Doplňky

Kategorie

Dámské módní doplňky

Nemusíte mít skříň nacpanou oblečením, abyste byla každ�� den jiná. Ozvláštněte svůj outfit originálními doplňky! Mrkněte pod produkty, kde pro vás máme pár tipů.

Módní doplňky, se kterými budete pokaždé jiná

Osvěžte svůj styl doplňky, díky kterým budete ve vteřině připravená vyrazit do kanceláře, do školy i do divadla. Po jakých sáhnout? Pojďme se na to podívat!

Chce to neokoukanou kabelku

Máte jednu kabelku, kterou nosíte pořád dokola? Nastal čas to změnit! Pořiďte si vedle klasických černých nebo hnědých kousků i jeden barevný. Nebo co takhle batůžek? Je trendy a hodí se k elegantnímu i ke sportovnímu outfitu. S výběrem vám pomůžeme v této sekci .

Mrkněte na naše kabelky!

Z rebelky v dámu za vteřinu – díky botám

Už jste si někdy zkusila obout ke stejnému outfitu jednou tenisky a podruhé lodičky? Schválně to vyzkoušejte: ten rozdíl vám vyrazí dech. Proto by ani ve vašem šatníku neměly chybět kvalitní lodičky, balerínky, sandály a klidně i trendy tenisky. Pořiďte si i nějaký výrazný kousek: výjimečné boty vytvoří základ neokoukaného outfitu. Okoukněte naše botky!

Mějte pod kloboukem

Že jsou klobouky dávno z módy? Nenechte se zmýlit! Právě teď, kdy je pokrývka hlavy výjimečná záležitost, mají moc posunout váš outfit na novou úroveň. A vybírat můžete podle svého gusta: na léto slamák, na podzim elegantní klobouk s širokou krempou, na jaro buřinku nebo klobouk pánského typu. Vyberte si ten svůj!

Zabrýlete

S originálními slunečními brýlemi zaujmete, na to vemte jed! Jak je vybrat? Zvolte takové, které jsou tvarově v kontrastu s vaším obličejem: pokud máte kulatý, zvolte hranaté a naopak. Nebojte se velkých tvarů. Pokud chcete něco decentnějšího, volte obroučky v podobné barvě, jakou mají vaše vlasy, s výraznými barvami zase vystoupíte z davu. Podívejte se po nových brýlích!

Kouzlete s pásky

Víte, proč milujeme pásky? Protože dokážou zázraky: správně zvolený pásek opticky upraví délku trupu a vyčaruje vosí pas. Pokud chcete dokreslit postavu do tvaru přesýpacích hodin, zvolte široký elastický pásek usazený v pase, k elegantnímu outfitu zase vyberte kvalitní a decentní kožený pásek. Najděte ten správný pásek!

Sbohem a šáteček

Šátky, šály, šátečky! To je poklad, který vás bude stát jen pár korun, a přitom z vás udělá pravou královnu. Elegantní hedvábný šátek sepnutý sponou se hodí na formálnější událost, bavlněný bude ladit se sportovním i s romantickým outfitem. A pokud jste opravdová femme fatale, zkuste šátek uvázat kolem hlavy. Zamilujte se do našich šátků!


waiting...