Šněrovací obuv(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Šněrovací obuv(0)

Šněrovací obuv od KLiNGEL

Je to prostě klasika. Šněrovací boty vždy byly, jsou a budou evergreenem patřícím do botníku každého správného muže. Jelikož už děti ve školce se učí, jak správně zavázat tkaničky u bot, není nutno nezbytně prchat k obuvi na suchý zip nebo pouze nazouvací obuvi. S tkaničkami do bot si navíc můžete užít spoustu legrace a ukázat, že dokážete pracovat s detaily Vašeho outfitu.

Tkaničky do bot trochu jinak

Pánská obuv s barevnými tkaničkami již není žádnou novinkou. Alespoň pro mladé, libující si v alternativním životním stylu, a kteří nechtějí jít s davem. Již delší dobu lze na ulicích Milána, Londýna nebo New Yorku potkat businessmany ve skvěle padnoucím obleku s růžovými, fialovými nebo žlutými tkaničkami na jejich drahých botách. Je to totiž fantastický způsob, jak osvěžit nudné černé nebo tmavě hnědé boty. Někdy můžete slyšet, že dokonalost je právě v detailech a toto je ten správný minimalistický element. Tkaničky je možné sladit s kravatou, manžetovými knoflíky nebo například s kapesníkem. Na podzim a v zimě pak například se šálou. Odvažte se i Vy a pořiďte si pánské obuv online se šněrováním u KliNGEL. Zavítejte na naše stránky a prohlédněte si nabízený sortiment. Vybírat můžete od formální zavazovací obuvi, po neformální tenisky a sportovní obuv.

Pánské boty s tkaničkami online u KLiNGEL

U KLiNGEL stěží najdete nekvalitní materiály nebo provedení. Na všechnu obuv jsou kladeny vysoké nároky a šněrovací obuv do toho výběru samozřejmě patří také. Sortiment obuvi online je opravdu široký. Navíc lze vše snadno a rychle zařídit z Vašeho domova. Objednejte si boty online ihned u KLiNGEL a zjistíte, že nakupování přes internet může být opravdu zábavné.


waiting...