Bikiny(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Bikiny(0)

Dámské bikiny od KLiNGEL

Dámské bikiny jsou moderní formou plavek, pro které je charakteristické rozdělení na horní a spodní část. Obě části jsou nápadně podobné spodnímu prádlu, liší se především materiál. Horní díl bikin může být ale více odlišný od klasické podprsenky. Může být trojůhelníčkový, s košíčky i zavazovací za krk. Historie bikin sahá až do antického Říma, v moderním pojetí se dámské dvoudílné plavky objevily v roce 1946 v Cannes. V této době vyvolaly titěrné dvoudílné plavky vlnu kritiky. Pravého úspěchu dosáhly bikiny až v 60. a 70. letech.

Dámské dvoudílné plavky

Dámské bikiny jsou, stejně jako ostatní plavky, vyráběny z umělých vláken. Existuje nespočetně variant dvoudílných plavek, které se liší jak ve spodním tak v horním dílu. String bikiny, neboli šňůrkové bikiny, jsou charakteristické minimálním použitím materiálu a zavazováním na šňůrky - často u horní i dolní části. Dalším oblíbeným druhem bikin jsou ty, kde tvoří spodní díl šortky. Často se jim také říká plavky či bikiny s nohavičkami. Ve 21. stolení dominují bikiny dámské plážové módě. Vyrábí se v mnoha variantách střihů, barev a vzorů. Existují dokonce i bikiny propoustějící UV zaření, díky čemuž je pak opálení rovnoměrné.

Bikiny – hit plavkové módy online

Zásilkový dům KLiNGEL Vám nabízí bikiny s efektivním střihem. Horní díl s košíčky dodává skvělou oporu a vysoké kalhotky s efektem „bříško pryč“ vytvarují Vaši postavu. Díky tvarované přední podšívce je spodní díl bikin pevný a efektivně tak pomůže vylepšit Vaši postavu. Vyberte si bikiny, které Vám skutečně sednou a dopřejte si ten skvělý pocit na pláži. Díky střihu se nádherně opálíte a budete se cítit pohodlně. Vyberte si dámské bikiny ve velikosti 38 až 54. Nakupujte dvoudílné plavky z pohodlí Vašeho domova na KLiNGEL.


waiting...