7/8 kalhoty(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

7/8 kalhoty(0)

Dámské 7/8 kalhoty

Absolutní najtrendovejšími jsou momentálně kalhoty ve zkrácené délce, tedy 7/8 dámské kalhoty, které zaplavily módní trh už po minulé sezóny a stále mají co říct. Eleganci 7/8 dámských kalhot podtrhuje vysoký pas, který se snadno kombinuje s halenkami či lehkými topy a zvýrazňuje pás. 7/8 kalhoty jsou určené všem dámám, které baví móda a nebojí se vybočit ze zajetých kolejí a vyzkoušet něco nového. A proč by tento střih nemohl slušet zrovna vám?

Dámské 7/8 kalhoty

Dámské 7/8 kalhoty jsou kratší než běžné kalhoty. Dodávají se v množství variant v různých materiálech a střizích. Mohou být sportovní, ležérní a samozřejmě i elegantní. 7/8 kalhoty jsou ideální pro teplé měsíce, kdy dámy potřebují zůstat v pohodě a přitom stylové, ale nechtějí zcela předvést své nohy. 7/8 kalhoty jsou více schopny učinit odpovídající módní prohlášení jako šortky, které jsou v jakémkoliv provedení stále velmi neformální. Módní trend dámských 7/8 kalhot je po celém světě znám pod mnoha jmény, jako například zkrácené kalhoty, nebo pedálové kalhoty. Bez ohledu na jméno, dámské 7/8 kalhoty jsou základní položkou šatníku. Při jejich výběru je třeba vzít v úvahu druh materiálu, úroveň formálnosti, střih a jak sedí. Klingel vám v pokračování podrobně popíše, jak postupovat při nákupu dámských 7/8 kalhot.

Dámské 7/8 kalhoty se notoricky těžko nosí a mohou být nelichotivé pro množství dám. Takže, jak je správně nosit? Jsou to zkrácené kalhoty, které končí nad kotníkem. Proč mohou být nelichotivé? Především proto, že zkracují nohy! Pro téměř všechny dámy je lichotivé silueta s delší linií nohou. A zadruhé, mohou zvýraznit robustní kotníky.

Tak proč jsou tak v trendu? Celkový vzhled 7/8 kalhot má tendenci být docela trendy. Jsou hravé a zábavné. Jsou i sexy, když odhalují kotník. Vypadají skvěle s kozačkami, které jsou nyní také velmi oblíbené. 7/8 kalhoty jsou skvělým nápadem jak předvést vaše šněrovací boty. Asociují zábavu. A i v horku Vás udrží v pohodě.

Jak nosit dámské 7/8 kalhoty?

Pokud se vám líbí jejich módní a hravý styl a rozhodnete se je nosit, jak si zachováte lichotivou siluetu? Ujistěte se, že se vaše 7/8 kalhoty zužují. Pokud následují přirozenou linii nohou, budou vypadat mnohem lépe. Vyhýbejte se tím skutečně širokým 7/8 kalhotám, Pokud se vám líbí vzhled širokých kalhot, zvolte raději plnou délku. Jeden ze způsobů, jak překonat efekt zkracování je nosit vyšší podpatky. Pokud nemáte v oblibě vysoké podpatky z jakýchkoli důvodů, nenoste 7/8 kalhoty. Pokuste se vytvořit pravidlo třetin vašeho oblečení. Vaše horní část je obvykle 1/3 a spodní část 2/3. Ale můžete vytvořit i siluetu 2/3 vrch a 1/3 spodek. Vzhled 1 / 3-2 / 3 můžete dosáhnout zastoknutím vrchního dílu do zkrácených kalhot. Pokud nosíte s 7/8 kalhotami dlouhou tuniku nebo šaty vytvoříte siluetu 2/3 - 1/3.

Pokud není příliš velký kontrast mezi botami a nohama, vaše nohy budou vypadat delší. Boty bez řemínků také prodlužují nohy. Tento trik použijte, když máte kratší nohy. Kozačky na vysokém podpatku jsou velmi efektivní s kratšími nohavicemi a zruší zkracující účinek 7/8 kalhot, zvláště pokud si je vyberete ve stejné barvě jako kalhoty. Pro mnoho dam jsou zúžené Chino kalhoty nejlepším vyjádřením tohoto krátkého / dlouhého vzhledu. Mohou být srolované do ideální délky a nebudou padat zpět.

Které dámy by neměly nosit 7/8 kalhoty?

Štíhlé dámy jsou ve výhodě. Vypadají dobře v téměř čemkoliv. Ale co když nejste zrovna supermodelky? Jsou 7/8 kalhoty vhodné pro oblé křivky? Zajisté. Vsaďte na normální výšku sedu. Příliš vysoká by pro vás byla nepohodlná a zvýraznila by váš zadeček, boky i bříško. Příliš nízká by zase bříško "pustila do světa". Pohodlí vám zaručí i zčásti pružný pás. Obvykle na bocích a někdy na zadní části pasu. Ale kalhoty by neměly být v pase nabírané! Působili byste objemnější a neforemně. Pružný pás má poskytnout pohodlí a ne kila navíc. Takže, ano. I oblé křivky mají svůj ideální střih kalhot a to dokonce i v letní 7/8 délce.

Ale pokud chcete zachovat lichotivou siluetu, neoblékejte si je když:

  • Máte velmi krátké nohy.
  • Vaše nohy jsou poměrně krátké ke zbytku těla a nenosíte vysoké podpatky.
  • Máte silné kotníky - zkrácené kalhoty jejich zvýrazní.

Co na sebe k 7/8 kalhotám?

Kombinujte své 7/8 kalhoty s tunikou nebo krátkými šaty. Vytvoříte siluetu 2 / 3-1 / 3, která vám propůjčí trendy vzhled. Noste je se zkráceným nebo zastoknutým topem.

7/8 kalhoty obvykle vypadají dobře s funky topem zastrčeným do kalhot. Objemnost horní části přidá více zábavy se vzhledu. Proč nepřidat k vašim bílým 7/8 kalhotám opasek s tečkami v barvě topu pro ještě více zábavy! Noste je elegantním, klasickým způsobem s výrazným náhrdelníkem. Jednoduchá kombinace černé a bílé je nesmrtelná. Zvolte černé 7/8 kalhoty a bílou halenku. Výrazný náhrdelník dodá outfitu šmrnc.

A co se širokými 7/8 dámskými kalhotami, které jsou nyní tak populární?

Pro jejich nohy zkracující charakter je jejich nošení ještě náročnější než nošení "normálních" 7/8 kalhot. Obecně ale platí, že top musí být vpředu krátký nebo zastoknutý. Co byste měli udělat, je pokusit se dosáhnout rovnováhy v rámci svého oblečení, abyste se přiblížili k zlatému poměru v oblékání a vytvořit rovnováhu, která se blíží ke konceptu 1/3 - 2/3. Tímto způsobem víte dosáhnout celkovou siluetu, která je alespoň natolik lichotivá, že vám umožní nosit tento, v současné době tak oblíbený typ 7/8 kalhot.

Materiál dámských 7/8 kalhot

Při výběru textilie pro kalhoty byste měli zvážit tři věci. Za prvé, přemýšlet o tom, nakolik ležérní, nebo uhlazené mají kalhoty být. Některé materiály, jako například len, je klasičtější jako denim. Za druhé, přemýšlejte o pohodlnosti tkaniny. Kůže nedýchá, denim dýchá jen málo. Takže v horkých dnech vůbec nejsou ideální. Za třetí, myslete na údržbu. Denim můžete bez rozmýšlení hodit do pračky, zatímco kůže se čistí mnohem složitější, nebo třeba len vyžaduje žehlení.

Bez debaty, dámské 7/8 kalhoty jsou báječné, pokud jsou nošeny správným způsobem. Dámy všech postav je mohou nosit, budou-li mít na paměti několik módních pravidel. Dámy s kratšími nohám se mohou jevit stejně vysoké jako obvykle, pokud správně zvolí linie oblečení. Jednobarevné rovné, nebo zužující se 7/8 kalhoty s vysokými podpatky jsou směr, kterým je třeba jít v tomto případě. Zkuste nahodit vzhled s nabíranou halenkou a dlouhým náhrdelníkem. Možnosti stylizovaných se 7/8 nohavicemi jsou téměř nekonečné a s informacemi uvedenými v našem průvodci, můžete snadno najít ty správné pro vás, experimentovat s doplňky a najít si vlastní styl. Chce to jen trochu pochopit, jaké střihy jsou k dispozici, které jsou lichotivé pro typ vaší postavy a které materiály vybrat, aby vám poskytly potřebnou dávku sebejistoty, abyste se cítili atraktivní v páru elegantních nebo ležérních 7/8 dámských kalhot.


waiting...