Mikiny(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Mikiny(0)

Pánská mikina od KLiNGEL – ve znamení sportovní ležérnosti

Mikina byla vždy ztělesněním nenáročného stylu a nedbalé elegance. Je to jeden z kusů oblečení ve Vašem šatníku, který si můžete vzít k džínám a víte, že v této kombinaci vypadáte dobře. Pánské mikiny byly vždy velmi neformálním oblečením kvůli svým atleticko/spotovním souvislostem, nicméně stejně jako Váš pletený svetr, i mikina Vás zahřeje, je vhodná k vrstvení a je dostatečně všestranná pro různé druhy příležitostí. Jak již bylo zmíněno výše, mikinu si můžete obléknout jen tak s džínami ve dnech, kdy se chcete cítit pohodlně a nechcete příliš řešit styl. Je to rezervovaný styl, ale můžete jej přeměnit ve Váš osobitý styl skrze volbu barev, doplňků a dalších prvků.

Nic nepatří do kategorie sportovního oblečení víc, než kousek, který byl připraven konkrétně pro sport a cvičení. Sportovní mikina zaznamenala mírný nárůst v popularitě přávě poslední dobou. Po tom, co byla předváděna na přehlídkových molech a v kampaních streetových značek, trh zaplaven tradičními, prostými mikinami – což může být právě ten kousek, který Vám ve Vašem šatníku chybí. Navíc se jedná o oděv, který nezná hranic, co se týká roční doby. Je možné je nosit v létě, v zimě, takže Vám nikdy v šatníku nebude ležet ladem.

Podívejte se na výběr u KLiNGEL a vyberte si právě tu Vaši nej:

  • sportovní mikina
  • mikiny s potiskem
  • mikiny pro formálnější příležitosti

Sportovní vzhled získejte u KLiNGEL

Kvalitu materiálu i provedení najdete právě u nás. Objednejte si pánské mikiny online u KLiNGEL během pár kliknutí myší. Je to tak pohodlné. Vše lze totiž zvládnout přímo z domova. Tak neváhejte ani okamžik a vyzkoušejte to sami! V případě, že Vám objednané zboží nebude vyhovovat, je možné jej do 14 dnů zaslat zpět. Pro tyto případy je pro Vás na našich stránkách připravena tabulka velikostí, ve které si můžete překontrolovat, zda vybíráte správnou velikost.


waiting...