Domácí spotřebiče

Kategorie

Domácí technika od KLiNGEL

Mezi domácí pomocníky zajisté patří i ty spotřebiče, které nemusí nutně být užívány k uklízení nebo vaření, ale mohou Vám zpříjemnit domácí atmosféru například hudbou nebo mluveným slovem. Řeč je samozřejmě o rádiích a přehrávačích. V naší nabídce naleznete rádia a přehrávače různých typů. Od retro rádií, po moderní designová rádia. Zvládnou přehrát různá hudební média (CD,CD-R, CD-RW nebo kazety). A samozřejmě různé datové formáty (MP3, WMA). Díky různým velikostem je možno si vybrat rádio do každého prostoru. Díky své velikosti a možnosti přehrávání na baterie nebo akumulátor, můžete poslouchat svoji oblíbenou stanici nebo muziku i na cestách. Už Vám neunikne Váš oblíbený rozhlasový pořad. Přehrávače a rádia navíc disponují funkcí časovače, takže se ráno můžete nechat budit například za zvuků Vaší oblíbené písničky. V našem sortimentu domácích spotřebičů jsou k mání i hodiny, se kterými budete mít o čase neustálý přehled a už nikdy nepřijdete pozdě na váš spoj.

Zavítejte na stránky online obchodu KLiNGEL a najděte svého společníka do domácnosti, který Vám zpestří každou dlouhou chvíli. Na stránkách našeho online obchodu nalznete mimo jiné:

  • stereo rádio s CD přehrávačem,
  • hudební centrum – různá hudební média a formáty,
  • rádio,
  • rádiobudík,
  • tranzistorový přijímač,
  • retro hodiny,
  • retro rádio.

Techniku na doma objednávejte online u KLiNGEL

V našem online obchodě si na své přijdou všichni ti, kteří mají rádi domácí techniku a především hudbu nebo mluvené slovo. Pokud by Vámi zakoupená technika nesplňovala požadavky, můžete zboží do 14 dnů zdarma zaslat zpět. Domácí technika z online obchodu KLiNGEL Vám zpříjemní život. Během pár kliknutí můžete objednávat. Je to tak jednoduché!


waiting...