T-trička(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

T-trička(0)

Dámská trička

Šatník téměř každé dámy obsahuje sekci věnovanou pohodlným tričkům. Dámská trička můžete nosit samostatně nebo pod svrchní oblečení. Dámská trička se skvěle kombinují s džínami i legínami. Džínové minisukně jsou pro většinu triček také ideálním partnerem. Přicházejí ve všech představitelných barvách, materiálech a stylech. . Faktem je, že tričko může být nejvíce přehlíženou položkou vaší garderoby s největším potenciálem pro všestrannost oufitu. Jedno a to samé tričko si můžete obléci od kanceláře až po večerní rande a všechno mezitím.

Dámská trička s krátkým rukávem

Kromě džín asi nic není oblíbenější než jednoduché triko. Je všestranné, je v pohodě, a je to kousek, který je možné nosit jakýkoliv den v roce, v každém ročním období.

Pravděpodobně vám ani nemusíme říkat, že tričko s krátkým rukávem je zásadní součástí vašeho šatníku. Ale pokud je tento základní kousek vámi používaný hlavně v tělocvičně, nebo na trávení líných nedělí, možná budete potřebovat rady Klingel na malou resuscitaci vašeho šatníku. Faktem je, že tričko může být nejvíce přehlíženou položkou vaší garderoby s největším potenciálem pro všestrannost oufitu. Jedno a to samé tričko si můžete obléci od kanceláře až po večerní rande a všechno mezitím.

Původně spodní prádlo, tričko se vyvinulo do praktického a pohodlného oblečení pro každého. Během druhé světové války byly součástí standardní vojenské uniformy, jako tílka, ale mnozí vojáci ho nosili bez doprovodné košile, aby své uniformy udrželi svěží na inspekce. V roce 1950 si tričko s krátkým rukávem prorazilo cestu do lexikonu módy a to zejména díky Marlon Brandovi a Jamesovi Deanovi, kteří ho nosili na stříbrném plátně.

Ačkoli některé dámská trička mají tradičně rovný střih, výrobci od roku 1970 nabízejí i tvarovanější verze klasického trička. Trička se zvýrazněným pasem a trochu delšími rukávy byly přesunuty mezi Office oblečení. Zkrácené trička působí zřetelně žensky. Jednobarevné trička s krátkými rukávy jsou určeny na vrstvení s jinými tričky a s bundami, nebo saky pro více univerzální šatník.

Střihy dámských triček s krátkými rukávy, které lichotí každému typu postavy

Postava typu jablko - pro tento typ postavy je vhodné tričko s V-výstřihem v rovném střihu nebo střihu do A. Protože dámy s postavou ve tvaru jablka mají obecně užší boky a štíhlé nohy, delší tričko, které zaměří pozornost na boky je lichotivé.

Postava typu hruška - obléci postavu hruškovitého tvaru znamená zaměřit pozornost na štíhlý pas a horní část těla. Přiléhavé střihy, které zdůrazní úzký pás a malé rukávky, ve kterých štíhlé ramena přitáhnou pozornost. Lem trička by měl končit kousek pod pasem, abyste se vyhnuli tvoření vodorovné linie v nejširší části boků.

Postava typu banán - v závislosti na svém osobním stylu, dáma s postavou ve tvaru banánu si může dovolit zvýraznit svou štíhlou, atletickou postavu s rovnými, křivky tvořícími tričky nebo vytvořte křivky s tričkem, které má stažený pás.

Postava tvaru přesýpacích hodin - tričko s tvarovaným pasem zvýrazní tvar vaší postavy. Rovné trička a lehké textilie, které přilnou zaměří pozornost na pás, místo ukrytí nejužší části těla pod objemnými tkaninami. Kratší trička mají tendenci postavu tvaru přesýpacích hodin zploštit.

Stylové detaily dámských triček s krátkými rukávy

Zatímco celkový tvar trička řeší obecně typ postavy, stylové detaily vytvoří rovnováhu a symetrii v konkrétních oblastech. Výstřihy mohou zvýraznit nebo minimalizovat poprsí, opticky prodloužit krk, rozšířit ramena.

Styly výstřihů

Některé trička mají neobvyklý tvar výstřihu, jako padlý, hranatý nebo rolákový, ale většina výstřihů triček spadá do čtyř kategorií. Každá z nich mění vzhled trička i jeho nositelky.

Lodičkový výstřih

Lodičkový výstřih vytváří širokou, mělkou křivku, nebo dokonce vodorovnou linii od ramene k rameni. Je to zvláště lichotivé pro vyvážení širokých boků vizuálním zvětšením šířky ramen, ale dámy s postavou ve tvaru jablka a širokými rameny by se tomuto typu výstřihu měli vyhnout, protože může nadměrně zdůraznit silné ramena.

Hluboký kulatý výstřih

Je ženský a lichotivý pro dámy s kratším krkem, ale jeho kulatý tvar může potvrdit a zvýraznit kulatý obličej. Hluboký výstřih vytváří smyslný vzhled.

Kulatý výstřih

Kulatý výstřih je klasický výstřih trička. Je zaoblený a sahá poměrně vysoko ke krku. Množství vintage triček má tento výstřih. Obecně je považován za méně formální střih, kulaté výstřihy spolupracují dobře s nositelkami, které mají delší krk a štíhlou tvář. Stejně jako u hlubokého výstřihu, i tento typ výstřihu může zvýraznit kulatý obličej.

V- výstřih

Tento typ výstřihu tvoří vpředu tvar písmene V. V závislosti na hloubce a šířce výstřihu, je tento střih obecně lichotivý. Díky mělkému výstřihu, končícímu v blízkosti klíční kosti se může větší poprsí jevit níže položené než je. Hlubší střih opticky prodlužuje krk.

Délka rukávů dámských triček

Krátké stříškové rukávy

Jsou tak nazvané, protože tvoří jen stříšku na ramenou, přidávají vizuální váhu horní části ramen a zmenšují jejich šířku. Zjemní atletický typ postavy, ale přidají objem zaoblenému typu.

Krátké rukávy

Končí mezi horním ramenem a loktem. Krátké rukávy upozorní na poprsí, a jsou přínosem pro množství dam s typem postavy hruška a banán, ale nejsou lichotivé pro dámy s typem postavy jablko a přesýpací hodiny. Trička s delšími krátkými rukávy jsou na módní scéně poměrně nové.

Lem triček

Kontrast přitahuje pozornost. Pokud tričko nemá stejnou barvu jako sukně nebo kalhoty nositelky, vytvoří vodorovnou linii kontrastu někde mezi pasem a boky, v závislosti na délce trička. Hledejte trička, které končí v úzkém bodě těla pro vizuální zeštíhlující účinek nebo v nejširším místě, pokud chcete vytvořit iluzi šířky. Tkaniny triček jsou natolik flexibilní, že je určitý prostor k jejich uvázání, pokud jsou příliš dlouhé. Trička se zaobleným lemem, který je kratší na bocích než vpředu a vzadu jsou zvláště laskavé k širším bokem.

Materiál dámských triček s krátkými rukávy

Tkanina trička má vliv na jeho péči, jak se v průběhu času nosí a kde ho lze nosit. Dámská trička přicházejí v mnohem širším spektru látek jako trička pro pány. Ale každá z nich sdílí charakteristickou jemnost trička.

Dámská trička z bavlny a bavlněných směsí

Přírodní bavlna dýchá, je pružná a dělá každý pohyb se svou nositelkou a je nejčastější tkaninou pro trička. Trička z česané bavlny mají obvykle delší životnost než z jednoduchých odrůd bavlny. Pima a Supima bavlna produkují vyjímečně dlouhá vlákna a trička vyrobené z těchto bavlny se nošením stávají ještě jemnějšími. Mnoho triček obsahuje bavlnu s příměsí elastanu a viskózy, aby jemná látka získala více struktury, elastan se objevuje v přiléhavých sexy tričkách a sportovním oblečení.

Hedvábné trička

Jako bavlna, tak i hedvábí je přírodní tkanina. Je měkký a třpytivý, a trička z něj zhotovené jsou dostatečně elegantní do kanceláře nebo na večer. Někdy je hedvábí kombinované s elastanem. Umělé hedvábí - rayon je podobný hedvábí a vyžaduje stejně jemnou péči.

V tričku můžete jít kamkoli, od pekárny na rohu až na předávání Oscarů. Jeho univerzálnost, pohodlí a styl je dobrou volbou pro téměř každou příležitost. Objevit v úžasné nabídce Klingel dámská trička moderní , vintage, romantická i sportovní je právě tak jednoduché jako tento výjimečný kousek nosit.


waiting...