Domácí šaty(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Domácí šaty(0)

Dámské domácí šaty

Máte rády pohodlí a rády vypadáte i doma upraveně? Sledujete módní trendy, ale zároveň si přejete nosit doma především pohodlné oblečení? Pak neváhejte a prohlédněte si naši nabídku dámských domácích šatů. Dámské šaty jsou to ideální oblečení pro volný čas, strávený v pohodlí Vašeho domova. Jsou vzdušené, lehké a z příjemných materiálů. Střihy jsou skutečně maximálně pohodlné, navíc, když přijde návštěva, nemusíte se převlékat. Dámské domácí šaty jsou komfortní a zároveň elegantní a trendy. Vyberte si z široké nabídky dámských šatů na doma.

Kaftan i domácí šaty najdete na KLiNGEL

Kaftan byl původně pánský plášt, který dosahoval až ke kotníkům. Byl oděvem předvším osmanských sultánů. Naopak například v Maroku byl kaftan od pradávna dámský oděv. U nás nosí v současné době kaftan pouze ženy a jedná se o dlouhé či polodlouhé dámské šaty, které jsou volnější, neobepínají tělo a mají dlouhý rukáv. Kaftan je tedy využíván často jako dámské domácí šaty. Především z důvodů jeho pohodlnosti se stal u žen tak oblíbeným oblečením na doma. Prohlédněte si naši nabídku domácího obečení a vyberte si z nabídky domácích šatů a kaftanů.

Nakupujte dámské domácí šaty a kaftany online

Zásilkový obchod KLiNGEL Vám nabízí široký sortiment dámského oblečení, mezi kterým nechybí ani oblečení na doma. Hledáte-li pohodlné, ale zároveň elegantní domácí oblečení, neváhejte a vyberte si z kategorie Domácí šaty. Domácí šaty a kaftany jsou vzdušné a slušivé oblečení, které si zamilujete. Velikostní škála je opravdu široká – od velikosti 36 až do 66. Máte tedy jistotu, že objevítě šaty, které Vám 100% padnou. Kvalitní materiály a výběr barev jsou už jen třešničkou na dortu.


waiting...