Plavky(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Plavky(0)

Dámské plavky

Řada z nás se, milé dámy, stresuje představou svého těla v plavkách. Teď vám řekneme tajemství: je to úplně zbytečné! Stačí si vybrat dobře padnoucí plavky a na pláži zazáříte, ať máte jakoukoliv postavu. Sjeďte dolů pod produkty a přečtěte si naše tipy pro výběr těch pravých plavek.

Jednodílná klasika na nekonečno způsobů

Myslíte si, že na jednodílných plavkách není co vymýšlet? To byste se divila! Různě může být zpracovaný už horní díl: sportovnější plavky mívají rovný, nevykrojený dekolt, který prodlužuje postavu a působí jednoduše. Běžný je i tvarovanější výstřih se zpevněnými košíčky.

Spodní díl mohou ozvláštnit kraťásky nebo naopak „high cut“ výraznější vykrojení ve stylu 80. let. Na to ale pozor, ne každé z nás je pohodlné. Rafinovaně působí výrazněji vykrojená záda.

Variace na bikinové téma

Klasické bikiny asi známe všechny: dva trojúhelníčky tvoří podprsenku, další dva kalhotky a všechno spojují šňůrky. Tím ale možnosti dvojdílných plavek rozhodně nekončí.

Dámy s větším poprsím ocení varianty se zpevněnými košíčky (tzv. balkonette bikiny), ty s menšími ňadry zase variantu bez ramínek (bandeau bikiny). Různit se může i spodní díl: od klasických kalhotek přes šortky až po sukýnku (skirtiny).

Na půl cesty: tankiny a monokiny

Tyto dva typy dámských plavek jako by se vydaly na půl cesty mezi jedno- a dvoudílnými plavkami. Skvělá zpráva je, že jsou oba ideální pro ty z nás, které trápí větší bříško.

Tankiny jsou dvoudílné plavky skládající se z košilky a kalhotek. Vypadají skoro jako jednodílné, ale mají tu výhodu, že je můžete na opalování vyhrnout.

Naproti tomu monokiny

mají vrchní a spodní díl, které vypadají jako u klasických dvoudílných plavek, spojený pruhem látky na břiše. Tvoří tak zajímavě střižený jednodílný model, který sice není ideální na opalování, ale zato vypadá skvěle.

Plavky pro vaši postavu

A jaké z těchto variant se hodí pro váš typ postavy?

Přesýpací hodiny Dámy se symetrickou postavou a výrazným pasem mají vyhráno: mohou sáhnout po jakémkoliv typu, který zvýrazní jejich ženskou postavu. Vhodné jsou jednodílné i dvoudílné modely.

Jablko Trápí vás větší bříško? Sáhněte po jednodílných plavkách se zpevňujícím efektem. Slušet vám budou také tankiny a monokiny, ale nebojte se ani dvoudílných plavek. Což takhle vyzkoušet retro střih s vyššími kalhotkami?

Hruška Pokud máte drobnější vrchní polovinu těla a silnější spodní, volte plavky se zdobeným vrškem a jednodušším spodkem. Vyzkoušejte například dvoudílné plavky s volánem na vrchním dílu a černými kalhotkami. Spíš než zavazování na šňůrky zvolte kalhotky s širším pruhem látky na bocích.

Pokud vám příroda nenadělila bujné poprsí, můžete sáhnout po plavkách s třásněmi a dalšími zajímavými prvky právě v oblasti ňader.

Obrácený trojúhelník Abyste zalichotila postavě s výraznější horní částí a užšími boky, volte přesně opačně než dámy s postavou typu hruška: slušet vám budou plavky se zajímavým spodním dílem a jednodušším vrchním. Dovolit si můžete i sukýnku nebo šortky, na ty ale pozor – mohou zkracovat nohy.

Rada pro dámy s větším poprsím: vyhněte se klasickým bikinám

, ty nedají vašim ňadrům dostatečnou oporu. Vhodnější budou plavky s vyztuženou podprsenkou.

Obdélník Pokud máte chlapeckou postavu, sáhněte po originálních střizích, klidně asymetrických. Slušet vám budou i plavky s volánem na vrchním díle nebo se sukní.

Plavky od nás si vyzkoušíte doma

Vyberte si plavky u nás a netrapte se tím, jestli vám padnou: pokud ne, můžete je do 14 dní vrátit. Teď tedy už nezbývá, než si výběr plavek pro tuto sezónu opravdu užít!


waiting...