Trička(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Trička(0)

Pánská trička XXL

Pánská trička jsou základním stavebním kamenem šatníku. Každého. I toho ve velikosti XXL. Říká se, že džíny jsou nejrozšířenějším oděvem, trička jim ale svým výskytem v ulicích směle konkurují. K džínům, šortkám a klidně i k chino kalhotám, tričko vám dodá na uvolněnosti. Je méně formální než košile, proto je třeba s ním tak i pracovat. Úplným základem je stoh bílých triček. Jsou jako bílé košile, dají se vzít ke všemu.

Pánská trička XXL

Ať už jste široký, nízký, malý nebo vysoký, najít svůj osobní styl není maličkost a pokud nemůžete najít svou velikost, stává se to ještě složitějším. Naše kolekce pánských triček XXL vás zavede do zcela nového světa módy, protože bez ohledu na vaši velikost, váš styl nemusí být ohrožen.

Náš sortiment pánských triček XXL nabízí styl přeložen napříč všemi druhy tělesných tvarů a velikostí, a to vám dává šanci dopřát všechny nejnovější trendy. Pánská trička pro volný čas jsou skvělým místem pro start, pokud jde o podstatu pánského šatníku a jeho klíčového stylu. Gentlemani budou vypadat skvěle v pólo tričku, které je skvělým kouskem stejně na léto i pod mikinu v zimě. Dokončete vzhled chino kalhotami a mokasíny. Džíny a trička jsou klíčovými kousky pro každého muže, jen se ujistěte v rozměru ještě před nákupem a rozhodněte se pro rovné džíny, které vytvoří lichotivou linii. Vyhrňte jejich spodek a noste je s "pracovními botami" v hipster vzhledu.

Jediná rada, na níž opravdu záleží pokud jde o pánská trička XXL je jednoduchá, ale přesto ji nenásleduje mnoho pánů: Oblékejte si svou velikost.

Pečlivě zvažte délku rukávů, obvod hrudníku a šířku ramen a nespokojte se se špatně padnoucím tričkem jakéhokoliv druhu. A nyní přejdeme na klíčové materiály, střihy a detaily, které potřebujete znát když kupujete pánská trička XXL.

Přečtěte si rychlou instruktáž a pár užitečných rad, jak se dopracovat k pánskému tričku XXL, ve kterém budete vypadat dobře.

Začněme tedy tím, jak se číslují pánská trička. Standardně je to podle obvodu krku. Většina značek vyrábí trička v rozmezí 37 až 46, tedy pro obvod krku 37cm až 46cm. Odstupňování je po 1cm. Můžete se setkat is anglickým číslováním, které je v palcích a také mluví o obvodu krku, resp. límce. Znamená to, že například tričko velikosti 42 se může označovat také jako 16 ½. Tedy - 42cm = 16 ½ palce. Někdo by mohl namítnout, že jsme zvyklí při trikách na označení písmeny, čili S, M, L, XL ... Toto najdete zpravidla na volnočasových tričkách a převodník je následující: 37-38 = S, 39-40 = M, 41- 42 = L, 43-44 = XL, 45-46 = XXL. Při volnočasových tričku se nepředpokládá, že se bude zapínat límec, proto se neoznačuje přesným obvodem krku.

Střihy pánských triček XXL

Comfort Fit - nejširší střih. Klasický střih trička vhodný skutečně pro postavy XXL, případně pány, kteří mají rádi velmi volné oblečení. Je střižené rovně, čili obvod hrudníku a pasu jsou stejné, průramky hluboké a rukávy široké.

Modern Fit - o něco užší střih, je tvarovaný, čili obvod pasu je užší než obvod hrudníku. Oproti Comfort Fit-u bývá obvod pasu užší asi o 10cm. Má o něco užší průramky a rukávy.

Slim Fit - už z názvu je jasné, že jde o úzký střih. Od Modern Fit-u je obvod pasu užší asi o 8 až 14cm. Užší jsou i šle, průramky, rukávy a hrudník.

Super Slim Fit - extrémně úzký střih a rozdíl mezi obvodem hrudníku a pasu je zde největší. Znamená to, že je výrazně tvarovaná do V a sedí štíhlým sportovním postavám. Od Slim-ky je na pásu užší ještě o 5cm.

Big & Tall - jsou vyráběny pro pány, jejichž výška je nad 185 cm, jsou delší a širší v pase.

Samozřejmě všechny typy pánských triček jsou k dispozici také v XXL velikostech, protože mít velikost XXL neznamená nutně mít nadváhu.

Který střih si ale vybrat? . Pokud se, jak jsme si výše řekli, budeme primárně orientovat na velikost krku, musíme následně zjistit i tělesné rozměry hrudníku a pasu. Totiž triko ve střihu Modern Fit může na někom, kdo má objemnější rozměry hrudi a pasu vypadat stejně vypasované jako Slim-ka na někom, kdo má útlejší stavbu těla. Takže se nedejte hned splést označením střihu. Nejlepší je rychle změřit obvod krku, hrudi a pasu a pak dle příslušné tabulky rozměrů daného výrobce vybrat tu vhodnou.

Pokud límec svého XXL trička nebudete nikdy zapínat, můžete odhlédnout od čísla trička a vybírejte podle obvodu hrudníku a pasu.

Ještě něco k délce rukávů - většina výrobců dělá na tričkách stejnou délku rukávu na všech velikostech. Mění se pouze délka šle. V omezené míře se v sortimentu nacházejí i modely Urychlené a prodlouženými rukávy. Při extra dlouhých rukávech zvykne být i délka trička o několik centimetrů prodloužena.

Barvy pánských triček XXL

Základním pravidlem pro výběr barvy je, že světlé barvy zvýrazní, zatímco tmavé barvy jsou zastřené. Pokud jste v rozpacích a nejste si jisti, jak vypadá horní část vašeho těla, je lepší nosit tmavší barvy: černou, hnědou, námořnickou. Pokud se máte čím vytahovat, mohli byste zvolit světlejší barvy: červenou, žlutou nebo oranžovou.

Jakmile jste se rozhodli pro spektrum barev, ze kterých chcete vybírat, můžete se rozhodovat, které barvy by s vámi spolupracovali nejlepší. Berte v úvahu barvu vašich očí, vlasů, pokožky. Důvěřujte své prvotní reakci, to bude ta správná. Není důvod nosit oranžovou, když v ní vypadáte pošetile.

Jak nosit pánské tričko XXL stylově

Zkombinujte jednobarevné bílé nebo šedé tričko s tmavým denimem nebo khaki: Neuvěřitelně klasický vzhled, kterým těžko něco zkazíte. Tričko s kulatým výstřihem vypadá opravdu trendy s khaki kalhotami.

Zkombinujte námořnické modré trička s khaki kalhotami: Světlejší kalhoty a tmavší tričko vypadá lépe než modrá - k - modré.

V případě, že dominantní barva grafického trička je tmavá, zkombinujte ho se světlejšími kalhotami. A naopak.

Vrstvěte pečlivě. Zatímco mnozí "módní nadšenci" kombinují Casual sako s tričkem, odborníci stylu tím nejsou nadšeni. Relativní formálnost saka je v rozporu s nenuceností trička. Pokud se chystáte obléci tričko pod sportovní bundu, bunda musí být opravdu neformální.

Samozřejmě, že existuje prostor pro další možnosti a zábavné outfity. Většina pánů ale nepotřebuje být velmi výstřední, mají svůj základní styl a vzhled a potřebují jen několik možností oblečení, aby vypadaly vždy dobře. Klingel doufá, že vám svým průvodcem světem pánských triček XXL pomohl se zorientovat a vybrat si z jeho široké nabídky pánských triček právě to, ve kterém podtrhnete svůj styl.


waiting...