Polobotky

Kategorie

Pánské polobotky

Pánské polobotky - láska na první obutí.Pokud patříte mezi muže, kteří se rádi dobře oblékají a kladou důraz na styl, pak se nemůžete obejít bez klasických pánských polobotek v neformálním i elegantním provedení. Jisté je, že pánské polobotky jsou jednoznačně nejdůležitější součástí pánského oblečení, a proto si dejte hodně záležet na výběru vašich nových polobotek a sáhněte po kvalitě. Je skvělé, když vám tyto nádherné boty vydrží několik let. A navíc, elegantní formální polobotky na rozdíl od neformálních, zase tak moc trendům nepodléhají, takže u tohoto typu obuvi není na místě výrazně šetřit.

Pánské polobotky

Skvělý pár polobotek je nezbytnou součástí každého pánského šatníku. V životě každého muže přijde chvíle a nejen jedna, když pohodlné botasky musí jít stranou. Najděte si čas a najděte si klasický pár pánských polobotek, do kterého se vyplatí investovat, protože při správné péči, vám skutečně vydrží celý život. Ať jste zkušený nadšenec bot, nebo se jen snažíte vytvořit základ vašeho šatníku, nechte se vést průvodcem Klingel a výběr správného páru polobotek bude lehčí, než byste si mysleli.

Klingel vám poskytne základní informace o možnostech výběru pánské obuvi. Nechce vám prodat myšlenku, že na každou příležitost budete potřebovat jiný pár polobotek, ale představí vám koncept, že kvalitní obuv, která skvěle sedí, je hodná investice, a že správné boty pro správnou situaci mohou podstatně zvýšit váš osobní styl a komfort.

Proč se starat o své boty?

Pánové by se měli starat o své boty, když už pro nic jiného, tak kvůli skutečnosti, že představují skutečný základ, na kterém stojíte. Během průměrného dne musí vaše boty absorbovat tíha vaší hmotnosti 3000+ krát. Špatná volba může vést nejen k diskomfortu, ale také ke zranění, a to zejména pokud si zvolíte boty, které inhibují vaši přirozenou chůzi a tlumící systém.

Dále je zde aspekt vzhledu. Separátně od zbytku vašeho oblečení, boty jsou vizuálním koncovým bodem a dostává se jim nepřiměřeného množství pozornosti: při hodnocení neznámého člověka ve vizuálním posouzení boty dělají až 30%.

Chcete-li najít pár polobotek, který je funkční a stylový, pomocí následujících principů výběru tento cíl snadno dosáhnete.

Čtyři pravidla výběru pánských polobotek

1. Noste boty vhodné na danou příležitost - je to nejčastější chyba, kterou pánové dělají, pokud jde o obuv. Tenisky mají svůj účel: chrání nohy při sportu. Boty s ocelovou špičkou mají svůj účel: chrání vaše nohy během práce. Nosit tyto boty mimo jejich určené funkce je v pořádku, pokud jsou ještě vhodné. Ideální je najít zlatou střední cestu mezi formálními a ultra casual botami.

2. Investujte do kvality - ne každý z nás si může dovolit utratit stovky za své boty, ačkoli mnoho pánů, kteří si to dovolit mohou, utrácejí peníze někde jinde a koupí si boty horší kvality jednou za několik let. Toto nikdy není vítězná strategie, protože nekvalitní boty drží pohromadě lepidlo a jsou zhotoveny z levných surovin, jako lepenka a papír a nemají dlouhou životnost. Můžete ušetřit peníze v dlouhodobém horizontu tím, že koupíte dražší boty, které vydrží celá desetiletí. Koupit si kvalitu - to znamená, že mnoho pánů bude muset šetřit na nákup. To není špatná věc, protože ve skutečnosti to může vštípit respekt ke kvalitě a povzbudit, abyste se o své polobotky dobře starali.

3. Nikdy neobetujte správné držení a pohodlí - vždy si pořiďte boty správné velikosti. Věnujte pozornost i šířce obuvi. Pánové s extrémně širokými nebo úzkými nohama s tím fungují od útlého věku, ale mnoho pánů, kterým by lépe posloužily jen mírně širší, nebo užší boty, nikdy neobjeví tu správnou velikost, protože jsou přesvědčeni, že standardní velikosti dělají svou práci OK. Dopřejte tomu čas a najděte si správnou velikost - budete překvapeni, o co jste dosud přišli, zvláště pokud trávíte den na nohou. Věnujte pozornost i rozdílům v podpoře klenby a ve struktuře špičky.

4. Starejte se o své polobotky - už jsme to zmínili, proč je péče důležitá. Střídejte několik párů bot, aby měli možnost vyschnout, používejte dřevěné kopyta, které rychle vsáknou vlhkost. je to důležité zejména u kožených polobotek, protože ty často neprošly drsnou chemickou úpravou a jsou tím náchylnější na znehodnocení.

Typy pánských polobotek

Před více než 70 lety, archeolog Luther Cressman objevil pravděpodobně nejstarší pár bot na světě ve středním Oregonu. Sandály byly datovány 10.000 let dozadu, a byly zhotoveny se složitým proplétáním, což svědčí nejen o funkčnosti, ale i stylovém designu. Tehdy to začalo. Přeskočíme tisíciletí a představíme vám základní typy současných pánských polobotek.

Polobotky typu Oxford jsou šněrovací pánské boty nošeny pod mužským kotníkem. Jsou skvělé k oblekům a formálnímu oblečení. Každý gentleman by měl vlastnit jeden klasický pár Oxfords polobotek ke svému obleku. Oxford polobotky nejenže křičí sofistikovaností a úrovní, ale se stanou i vaším nejlepším přítelem, pokud začínáte práci v kanceláři nebo se účastníte formálních akcí. Pamatujte si, když ladíte váš oblek s botami, že největší chybou, kterou můžete udělat je černý oblek s hnědými botami. Pár hnědých Oxfords polobotek skvěle funguje s oblekem v námořnícké barvě nebo světlejšími nebo tmavšími odstíny šedé. Tajemstvím těchto bot je jejich rozumný výběr pokud jde o komfort, protože nechcete být tím chlápkem, který se usmívá přes bolest.

Slipper obuv nepoužívá tkaničky, design je méně formální, ačkoli pokud jsou konzervativníě stylizované, mohou být nošeny k obleku. I když obecně se nosí s ležérními kalhotami sportovní bundou. Mokasíny Monk, a třásňové mokasíny jsou některé z více populárních dostupných možností. Slipper obuv má nesporně své výhody při cestování, činí ho mnohem jednodušším, když například musíte projít 6 detektory kovů za 24 hodin.

Mokasíny a slipper obuv jsou nejvhodnější do neformálního prostředí. Jsou perfektní na stylizování s vyhrnutými kalhotami nebo džínsy, v závislosti na barvě, tmavé nebo světlé, kombinované s košilí, nebo obyčejným tričkem. Mokasíny navodí nádech luxusu, kombinované s Chino kalhotami, otevřenou košilí a slunečními brýlemi.

Předváděcí mola posouvají hranice, toho co se nosí na denní bázi, takže pokud chcete nosit mokasíny s ponožkami k ohrnutým vzorovaným kalhotám - máte zelenou.

Pro pány, kteří zakládají svou kolekci polobotek, doporučujeme zvolit si boty, které mohou nosit po celý rok. Tradiční Oxford polobotky v černé barvě můžete nosit po celý rok, ale mohou vypadat nemístně s letními tkaninami, jako Seersucker, nebo len. Z toho důvodu je hnědá nebo vínová často lepší celoroční investice.

V každém případě, s rychlým přidáním barevných tkaniček víte přidat nový náboj jakýmkoli polobotkám a komplimenty budou brzy následovat. Tkaničky můžete snadno vybrat a přidat do jiného páru, čímž zase zcela změníte vzhled. Nové boty nikdy nebyly tak cenově dostupné.

Místo toho, abyste ladily ponožky s vašimi kalhotami, buďte trochu odvážnější a zvýrazněte vaše polobotky zářivými ponožkami kontrastní barvy.

Jak můžete vidět, svět pánských polobotek není zas tak děsivý, stačí si být vědom různých stylů a příležitostí, na které jsou ty které boty vhodné. Nyní, když jste díky Klingel odborníkem na pánské polobotky, vyberte si ty vaše a vykročte v nich vždy tou správnou nohou.


waiting...