Sling obuv(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Sling obuv(0)

Sling obuv – dámské lodičky s volnou patou od KLiNGEL

Hledáte dámskou pohodlnou obuv pro celodenní nošení? Ženskost a pohodlnost v jednom? Dámské boty pro odpolední procházky městem, pro běhání po nákupech či na pracovní schůzku?Prohlédněte si naší nabídku sling obuvi. Kvalitní dámské lodičky s volnou patou a nízkým podpatkem jsou to pravé pro pohodlnou a přesto elegantní chůzi. Vyberte si podle Vašeho vkusu – elegantní černé lodičky do špičky, barevné zaoblené či sportovní sling obuv s nízkým klínovým podpatkem.

Vyberte si lodičky s otevřenou patou od KLiNGEL

Lodičky s otevřenou patou zajišťují pohodlí pro Vaše chodidla pro celý den. Díky nastavitelným řemínkům vždy dobře sednou, nevyzouvají se ani nedřou. Prolistujte náš katalog a vyberte si perfektní sling obuv právě pro Vás. Nabízíme Vám elegantní i sportovnější vzhled lodiček s volnou patou. Hledáte pohodlné lodičky na ples, ve kterých vydržíte celou noc? Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku.

  • Elegantní lodičky z textilního materiálu
  • Kožené lodičky s volnou patou
  • Sling boty na klínu

Nakupujte dámskou obuv online u KLiNGEL

Pro který z modelů se rozhodnete vy? Lodičky s volnou patou od KLiNGEL jsou vyrobeny z kvalitních materiálů jako je kůže, textílie a soft materiály. Ověřenou kvalitu představují značky jako Rieker, La Mia, Uno Due Tre a další. Abyste měla jistotu, že objednáváte tu správnou velikost, máme pro Vás velikostního poradce. V nabídce najdete boty na podpatku ve velikostech 36-42. V případě, že by lodičky i přesto neseděly, můžete nám je bez problémů do 14ti dnů zaslat zpět. Nakupujte kvalitní dámské boty již za 659 Kč online u KliNGEL.


waiting...