Sportovní kalhoty(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Sportovní kalhoty(0)

Dámské domácí kalhoty

Buďme upřímné: milujeme sedět doma a nic nedělat. Dobrou zprávou je, že domácí kalhoty a domácí oblečení vůbec prošlo v posledních letech dlouhou cestu. Nejen že existuje mnoho možností, ale volné, pohodlné domácí kalhoty jsou ve skutečnosti i opravdu trendy. Nyní můžete ve svých domácích kalhotách absolvovat setkání s přáteli a pak se doma zhroutit na pohovku, aniž byste cítili potřebu obléci si něco pohodlnější. Své domácí kalhoty dokonce můžete nosit do baru, pokud je tehdy nazvete "Jogger". Žijeme ve zlatém věku pohodlného oblékání - v ráji líných dívek.

Dámské domácí kalhoty

Dámské domácí kalhoty jsou určeny k nošení kolem domu a poskytují maximální úroveň pohodlí. Mnoho dám do nich vklouzne jakmile se dostane domů po náročném dni v práci. Bez ohledu na to, kdy je nosíte, domácí kalhoty vám pomáhají relaxovat a odpočinout si. Zda v nich relaxujte na gauči při sledování filmu, popíjíte horké kakako, nebo lenošíte u krbu, pohodlné domácí kalhoty jsou nutností každého šatníku. Příručka Klingel pro vás proces výběru a nákupu těch správných dámských domácích kalhot zjednoduší.

Historie domácích kalhot

Až do roku 1880, lidé primárně nosili dlouhé noční košile. Bylo tak, dokud raní kolonialisté, kteří obsazovali východní území objevili, že Indiáni nosí volné kalhoty, které byly mnohem pohodlnější. Tento oděv se pomalu začlenil i do západní kultury. Nicméně popularita moderních domácích kalhot začala růst až v letech 1920. V současnosti jsou domácí kalhoty tak populární, že mnoho lidí v nich odchází i z domova. V minulosti by to bylo považováno za velmi nevhodné, ale pohodlí kalhot z nich dělá volbu pro mnoho lidí, bez ohledu na to, kde jsou.

Kroky pro výběr ultra pohodlných dámských domácích kalhot

Chcete-li začít hledat komfortní domácí kalhoty, existuje několik jednoduchých věcí, které je třeba zvážit v zájmu uspokojivého nákupu. Domácí kalhoty mohou ovlivnit jak se cítíte pozitivním nebo negativním způsobem a proto je třeba vzít v úvahu pár dalších věcí, abyste se ujistili, že kupujete ty správné. Prvním krokem je určit velikost, pak se rozhodnout pro materiál a typ pasu.

Velikosti dámských domácích kalhot

Domácí kalhoty jsou obvykle označeny jako malé, střední, velké nebo extra velké. V případě, že pás je pružný, pak rozměr, který je příliš malý, bude škrtit a na druhé straně příliš velký může padat. Velký pás je možné nastavit šňůrkou ale výsledkem bude objemný, vypouklý materiál, který nebude pohodlný. Chcete-li vybrat tu nejlepší velikost postupujte podle níže uvedené tabulky.

Velikosti dámských domácích kalhot Obvod pásu v cm

  • XS: 63,5 - 66
  • S: 67 – 69,5
  • M: 69 – 71,5
  • L: 72 – 74,5
  • XL: 75 – 77,5
  • XXL: 78 – 80,5

Materiál dámských domácích kalhot

Domácí kalhoty by měly být vybrány na základě úrovně komfortu a podle toho kdy je chceme nosit. Existuje několik tkanin, ze kterých si můžete vybrat a každá se liší úrovní komfortu a tepelné ochrany. Dobrým rozhodnutím může být koupit si dvoje domácích kalhot na chladnou a teplou sezónu. Bavlna je používána na oblečení a ochranu již více než 7000 let. Od domácích kalhot až po formální oblečení, více než 50 procent všech oděvů prodávaných po celém světě je vyrobených z tohoto přírodního materiálu. Popularita bavlny se odvíjí z různých faktorů, z nichž některé mají klíčový význam pro dámy, které si chtějí koupit pohodlné domácí kalhoty. Za prvé bavlna je prodyšný materiál. Teplo volně prochází bavlnu a v létě se přes ni tělesné teplo odvádí a ochlazuje se tím pokožka. Za druhé, bavlna je extrémně odolná a to je klíčovou vlastností při nákupu domácích kalhot. Domácí kalhoty se nosí často a nikdo je nechce nosit do čistírny dvakrát týdně. Proto je třeba se zaměřit na kalhoty, které můžete jednoduše hodit do pračky bez obav, že se tkanina poškodí nebo roztrhne. Molekulární struktura bavlny odolává tepelnému poškození, takže její sušení v sušičce je také bezpečné. Zatřetí bavlna pohlcuje vlhkost. V horkém počasí, bude absorbovat pot a uvolní ho na povrch tkaniny, takže se může odpařit. Bavlna je lehký materiál, který lze nosit v létě nebo v zimě. Když ji koupíte, může se zdát, že materiál není velmi jemný, ale po několika vypráních se stává měkčím. Je také velmi cenově dostupná. Nevýhodou bavlny je však to, že se zmenší.

Směs bavlny a spandexu - Pružné domácí kalhoty jsou jemnější než čistá bavlna. Mají přiléhavý pás namísto nastavitelného, protože strečový charakter kalhot ho udrží. Kalhoty se směsi bavlny jsou navrženy tak, aby redukovaly smršťování.

Zatímco bavlna je ideální na léto, je těžko porazit pohodlný pár flanelových domácích kalhot, když napadne sníh. Hlavním přínosem flanelu je jeho schopnost udržet teplo a stejně nohy své nositelky v teple. Na rozdíl od bavlny, flanel nedýchá snadno a teplo, které tělo přirozeně vytváří zůstává při pokožce. Jako bavlna, tak i flanel je velmi trvanlivý materiál, který zachovává svůj tvar i po mnoha putování pračkou a sušičkou. Flanelové kalhoty se častým nošením a praním obvykle stávají mnohem pohodlnější. Ve stejném duchu, flanel je těžší textilie jako bavlna a mnohem více vydrží a ani nemusí být prána každý den. Nicméně některé dámy mohou mít z flanelu svědivý a drsný pocit na pokožce. Flanel může být nebo tenký nebo silný. Tenčí materiál je velmi měkký, zřídka se smršťuje a dobře dýchá. Z tohoto důvodu je dobrý pro letní oblečení. Hrubší flanel se také zřídka smršťuje, je extrémně měkký a udrží teplo. Může být velmi teplý, proto je lepší pro zimu.

Flísové domácí kalhoty pro pohodlí - dámy, které nemají rády flanel, najdou přesně to co hledají v páru flísových domácích kalhot. I dámy, které jsou alergické na vlnu nebo flanel, tuto látku tolerují a navíc je jedním z nejkomfortnějších materiálů na trhu. Flís je další hřejivá, komfortní látka vyrobená ze syntetických vláken z recyklovaného polyesteru. Má všechny vlastnosti flanelu a vlny v zlomku hmotnosti. Flís je hydrofobní látka, což znamená, že neabsorbuje vodu. Dokonce i když je mokrý, zachovává tělesné teplo a má tendenci velmi rychle vyschnout Jedna nevýhoda flísových kalhot je, že jsou vysoce hořlavé, takže dámy by se měli vyhnout přílišné blízkosti k otevřenému ohni při nošení.

Satén je vyroben z hedvábí a směsi jiných materiálů. Je velmi hladký a pohodlný, ale nedýchá a udrží teplo. Jde o méně drahou alternativu k oblečení z čistého hedvábí. Hedvábí je měkké, luxusní a drahé. Musí se čistit chemicky. Materiál nedýchá dobře a udrží teplo, takže může být nepohodlné nosit jej v teplejších měsících. Nakonec, výběr ideálního materiálu je založen na osobních preferencích. Rozhodněte o cenovém rozpětí, množství měkkosti a hladiny hřejivosti pro jeho výběr.

Typy pasu dámských domácích kalhot

Domácí kalhoty můžeme najít se třemi různými typy pasu: pružným, na tkaničky a přiléhavým. Pružné pásy jsou příjemné, protože se natahují a stahují s pohybem a poskytnou prostor na přírůstek i úbytek váhy. Ale některé dámy může dráždit neustále objetí jejich pasu náplety. Pásy se šňůrkou jsou příjemné, protože mohou být odpovídajícím způsobem upraveny. Poté, co jsou nastaveny na správnou velikost, vícekrát jejich nemusíte nastavovat, pokud jen nekolísá vaše hmotnost. Nevýhodou je to, že nejsou pružné. Při natahování se, nebo při zohýbání se pás může zdát příliš pevný. Přiléhavé pásy jsou pohodlné, obsahují elastický spandex, který přilne, umožňuje pohyb, ale není ho možné nastavit. Ale protože materiál je pružný, obvykle skvěle padnou.

Spolehlivý pár domácích kalhot je zásadním kouskem vašeho šatníku. Dámy, které je vlastní znají komfort a trvanlivost, které tento typ oblečení poskytuje. Ať už jsou to tepláky, flanelové kalhoty, nebo něco mezi tím, tyto kousky jsou skvělou investicí a úžasně využitelné ve správném prostředí.


waiting...