkoumáme spolu nejběžnější styly plátěných kalhot a řekneme si jak o ně správně pečovat.

Historie lnu

Prádlo je přírodní vlákno, které je vyrobeno z lněného vlákna, a je jedním z nejstarších tkanin na světě. Kůže stonky lnu produkuje měkké a pružné vlákno, které je zpracováno do tkaniny. Tato rostlina rostla nadivoko od východní části Středozemního moře až po Indii.

První zaznamenané použití plátna sahá až do Egypta. Egyptský len byl používán k ošacení jak živých, tak i mrtvých, protože ho používali na mumifikaci jako pohřební zábal, protože byl ceněn pro svou čistotu. Egypťané nosili jen bílé plátěné oblečení kvůli extrémnímu teplu v této oblasti. Bible také odkazuje na len, uvádí, že tento materiál byl nošen kněžími vstupujícími do tabernákula. V dalších biblických odkazech symbolizuje cudnost. Časté zmínky o lnu se vyskytují v celém Starém zákoně, protože jsou vetkané do biblických příběhů.

Féničané, kteří ovládli obchod v prvním tisíciletí před naším letopočtem, uvedli len do Irska a Puritáni později rostlinu přinesli do Severní Ameriky. Len byl vysoce ceněn v mnoha kulturách díky své pevnosti, nasákavosti a svému přirozenému lesku. V současnosti je len stále oblíbený, navzdory pracnému úsilí při jeho zpracování.

Styly dámských plátěných kalhot

Dámské plátěné kalhoty mohou mít pás na stěhování se šňůrkou, klasický, ale i pružný pás. Plátěné kalhoty se šňůrkami v pase se upevňují všitou šňůrkou pro uhlazený, neformální pocit, zatímco kalhoty s pevným pasem jsou vzhledem podobné tradičním kalhotám, ale jsou lehčí. Pružné pásy jsou stejně pohodlné jako kalhoty samotné, zatímco poskytují módní vzhled. Některé populární styly dámských plátěných kalhot zahrnují malířský styl, semi-formální styl a svatební styl.

Malířský styl dámských plátěných kalhot

Plátěné kalhoty v tomto stylu jsou modelovány podle oblíbeného módního trendu 80. let. Původně navržené pro pracující malíře, tyto levné kalhoty mají několik kapes různých velikostí a charakteristické poutko na kladivo. Tento styl kalhot byl originálně z bílého bavlněného plátna. Plátěné kalhoty v malířském stylu debutovali v lněném průmyslu jako kalhoty, které nabízejí pohodlí a všestrannost pro dámy. Tento styl je nejvhodnější na pláž nebo více casual příležitosti. Pro neformální vzhled můžete tyto plátěné kalhoty kombinovat s plochými sandály a splývavým topem, abyste získali uvolněný vzhled.

Semi-formální styl dámských plátěných kalhot

Semi-formální plátěné kalhoty můžete nosit na příležitosti jako jsou koktejlové party nebo taneční večírky. Dámy by měly kombinovat tento styl kalhot s vysokými podpatky s otevřenou špičkou, aby dosáhli uhlazený styl. Vyhýbejte se černým botám v kombinaci s plátěnými kalhotami, protože tato barva přeruší měkký tok kalhot. Len funguje nejlépe pokud se nosí s jinými přírodními vlákny, jako je hedvábí, vlna, nebo bavlna. Spárování plátěných kalhot s halenkou z přírodních vláken poskytne dámám sofistikovaný vzhled. Pólo trička nebo lehké svetry v jasných, komplementárních barvách také pěkně spolupracují.

Svatební styl dámských plátěných kalhot

Tento styl plátěných kalhot je často šitý na míru podle přesných rozměrů. Tyto kalhoty jsou vhodné na svatby, ktere se konají pod širým nebem během dne, kdy je horko přidanou veličinou. Tento lehký materiál udržuje dámu v pohodlí, takže se cítí i vypadá skvěle. Tmavší plátěné kalhoty obecně vypadají profesionálněji, zatímco světlé jsou více neformální, ale obě zajistí rozumné svatební oblečení.

Výhody dámských plátěných kalhot

Plátěné kalhoty mají řadu výhod. Jejich údržba je nenáročná ve srovnání s takovými materiály, jako jsou hedvábí a satén, mohou se prát v pračce, čistírně nebo dokonce v páře, v závislosti na jejich typu. Len odpuzuje špínu a nečistoty, což je výhodné pro dámy, které trpí alergiemi. Materiál je vysoce odolný vůči bakteriím a hmyzu. Je to chladivý a prodyšný materiál, takže je ideální pro nošení v nejteplejších letních měsících. Len je kategorizován jako hypoalergenní, a zachovává si barvu bez většího vyblednutí, a to i na přímém slunečním světle. Jak antistatická textilie se vyznačuje jemnou strukturou a je univerzální pro mnoho různých příležitostí.

Nevýhody dámských plátěných kalhot

Jednou z hlavních nevýhod plátěných kalhot je tendence lnu se krčit. Vzhledem k tomu, že je to hrubší tkanina, vykazuje zvýšenou mačkavost. Len se zvykne i smršťovat, proto je důležité správně se o něj starat. Lněná vlákna nejsou velmi pružné, proto je obtížné je tkát bez poškození vláken. Z důvodu složitého procesu je zhotovení lněného plátna nákladnější jako např. bavlny. Kromě toho, len se nedostane do svého původního tvaru snadno kvůli jeho nepružným vlastnostem.

Praní dámských plátěných kalhot

Dámy by měli vždy dodržovat pokyny výrobce na etiketě při praní svých plátěných kalhot. Obecně platí, že len by měl být praný ručně nebo v pračce, spíše než chemicky čistit. Čím častěji je praný, tím se stává měkčím a více absorpčním. Při prvním praní perte kalhoty odděleně, aby nedošlo ke zbarvení ostatní prádla. Používejte jemný prací prostředek a vlažnou vodu, aby si vaše kalhoty zachovaly barvu.

Sušení dámských plátěných kalhot

Len se může sušit v sušičce na nízkém nastavení, nebo může schnout naplocho rozprostřen mimo dosah přímého slunečního světla, aby nedošlo k vyblednutí barev. Dámy by se měli vyvarovat použití vysokého nastavení tepla, které oslabí vlákna a způsobí zmenšení oblečení. Abyste se zbavili nežádoucího krčení, přežehlete kalhoty, dokud jsou vlhké.

Výběr správného páru plátěných kalhot je pro dámy důležitým rozhodnutím. Dámy by měli najít ten správný styl, který odpovídá jejich šatníku a příležitostem, kde budou nošeny. Porovnejte různé styly kalhot, kvalitu a úroveň komfortu, kterou poskytují, abyste věděli určit ty nejvhodnější pro vaše potřeby. Klingel s širokou nabídkou různých typů dámských plátěných kalhot vám při tomto rozhodování vychází maximálně vstříc.


waiting...