Domácí obuv(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Domácí obuv(0)

Pánské pantofle na doma od KLiNGEL

Pantofel, respektive pantofle/papuče (na Moravě či v Čechách), je lehká domácí obuv obvykle bez podpatku s uzavřenou či otevřenou špičkou. Tento pojem souvisí s českým zvykem přezouvat se v domácím prostředí nejčastěji u vchodových dveří a zaměňovat venkovní obuv za speciální domácí obuv. Někdy se také domácí obuvi říká trepky. Velké nazouvací pantofle, jež se obvykle nazouvají přes venkovní obuv, bývají někdy používány jako ochrana před poškozením podlahy (parket) na hradech, zámcích a v jiných památkově chráněných objektech. Pánské boty na doma rozhodně nepatří pouze starším lidem. Každý si v nich může najít zalíbení. Pokud nepatříte mezi vlastníky pantoflí, tak si alespoň zkuste představit, jak přijdete domů po dlouhém pracovním dni, zujete se z bot, ve kterých jste trávili celý den a nazujete měkké a hřejivé pánské pantofle. Vaše nohy se rázem ocitnou v jednom nebi a konečně si i ony mohou po náročném dni pořádně odpočinout. A nebudou to pouze vaše chodidla, která si odpočinou, bude to totiž relax pro celé Vaše tělo. Zažijte domácí pohodu v domácích pantoflích od KliNGEL. Pantofle Vás zároveň ochrání od chladu v případě, že se pohybujete v místnostech bez koberců.

Pánské pantofle – klasika pro unavené nohy

Pantofle, neboli nazouváky, mají své čestné místo v každém botníku. Ať už je používáte jako lehkou obuv při pobytu na zahradě, nebo jako přezutí na doma. Kvalitní zpracování pánských pantoflí nabízí velký komfort. Stélka je většinou potažená filcem nebo jiným měkkým materiálem, který se individuálně přizpůsobí každému chodidlu. Materiál je zároveň prodyšný a odváždí přebytečnou vlhkost. Podrážky jsou pogumované a zajišťují maximální bezpečnost. Prohlédněte si nabídku pánských pantoflí na doma online. Kvalitní pánské přezůvky, které dobře vypadají a jsou pohodlné si zamylujete Vy i Vaše návštěva.

Domácí pantofle si můžete objednat online u KLiNGEL

Zastavte se na stránkách našeho online obchodu a vyberte si obuv na doma, ve které si odpočinete Vy i Vaše chodidla. Pokud si nebudete jisti velikostí obuvi, můžete ji zkontrolovat v tabulce velikostí. A v případě, že Vám objednané pantofle tak jako tak nebudou sedět, nemusíte se ničeho obávat. Samozřejmě, že můžete obuv do 14 dnů bezplatně vrátit. Online objednávání a nákup u KLiNGEL jsou tak pohodlné. Neváhejte a zkuste to ihned!


waiting...